Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh te albuminy! Kosztowna zabawa ;)
    Mi Dr tez nic nie wspominał o hiperce i nie miałam pojęcia ze coś takiego może mnie spotkać. Zwolnienie mam do końca tyg i nie wiem co dalej zrobić. Niestety wyglądam jak wyglądam :( a Ty co planujesz? Jesteś na l4? Brzuch spada?
    Transfer miałam 23go a beta wczoraj ponad 700 wiec jest dobrze :)

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzie też was delikatnie pobolewaly jajniki po punkcji przy oddawaniu moczu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2016, 21:18

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:42

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katariiinkaa wrote:
    Annanata, ja po punkcji przy sikaniu i wyproznianiu mialam straszne bole, to chyba nic nadzwyczajnego :)

    Czyli nic strasznego ☺ aczkolwiek nie jest to silny ból tylko takie delikatne parcie

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś szwankuje portal, zniknęły dwie strony ostatnich wpisów :/

    Aina
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Coś szwankuje portal, zniknęły dwie strony ostatnich wpisów :/


    Też mi coś nie pasowało i brakowalo wpisów

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocenzurowali nas ;)

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katariiinkaa wrote:
    Ja po wizycie...

    Od dzisiaj Puregon 50j. I zobaczymy czy bedzie na czym robic pinkcje...

    Jak nie to w nastepnym cyklu antyki i elonova czy jak.to sie tam nazywa...
    No i transfery na pewno będą odroczone.
    Prawdopodobnie mam po punkcji przy tych bolach tak silne skurcze macicy ze zarodki sa "wypychane" i dlatego bedziemy mrozic maluchy jesli takowe wyhodujemy...

    Czy miala juz ktoras z Was taka małą stymulacje i byla z tego komorka?
    Ja ci powiem koło czwartku, bo wtedy prawdopodobnie będzie punkcja :) na dawce 75 mam 2 rokujące pęcherzyki, w poniedziałek kolejna wizyta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari tylko wspominała, że miała brać jakby nie wyszło, ale się udało i w końcu go nie brała, prawda? :)

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda.

    r9bzabd.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nam tu poznikalo! Ainaa chyba masz rację ze nas ocenzurowali ;)

    Zuza nie wiem czy mi odpisałaś bo tu chyba z 2 strony nam zniknęły, ale czy nadal jesteś na diecie i pijesz izotoniki? Masz wizytę u Dr jakoś na dniach?

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki kochane. Mamy wszystkie 4 zarodeczki. Jutro tranfer o 9:30. Bierzemy 1. Nie wiem jakiej sa klasy ale dr powiedzial ze sa mocne i powinno być dobrze ☺. Moze jakieś wskazówki przed transferem podpowiecie?

    nick nieaktualny, ladybirth lubią tę wiadomość

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile kosztuje mrożenie zarodków i czy można płacić kartą?

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrożenie chyba 1500 ja zawsze płaciłam karta. Ja po udanym ET wzięłam 3 dni wolnego, jadłam plaster ananasa dziennie i bardzo sie oszczędzałam. Powodzenia :)

    Aina
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Mrożenie chyba 1500 ja zawsze płaciłam karta. Ja po udanym ET wzięłam 3 dni wolnego, jadłam plaster ananasa dziennie i bardzo sie oszczędzałam. Powodzenia :)

    Dziękuję...taki mam zamiar no i ananas juz kupiony ☺

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaNata powodzenia jutro! Ja ananasa nie jadłam ;) ale wzięłam sobie trzy dni zwolnienia które przelezalam na pełnym relaxie. To zawsze zwiększa szanse żeby się maluch zagniezdzil, u mnie bynajmniej zaskutkowalo. Dopiero jutro dowiesz się jakiej jakości masz maluchy. Pani embriolog wszystko Ci powie. :)

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno, ile za transfer trzeba placic?

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:42

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ