X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na pewno pani dr można ufać :) wiem, że z kariotypem nic się nie da zrobić ale przynajmniej będę wiedziała czy tu jest pies pogrzebany i chyba jest bo tak jak pisałam wcześniej mąż już ma wyniki a moich nadal nie ma więc przewiduję że pojawiły się jakieś problemy :( co do immunologii to lekarza już wybrałam ale nie wybrałam się jeszcze na badania bo chcę poznać stanowisko pani dr w tej sprawie i nie wiem, czy podpowie jakie badania mam zrobić czy powie, że ona w to nie wierzy, bo ta immunologia kontrowersyjna jest, ale ja chcę zrobić dla swojego spokoju i wiedzy :)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA wrote:
    No na pewno pani dr można ufać :) wiem, że z kariotypem nic się nie da zrobić ale przynajmniej będę wiedziała czy tu jest pies pogrzebany i chyba jest bo tak jak pisałam wcześniej mąż już ma wyniki a moich nadal nie ma więc przewiduję że pojawiły się jakieś problemy :( co do immunologii to lekarza już wybrałam ale nie wybrałam się jeszcze na badania bo chcę poznać stanowisko pani dr w tej sprawie i nie wiem, czy podpowie jakie badania mam zrobić czy powie, że ona w to nie wierzy, bo ta immunologia kontrowersyjna jest, ale ja chcę zrobić dla swojego spokoju i wiedzy :)
    z tego co ja wiem to powiedziała na wyniki nk że dostajemy encorton i to wystarczy choć są dziewczyny że nie wystarczy .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:40

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata, jesteś w najlepszych rekach. Nie traktowałabym tego IVF jako wyznacznika do dalszej diagnostyki, IVF nie daje gwarancji (patrz moj przykład, dopiero 4 okazało sie skuteczne), u Ciebie doszło ostatnio do ciąży, wiec uważam, ze masz silne zarodki, a w organizmie warunki do ciąży. Moze po prostu teraz nie był Wasz czas. Zaufaj Pani dr, rób badania, które Ona sugeruje, jestem pewna, ze gdyby cis podejrzewała, skierowałabym na badanie. Odpocznij troszkę. Zregeneruj siły. Bedzie dobrze, zobaczysz! Wazne, abyś czuła sie w 100% na siłach by podejść do kolejnego IVF.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 21:41

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię sobie dodatkowe badania bo po prostu muszę wiedzieć, ale to oczywiście sprawa indywidualna :) lepiej mi na duszy dzięki temu :)
    A też miałam encorton po transferze i clexane więc dr zabezpiecza mnie jak się da, zarodki też były ekstra ale mam świadomość, że nawet takie zabezpieczenia nie zagwarntują mi ciąży więc czekam na następne próby i zalecenia dr, a przy okazji badam co się da, bo mam taką silną, może głupią, potrzebę :)
    I to że chcę badać dodatkowe rzeczy nie świadczy o tym, że nie ufam Pani dr, bo gdybym nie ufała to bym się nie leczyła u niej, zresztą każde badania, które chcę wykonać na własną rękę z nią konsultuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 22:02

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 30 lipca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadA,
    Ja Was doskonale rozumiem, to co napisałam do Katarinki miało na celu podniesienie na duchu, ze niekoniecznie jest jeszcze jakaś nieodkryta przyczyna, tylko czasem potrzeba właściwej chwili, komórki.
    Sama przeszłam lata starań, lata badan i wiem, ze jak my, dziewczyny, sobie cos postanowimy, to zadna siła nas nie powstrzyma. Róbcie badania, jesli tylko czujecie taka potrzebę, a ja życzę aby wyniki były dobre i ciąża u Was jak najszybciej sie pojawiła, bo wiem, ze sie Wam uda.
    Ufajcie lekarzom, ale przede wszystkim sobie.
    Jestem z Wami :)

    MedA lubi tę wiadomość

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:40

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni plus minus i @ bedzie!

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:40

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 31 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dziewczyn tu miało histero, ja miałam, Anakonda, ale katarinka czy podczas laparo oni Cię tam przy okazji nie poogladali? Najlepiej właśnie będzie, jak zapytasz dr czy jest sens.
    A co do przygotowań to tak jak dziewczyny mówiły już, najlepsze co możesz zrobić dla siebie to zregenerować się i fizycznie i psychicznie, a może zająć się czymś niezwiązanym ze staraniami, nabrać dystansu, tak myślę. Mnie pomogło bardzo ,,wypisanie się" z wyścigu z czasem, kilkukrotne przedłożenie własnych planów nad plany staraniowe... pomyśl o tym. No chyba, że naprawde masz siłe tu i teraz dalej walczyć.

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 31 lipca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie suplementów, poczytaj w necie o naturalnym mleczku pszczelim, ponoć za granica kliniki niepłodności polecają je na poprawę jakości komórek, wzmacnia, oczyszcza organizm. Nie jestem pewna, ale chyba tez DHEA jest polecane, ale o to zapytaj Panią doktor. Na pewno woda, zdrowa żywność, dotlenienie organizmu. Spokój psychiczny, czyli komedie, seriale, drobne przyjemnosci we dwoje :)

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:41

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 31 lipca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA wrote:
    Ja robię sobie dodatkowe badania bo po prostu muszę wiedzieć, ale to oczywiście sprawa indywidualna :) lepiej mi na duszy dzięki temu :)
    A też miałam encorton po transferze i clexane więc dr zabezpiecza mnie jak się da, zarodki też były ekstra ale mam świadomość, że nawet takie zabezpieczenia nie zagwarntują mi ciąży więc czekam na następne próby i zalecenia dr, a przy okazji badam co się da, bo mam taką silną, może głupią, potrzebę :)
    I to że chcę badać dodatkowe rzeczy nie świadczy o tym, że nie ufam Pani dr, bo gdybym nie ufała to bym się nie leczyła u niej, zresztą każde badania, które chcę wykonać na własną rękę z nią konsultuję :)
    No wlasnie ja też staram się coś znaleźć uczepic ale lepiej się czuję z tym.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Blackbrunette Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny b. wazne pytanie, miałam zastrzyk z decapeptylu w 22 dniu cyklu. Pytałam dr czy miesiaczka może die spóźnić i powiedział, że nie, powinna być o czasie. Okres miałam dostać w sobotę a tu nic :-/ czy ktoras z was tak miała, ? Dodam że cycki mam spuchniete i dodatkowo dzisiaj zaliczyłam zwrot - zemdliło mnie okrutnie przed chwila i zwróciłam śniadanie :-/

    Czerwiec 2014 - HSG
    Grudzień 2015 - laparoskopia i histeroskopia
    Jajowody drożne, endometrioza I stopnia
    Lipiec 2016 - start IVF
    3 zarodki, 2 mrozaki, 1 transfer :-(
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ