X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Meda czyli na pierwsze podejscie 10 tys musze liczyc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy nadal jest refundacja leków. Może dziewczyny coś więcej wiedzą? Bo mi pani dr wypisała recepty przed 1 lipca i teraz mam zapas Puregonu na następną procedurę. Koszt leków zależy od dawki i tak naprawdę, jeśli nie ma refundacji to może się wahać od tysiąca do 4-5 tys. Ale nie mam pojęcia, czy przedłużyli refundację, czy nie.
    A jeśli przedłużyli to 3-4 stówki będziesz płaciła ;-)
    Ogólnie powinnaś się zmieścić w 10 tys, jeśli jest refundacja, ale do tego może ci dojść kilka badań do zrobienia, bo nie wiem, czy na przykład miałaś posiew na infekcję urogenitalne (chlamydia, mycoplasma i coś tam jeszcze?), cytologię aktualną i posiew taki bakteryjny z pochwy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 14:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że przedłużyli ;-) Mnie temat już niestety nie dotyczy, bo swoje 3 razy wykorzystałam ;( Mam nadzieję, że zapasik starczy i okaże się ostatnim, szczęśliwym podejściem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny tak doktorek mowil ze refundacja jest i ze sie zalapie ale zadnych posiewow badan co Meda o nich pisze nie mialam czyli jeszcze dluga droga przede mna od dzisiaj zaczynam zbierac kase

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten panel urogenitalny pewnie ci zrobi przed in vitro, ale to u mnie pani dr mówiła, że się robi raz. A co do posiewów to różnie bywa ;-) Mi przy pierwszej procedurze nie zleciła ani mężowi (bo mieliśmy wyniki jakoś sprzed pół roku), a przy drugiej już i ja i mąż mieliśmy robione.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 14:47

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari u mnie bez zmian ale od dziś przestałam puchnac.. samopoczucie kiepskie bo z trudem się ruszam i boli potwornie. Myślałam że zacznie juz spadać waga a od wczoraj tylko 100g mi zjechało czyli prawie nic ale daje rade! Chciałabym do weekendu się wyleczyć.

    Baja to chyba zależy od przypadku, ale około 10 tys musisz liczyć. Leki są drogie no i zależy ile wizyt będziesz miała. Kiedy zaczynasz?

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baja, średnio 10 tys. na 1 IVF musicie liczyć. U nas w zależności od liczby zarodkow był to koszt 7 - 15 tys.
    Życzę powodzenia.

    Natu, dbaj o siebie i wylecz infekcje.

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to w piątek obie mamy usg ;) a nie nastawiaj się, że dostaniesz hormony, bo tak jak kiedyś już pisałam w moim przypadku, mimo, że hormony były ok to dawała mi anty, jak twierdziła na wszelki wypadek. oczywiście życzę ci, żeby było po twojej myśli, ale ostrzegam, żebyś się nie zawiodła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazała bo stwierdziła, że jak wtedy były ok to stymulację mogłam zacząć bez badania krwi i usg :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybirth wrote:
    Campari u mnie bez zmian ale od dziś przestałam puchnac.. samopoczucie kiepskie bo z trudem się ruszam i boli potwornie. Myślałam że zacznie juz spadać waga a od wczoraj tylko 100g mi zjechało czyli prawie nic ale daje rade! Chciałabym do weekendu się wyleczyć.

    Baja to chyba zależy od przypadku, ale około 10 tys musisz liczyć. Leki są drogie no i zależy ile wizyt będziesz miała. Kiedy zaczynasz?
    Chcialabym zaczac jak najszybciej tylko trzeba uzbierac pieniazki

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata, u mnie po IVF ze stymulacja lało sie strasznie, 3 pierwsze dni aż sie bałam, potem zaczęło sie stabilizować, choc @ trwała chyba 12 dni :/ ale...wyjątkowo ból był zerowy i dr mi mówił, ze raczej po IVF @ nie bolą, u mnie sie to sprawdziło.
    Przy takim bólu napisz kochana do pani dr koniecznie, przy okazji dodaj, jak bardzo jest obfita. Chuchamy na zimne!

    Aina
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Wczoraj miałam punkcje z 5 pęcherzyków uzyskaliśmy 5 komórek. Dzis dzwoniłam do doktora i usłyszałam ze prawidłowo zaplodnily się 4. Mam nadzieję że wszystkie przetrwaja. Jutro mam dzwonić znowu. Jak bylo u was, czy po prawidlowym zaplodnieniu wszystkie przetrwaly?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 20:25

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety codziennie jakiś odpadał, ale na to nie ma reguły :) trzeba czekać, choć wiem jak to denerwuje :)

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA wrote:
    U mnie niestety codziennie jakiś odpadał, ale na to nie ma reguły :) trzeba czekać, choć wiem jak to denerwuje :)


    A w której dobie zazwyczaj podają 3 czy 5? Zbyt stresujące jest to czekanie

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ