X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest o niebo lepiej niż ostatnio :) teraz tylko odpoczynek i wiadomo... oczekiwanie na telefon

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna mam pytanie a to pozwolenie wysylalas poczta czy przez cyprho? mar2ska trzymam kciuki :)

    mar2śka lubi tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 18 listopada 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocztą :)

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Właśnie dzwonili z kliniki,z tych 5 -4 nadawały się do zapłodnienia. Z tych 4 póki co w 2 już widać,że są zapłodnione a co do tych kolejnych 2 jeszcze nie wiadomo ale będą obserwowane do poniedziałku bo może być za wcześnie. Uczucia mam trochę mieszane bo ostatnia stymulacja klapą się zakończyła. Staram się wierzyć mimo wszystko! Trzymajcie proszę kciuki!!

    Martaja lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka trzymam kciuki :-)


    mar2śka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 18 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka - trzymam mocno kciuki :) oby tym razem się udało :) powodzenia w Poniedziałek

    mar2śka lubi tę wiadomość

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 18 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia, trzymam kciuki!

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka i ja trzymam kciuki ! I widzę, ze nie tylko ja tak bardzo boleśnie przeżywam punkcję , zawsze bardzo się boje tego bólu i jednocześnie denerwuje ile jajeczek da się uzyskać.

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 listopada 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja wrote:
    Mar2śka i ja trzymam kciuki ! I widzę, ze nie tylko ja tak bardzo boleśnie przeżywam punkcję , zawsze bardzo się boje tego bólu i jednocześnie denerwuje ile jajeczek da się uzyskać.

    No właśnie! Nie wiem jak kobiety po punkcji do pracy zaraz wracają (zazdroszczę!!). Ja na pewno będę szła do mojego lekarza we wtorek po dodatkowych kilka dni. Jest o wiele lepiej niż ostatnio ale mimo wszystko czuję ból zwłaszcza przy chodzeniu. Sama na siebie denerwuję ,że tak przywiązuję uwagę do ilości. Dobrze wiem, że jakość jest ważniejsza a mimo wszystko czuję rozczarowanie, że nie było ich więcej :/ Teraz muszę cierpliwie czekać do poniedziałku na informacje czy mam po co przyjeżdżać...to będzie najgorsza niedziela.

    Dziękuję Wam wszystkim za kciuki i wsparcie...to bardzo pomaga trzymać się pozytywnej myśli.

    Martaja lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka ja też trzymam kciuki, mocno mocno...

    mar2śka lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2ska ja tez trzymam mocno kciuki. Pozdrawiam serdecznie ;-)

    mar2śka lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 20 listopada 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Mar2ska ja tez trzymam mocno kciuki. Pozdrawiam serdecznie ;-)



    pati1980 wyjasnilo sie cos w twojej sprawie? wyslalas skierowanie do Porsgrunn?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 20 listopada 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    pati1980 wyjasnilo sie cos w twojej sprawie? wyslalas skierowanie do Porsgrunn?
    Niestety nic. Moja ginekolog nie odpisuje na moje wiadomosci.Chyba zdecyduje sie na in vitro w Polsce, tu prywatnie niestety jest bardzo drogo. Sama nie wiem co dalej robic. Pozdrawiam Was dziewczyny :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 08:15

    k1iygdz.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka ja rowniez zawsze prosze mojego fastlege o zwolnienie,do tygodnia po punkcji siedze w domu( i jestem naprawde obolala)...Ja rowniez ostatnia punkcje mialam w piatek i rowniez czekalismy do poniedzialku na wiesci- jak dziela sie nasze zarodki, lekarz zdecydowal zeby jednak poczekac dluzej i zobaczyc jak sie fragmentuja no ale dotrwaly tylko do wtorku...
    Mam nadzieje, ze u Ciebie wsyztsko bedzie dobrze i transfer bedzie pomyslny i w koncu dobre wiesci na naszym forum!czekamy na wiesci!

    pati1980- ja bylam w Polsce 2 tyg temu rowniez dowiadywac sie, jak tam wyglada cala procedura, poniewaz nam zostala jescze jedna dofinansowana proba tutaj w No i rowniez bylismy w prywatnej klinice w Oslo, nie wiem jakie Ty masz kliniki w swoimim rodzinym miescie w Pl ale u mnie jest Invicta i Gameta- obie sprawdzialam i cenowo wychodzi bardzo podobnie jak tutaj w No, z tym ze tutaj cala procedura zawiera 3 stymlacje w cenie i jest to koszt w okolicach 60 tys nok, w polsce pakiet ktory mnie interesowal, czyli badanie genetyczne no i taki najbardziej optymalny wraz z lekami jest to koszt kolo 6 tys euro tylko ze jest to jedno podejscie a nie 3 jak tutaj w No, decydujac sie na Pl trezba pamietac rowniez o lotach i braniu wolnego z pracy no i co za tym idzie calego tego stresu(przynajmniej dla mnie) jakim sa loty i organizacja...takze do dluzszym zastanowieniu sie , podjelismy decyzje ze jezlei nam sie nie uda w Porsgrunn to zdecydujemy sie na klinike prywatna w Oslo.

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja wrote:
    Mar2śka ja rowniez zawsze prosze mojego fastlege o zwolnienie,do tygodnia po punkcji siedze w domu( i jestem naprawde obolala)...Ja rowniez ostatnia punkcje mialam w piatek i rowniez czekalismy do poniedzialku na wiesci- jak dziela sie nasze zarodki, lekarz zdecydowal zeby jednak poczekac dluzej i zobaczyc jak sie fragmentuja no ale dotrwaly tylko do wtorku...
    Mam nadzieje, ze u Ciebie wsyztsko bedzie dobrze i transfer bedzie pomyslny i w koncu dobre wiesci na naszym forum!czekamy na wiesci!

    pati1980- ja bylam w Polsce 2 tyg temu rowniez dowiadywac sie, jak tam wyglada cala procedura, poniewaz nam zostala jescze jedna dofinansowana proba tutaj w No i rowniez bylismy w prywatnej klinice w Oslo, nie wiem jakie Ty masz kliniki w swoimim rodzinym miescie w Pl ale u mnie jest Invicta i Gameta- obie sprawdzialam i cenowo wychodzi bardzo podobnie jak tutaj w No, z tym ze tutaj cala procedura zawiera 3 stymlacje w cenie i jest to koszt w okolicach 60 tys nok, w polsce pakiet ktory mnie interesowal, czyli badanie genetyczne no i taki najbardziej optymalny wraz z lekami jest to koszt kolo 6 tys euro tylko ze jest to jedno podejscie a nie 3 jak tutaj w No, decydujac sie na Pl trezba pamietac rowniez o lotach i braniu wolnego z pracy no i co za tym idzie calego tego stresu(przynajmniej dla mnie) jakim sa loty i organizacja...takze do dluzszym zastanowieniu sie , podjelismy decyzje ze jezlei nam sie nie uda w Porsgrunn to zdecydujemy sie na klinike prywatna w Oslo.
    Dziekuje za dobre rady. Masz racje organizacja tego i loty moze byc ciezkie. Musze przemyslec to wszystko i zadecydowac cos. Poki co daje sobie odpoczynek i zaczne dzialac po nowym roku. Bo to wszystko co sie dzieje stresuje mnie bardzo. :-)

    k1iygdz.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati- masz racje racje,ze stres w naszej sytuacji to najgorsze co może być, lepiej dać sobie chwile odpoczynku i wrócić do walki ze wzmożona siła

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie nici z transferu. Zapłodnione komórki podzieliły się póki co na 4 (punkcja była w piątek). Chcą je przetrzymać do środy ale umówmy się dobrze to nie wróży. Co o tym myślicie, tylko szczerze.

    Martaja lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Hej u mnie nici z transferu. Zapłodnione komórki podzieliły się póki co na 4 (punkcja była w piątek). Chcą je przetrzymać do środy ale umówmy się dobrze to nie wróży. Co o tym myślicie, tylko szczerze.
    Musisz mieć nadzieje, nie myśleć za dużo bo wszystkie wiemy ze to co dzieje się z zarodkami to jest w rękach siły wyższej , natury...ja trzymam kciuki za to żeby bylbtransfer w środę, tak jak pisałam wcześniej u mnie stosowali ten sam sposób wyselekcjonowania najmocniejszego zarodka u może ma to sens, bo wiemy trochę więcej niż w 2 dobie, pozdrawiam

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 20 listopada 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba bardziej chodziło im o to, że powinny być już podzielone po 3 dobie na ok 6-8 a u mnie są 4 blastomery tylko. Wiadomo, że zależy jeszcze od tego kiedy doszło do zapłodnienia, bo od tego zależy podział. Ciężko to określić bo w niedziele pewnie nikt tam nie zaglądał. W sobotę jak dzwonili po 11 to było widać, że są zapłodnione.

    Martaja lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 20 listopada 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka moim zdaniem jeszcze nic straconego . Ja chyba bym wolała żeby przetrzymali troszke dłużej aby podzieliły się na więcej komórek.

    Martaja lubi tę wiadomość

    Alutka
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ