X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2018, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) jak tak dalej pójdzie to chyba zła passa znikła hehe
    Zdrówka życzę :) :)

Czarodziejka lubi tę wiadomość

• Mirandzia Autorytet

Wysłany: 25 maja 2018, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Moje drogie, jestem w ciąży :) !!!! 2 bardzo wyraźne krechy na teście :)
    Po pracy lecę na betę!
    Gratulacje :)

• Zoja36 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2018, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Po pracy lecę na betę!
    Czarodziejka ale się cieszę. Rewelacja <3

k0kdx1hpz2nssibk.png
  • K. Autorytet

Wysłany: 25 maja 2018, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Po pracy lecę na betę!

Gratulacje !!!!!!!!! Bardzo sie ciesze ze Tobie sie udalo ❤️

n59y2n0ajnp6dihh.png
  • pati1980 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2018, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia jak się czujesz po tych kilku dniach stymulacji?
    Ja ok, dzisiaj trochę mnie boli brzuch ale ogólnie dobrze.

k1iygdz.png
  • Czarodziejka Ekspertka

Wysłany: 25 maja 2018, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane! Sama nie mogę uwierzyć że się udało za pierwszym ivf!!! A dawali nam tylko 20% szansy :) :) :)

K., Zoja36 lubią tę wiadomość

• Mirandzia Autorytet

Wysłany: 25 maja 2018, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Mirandzia jak się czujesz po tych kilku dniach stymulacji?
    Ja ok, dzisiaj trochę mnie boli brzuch ale ogólnie dobrze.
    Czuje się bardzo dobrze, zadnego pobolewania. Duzo energi i optymizmu.
    Moze nie dzialaja na mnie? Dzisiaj dołączyłam Orgalutran.

• pati1980 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2018, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Czuje się bardzo dobrze, zadnego pobolewania. Duzo energi i optymizmu.
    Moze nie dzialaja na mnie? Dzisiaj dołączyłam Orgalutran.
    Ja zaczynam dzisiaj z Cetrotide. W poniedziałek mam kontrole. Zobaczymy jak i co powiedzą. Chodź ja mam jakieś źle myśli, ale to u mnie normalne :-)

k1iygdz.png
  • majola Autorytet

Wysłany: 27 maja 2018, 07:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Po pracy lecę na betę!
    Gratulacje!!!

• Mirandzia Autorytet

Wysłany: 27 maja 2018, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Ja zaczynam dzisiaj z Cetrotide. W poniedziałek mam kontrole. Zobaczymy jak i co powiedzą. Chodź ja mam jakieś źle myśli, ale to u mnie normalne :-)

Pati jak Narazie czuje się dobrze, nie odczuwam zadnych zmian tak jakbym nie miala zastrzyków. Musimy Być dobrej myśli i nie możemy pozwolic by strach Nami rządził. Jutro kontrola zobaczymy co wypatrzą na usg. Trzymam kciuki za dobre wieści. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. Cieszmy się piękna pogoda :)

pati1980 lubi tę wiadomość

• pati1980 Autorytet

Wysłany: 27 maja 2018, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Pati jak Narazie czuje się dobrze, nie odczuwam zadnych zmian tak jakbym nie miala zastrzyków. Musimy Być dobrej myśli i nie możemy pozwolic by strach Nami rządził. Jutro kontrola zobaczymy co wypatrzą na usg. Trzymam kciuki za dobre wieści. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. Cieszmy się piękna pogoda :)
    Ja od czasu do czasu mam lekkie pobolewanie w podbrzuszu i nic więcej. Trzymam kciuki za jutro i staram się myśleć pozytywnie :-). Miłego i słonecznego dnia

k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet

Wysłany: 27 maja 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem po trzecim zastrzyku Fostimon ogólnie zastrzyk nieprzyjemny, piecze około 5 minut . Zdecydowanie lepszy w obsłudze był gonal przy nich nic nie czułam. Od Środy Orgalutran . Pytanie do Was dziewczyny o której godzinie go robicie ?? I gdzie robicie zastrzyk . Brzuch czy udo?

Alutka
  • pati1980 Autorytet

Wysłany: 27 maja 2018, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Hej. Jestem po trzecim zastrzyku Fostimon ogólnie zastrzyk nieprzyjemny, piecze około 5 minut . Zdecydowanie lepszy w obsłudze był gonal przy nich nic nie czułam. Od Środy Orgalutran . Pytanie do Was dziewczyny o której godzinie go robicie ?? I gdzie robicie zastrzyk . Brzuch czy udo?
    Alutka ja mam zalecenia że szpitala żeby zastrzyki brać między 16-18.00. Robię je w brzuch tak jak każą w ulotce i pielęgniarka w szpitalu mi pokazywała. Ja po Menopur nic nie odczuwam,A po Cetrotide też mnie piecze i jest skóra czerwona jakieś 30min. :-)

k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet

Wysłany: 27 maja 2018, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Alutka ja mam zalecenia że szpitala żeby zastrzyki brać między 16-18.00. Robię je w brzuch tak jak każą w ulotce i pielęgniarka w szpitalu mi pokazywała. Ja po Menopur nic nie odczuwam,A po Cetrotide też mnie piecze i jest skóra czerwona jakieś 30min. :-)
    Ok. Dzięki . Ja mam napisane ze 8:00 wiec to chyta rano. Fostimon w godzinach wieczornych nie podali konkretnej godziny wiec wybrałam 18:30 zeby nie kolidowało to z pracą . Przy pierwszym podejściu miałam rozmowę pielęgniarka pokazywała co i jak sie robi. Teraz dostałam plan listowny. Czytałam o tym Orgalutranie ,że można w brzuch ale bardziej zalecane jest w udo i ja mam tez tak robic. Trochę sie stresuje bo przybrałem na wadze 10 kilo przez ostatni rok i mam na udzie dość sporo tkanki tłuszczowej wiec cieżko naciągnąć skórę.

Alutka
  • Mirandzia Autorytet

Wysłany: 28 maja 2018, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas ma inne zalecenia co do godziny. Mi kazali ok 12 oba zginął F a potem dołączyć Orgalutran. Oba w brzuch zalecali. Pati moje dzisiejsze Usg odwołane, lekarz chory. Przenieśli na jutro mam nadzieje ze lekarz wróci. Dzisiaj biorę 8 zastrzyk i żadnej kontroli nie miałam :( a co jak będzie dalej chory zostawia mnie tak ? Zaburzyło mój spokój. Zamówiłam „babyklister” . Na początku forum dziewczyny wspominały o tym. Pytałam w tutejszych aptekach nie znają tego. Pani w zmian zaproponowala mi vaginal gel na poprawę ruchliwości plemników ;) zartownisia. Dwa razy tłumaczyłam dokładnie o co mi chodzi jednak nie docierało do niej. Koszt ok 340 nok z przesyłka czyli bez opłaty celnej powinno dotrzeć.
    Pati odezwij się po usg

• pati1980 Autorytet

Wysłany: 28 maja 2018, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia no mam nadzieję że Cię tak nie zostawia bez kontroli. Czasem ci lekarze doprowadzają do szału. A nie może Cię ktoś inny zbadać?.
    Ja mam " babyklister" próbowałam na naturalnym starania ale nic z tego. Nie wiem czy zacząć to stosować teraz. Dam znać po usg ,co u mnie lekarz powiedzial.

k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka

Wysłany: 28 maja 2018, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Mirandzia no mam nadzieję że Cię tak nie zostawia bez kontroli. Czasem ci lekarze doprowadzają do szału. A nie może Cię ktoś inny zbadać?.
    Ja mam " babyklister" próbowałam na naturalnym starania ale nic z tego. Nie wiem czy zacząć to stosować teraz. Dam znać po usg ,co u mnie lekarz powiedzial.

Dziewczyny a co to jest ten "babyklister" I na co pomaga I czy w PL go kupie?

f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Mirandzia Autorytet

Wysłany: 28 maja 2018, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.helsehelse.dk/fructus-femina-comp-1756p.html

• kaktus85 Ekspertka

Wysłany: 28 maja 2018, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam na forum norweskim ze nie polecaja tego brać...

f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Zoja36 Autorytet

Wysłany: 28 maja 2018, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u lekarza. Dostałam zwolnienie do 7 czerwca do dnia usg.
    Przepisał mi też tabletki na mdłości o nazwie Postafen. One są bez recepty.
    Mar2śka i Hannanna Wy też je dostałyście?
    Mar2śka ginekolog umówiła Cię na kolejne usg? I jak Twoja torbiel?
    Jak się czujecie?
    Czarodziejka jutro wynik bety?

k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ