X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Ja mam Menopur 150 i też od piątego dnia Cetrotide 0,25. Szpital Porsgrunn, krótki protokół.
    W poniedziałek mam kontrolne usg. :-)


    Pati a zadowolona jestes z kliniki w porsgrunn?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Pati a zadowolona jestes z kliniki w porsgrunn?
    Wiesz co ja dopiero zaczynam. Pierwsza wizyta była ok, Wyszłam zadowolona. Tylko ten kontakt trochę dziwny. Mnie nie przyjeli w Oslo to innego wyjścia nie miałam:-)

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    U mnie negatywna beta, trzymam kciuki za was dzieczyny !
    K. tylko się nie poddawaj. Masz po kogo wracać i jeszcze kolejną próbę przed sobą. Ściskam Cię mocno.

    U mnie beta pozytywna, ale jak to lekarz napisał "niezbyt wysoka" i mam powtórzyć. Dokładnie ile nie wiem. W poniedziałek mam kolejną wizytę i umówiłam się też do ginekologa na 7 czerwca.

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 maja 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    K. tylko się nie poddawaj. Masz po kogo wracać i jeszcze kolejną próbę przed sobą. Ściskam Cię mocno.

    U mnie beta pozytywna, ale jak to lekarz napisał "niezbyt wysoka" i mam powtórzyć. Dokładnie ile nie wiem. W poniedziałek mam kolejną wizytę i umówiłam się też do ginekologa na 7 czerwca.
    Szkoda, że nie napisał ile dokładnie bo to takie pojęcie względne. W którym dniu po transferze robiłaś bete?

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 23 maja 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Szkoda, że nie napisał ile dokładnie bo to takie pojęcie względne. W którym dniu po transferze robiłaś bete?
    W 17 dniu od punkcji. W poniedziałek do niego pójdę to się dowiem i zrobię jeszcze raz. Szkoda gadać na tego lekarza. Jestem nim zdegustowana :/

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 maja 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ta beta wcale nie musiała być jakaś z kosmosu. Ciekawe na ile się zna na ciąży :/ Mój lekarz niby spoko ale zabardzo tematów ciążowych chyba nie ogarnia . Jak chciałam Lutinus to powiedział żebym się z gin kontaktowała bo on nie wie ile ja mam brać itd

    Zoja36, Hannanna lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja poszłam do fastlege na pierwsze badanie krwi i moczu to zapytał: to co chcesz sprawdzic? I się patrzy na mnie. Padłam :D A skąd ja mam wiedziec? Oczywiście dr google pomógł. Co za żałość. Śmiać się czy płakać.

    Zoja36, mar2śka lubią tę wiadomość

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    W 17 dniu od punkcji. W poniedziałek do niego pójdę to się dowiem i zrobię jeszcze raz. Szkoda gadać na tego lekarza. Jestem nim zdegustowana :/
    Mam wynik 339

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Mam wynik 339
    Ciężko jest powiedzieć coś na podstawie jednego wyniku bo nie znamy bety wyjściowej. W Polsce sprawdza sie przyrosty po 48h i jak są podwojone minimum to jest ok. Czyli u Ciebie było 14 dpt? Miałaś 3dniowca podanego? Wg testu który robiłaś beta rośnie. Tak naprawdę najważniejsze jest usg.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Ciężko jest powiedzieć coś na podstawie jednego wyniku bo nie znamy bety wyjściowej. W Polsce sprawdza sie przyrosty po 48h i jak są podwojone minimum to jest ok. Czyli u Ciebie było 14 dpt? Miałaś 3dniowca podanego? Wg testu który robiłaś beta rośnie. Tak naprawdę najważniejsze jest usg.
    15 dot. Miałam 2 dniowy zarodek.
    Usg za dwa tygodnie. A w poniedziałek powtórzę betę

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wpisz w google hcg tabell moze tam znajdziesz opis swojego wyniku
    Trzymam kciuki :)

    Zoja36 lubi tę wiadomość

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja trzymam kciuki, pewnie beta pieknie przyrasta, czarodziejko jak sie czujesz ?

    Dziewczyny a jak wyglada transfer eskimoska na cylu naturalnym ?

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Zoja36 wpisz w google hcg tabell moze tam znajdziesz opis swojego wyniku
    Trzymam kciuki :)
    Dzięki, oczywiście już to sprawdziłam. Mieszczę się w widelkach, ale rozpiętość jest duża.
    Grunt to spokój i dobre myślenie. Czasami z tym ciężko. Staram się, ale Internet przeglądam co rusz ;)
    Mar2śka jednak było to 14dpt ;)
    A tak zapytam, czemu po transferze A nie po punkcji? Według mej logiki powinno liczyć od dnia zapłodnienia, bo przecież raz transferuja 2 dniowy, innym razem 5 dniowy, a to chyba też ma znaczenie.

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 24 maja 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie przyzwyczajenie z Polski, tam się tylko tak liczy. Różnica taka, że badając betę przy 3 dniowcu wyjdzie 7dpt a przy blastce 5dpt. Jeśli będziesz chciała porównać to na polskich forach zawsze dziewczyny używają terminu dpt przy zaznaczeniu czy miały 2dniowca, 3 dniowca itd.

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Zoja trzymam kciuki, pewnie beta pieknie przyrasta, czarodziejko jak sie czujesz ?

    Dziewczyny a jak wyglada transfer eskimoska na cylu naturalnym ?


    K. Trzymam kciuki za Twoje mrozaczki!

    Jak się czuje... do d..., bekam, mam strasznie wzdęty brzuch, zatwardzenie... podobno typowa reakcja na progesteron.
    Dziś z racji tego że jestem nauczycielem i mogłam dłużej pospać, zafundowałam sobie miks kefirowo/kawowy na „lżejszy” pobyt w toalecie. Trochę pomogło ;) Moja małżowina przylatuje dzisiaj a nie jutro, także robię jutro z rana test.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    K. Trzymam kciuki za Twoje mrozaczki!

    Jak się czuje... do d..., bekam, mam strasznie wzdęty brzuch, zatwardzenie... podobno typowa reakcja na progesteron.
    Dziś z racji tego że jestem nauczycielem i mogłam dłużej pospać, zafundowałam sobie miks kefirowo/kawowy na „lżejszy” pobyt w toalecie. Trochę pomogło ;) Moja małżowina przylatuje dzisiaj a nie jutro, także robię jutro z rana test.
    To prawda, progesteron ma takie "działanie" ;)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie, jestem w ciąży :) !!!! 2 bardzo wyraźne krechy na teście :)
    Po pracy lecę na betę!

    Alutka 32, majola lubią tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po cichu gratuluję!! ;)

    Czarodziejka lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda jak Twoje wakacje? Czy już wróciłaś? Pochwal się nam troszkę jak było :)

    Hannanna a jak Ty się masz, dawno nie pisałaś co u Ciebie i jak się czujesz.

    A tak ogólnie dziewczyny ostatnio rozmawiałam z przyjaciółką, dopiero co urodziła bobasa. Ona prowadziła ciążę w Norwegii i mówiła, że bez problemu można zrobić tutaj usg w 12 tyg takie jak w Polsce przy badaniach prenatalnych. Wystarczy powiedzieć lekarzowi, że chce się badania zrobić i on kieruje dalej :) Może komuś się przyda. Ja zdecydowałam się na badania w Polsce bo tak jak wspominałam chce też te specjalistyczne z krwi.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Moje drogie, jestem w ciąży :) !!!! 2 bardzo wyraźne krechy na teście :)
    Po pracy lecę na betę!
    Gratuluje :):)

    Czarodziejka lubi tę wiadomość

    Alutka
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ