X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BACZKA nie trzymaj nas w niepewności...daj znać co u Ciebie:) Trzymamy kciuki:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka daj znać.........................

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam przepraszam ze dopiero teraz odpisuje
    Wczoraj i dziś zrobiłam testy i oba pozytywne.Druga kreseczka jest ale jeszcze słaba no ale jest

    alda, Szmivers lubią tę wiadomość

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze jest
    Boje się cieszyć jestem w strachu żeby wszystko było ok
    Dziękuję ze jesteście i za wsparcie no i za wszystko za kciuki i wszystko wszystko

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki nadal
    Ja za Was też trzymam mooooocnoooo

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka super:) pomału mogę przesyłać gratulacje:) będzie dobrze; musi byc:) kciuki zacisniete:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka SUPER !!!!!! Aż mi łezki z radości poleciały :-) Ale się ciesze.......... :-) :-) :-) :-) :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga jest słaba ale jest boje się
    Z kliniki kazali mi mi nie brać nic oprócz kwasu foliowego.Lutinus mam odstawić nic nie brać ehhh zaczynam się stresować czy to wystarczy no wiadomo owoce warzywa ale nic nie brac

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszke dziwne...w Polsce jak juz zaczniesz z luteina tak sie ciagnie do 2 trymestru.
    Szmivers chyba tez odstawiala lutinus?!
    Baczka nie martw sie na zapas...ma byc dobrze:) Masz jakies objawy?

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie mam brzuch trochę dziwnie czuje taki delikatny nacisk.Leze sobie i odpoczywam

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa głodna jestem cały czas ale nie wiem czy to objaw ciazy

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w mojej ostatniej ciazy też byłam głodna non stop i bardzo chciało mi się pić;)

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka, to wspaniała wiadomość! Gratulacje <3 Odpoczywaj spokojnie. Mi też kazali odstawić lutinus bo organizm sam wytwarza progesteron po świeżym transferze. Też się bałam ale odstawiłam i było ok, nie czułam żadnej różnicy bo nadal byłam tak samo zmęczona i śpiąca. A ucisk w brzuchu to też dobry znak :)

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, gratulacje wszytkim co sie udalo. Ja jestem 5dpt i wczoraj wieczorem dostalam delikatnego plamienia, jest tego bardzo malo ale martwir sie co to jest? Myslicie, ze moze byc to implantacja? Czy ktoras z was tego doswiadczyla?

    E
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline jaka "atmosfera " w Ullevål , też taki pośpiech jak w Riks?

    Dostałaś inny zestaw zastrzyków?

    Jakie podejście mają w Ullevål lepsze niż w Riks?

    Justi miała plamienia i jej się udało :-) Trzymam kciuki :-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jetsesmy bardzo zadowoleni z Ullevål, jest to mniejszy avdeling ale bardzo zorganizowany i bardzo przemily personel. My mielismy lekarke Johannsen cudowny lekarz.

    Jesli chodzi o podejscie to naprade moge polecic ten szpital, balam sie tej zmiany i mialam watpliwosci czy dobrze robimy zmieniajac szpital, ale nie zaluje wogole, tu Maja czas dla pacjentow...

    Mamy 6.slicznych mrozaczkow, a w Riksie byl tylko jeden.

    Plamienie ustapilo, bylo tylko jeden dzien w sumie to nawet nie wiem czy to mozna nazwac plamieniem,bylo bardzo malo, boje sie mam nadzieje ze to maluch sie wgryzal :)

    Kochane a powiedzcie czy tez macie takie bole od czasu do czasu jak by okres sie zblizal? I jak z piersiami? Mnie nie bola bardzo, ale mam jakies wrazliwe sutki nigdy tak nie mialam, myslicie ze to dobry znak?

    E
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wynik :-)

    Evveline jakie zastrzyki miałaś tym razem ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milalam Gonal-F dawka 150, przez 10 dni, mialam 12 jajeczek z czego 11 dojrzalych, 9 sie podzielilo, 6. zamrozonych i jeden jest we mnie :)

    Alda Ty juz zaczelas w Riksie?

    E
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na okres i po 19 dniach od okresu zaczynam spray :-) Leki już czekają w domu :-) Na razie walczę z anemią nie wiem skąd się przyplątała :-( ale dobrze że zdiagnozowałam to przed stymulacją ;-) i jest już coraz lepiej :-)

    U mnie nie ma co liczyć na dużą ilość jajeczek ze względu na moją chorobę :-( byłam w klinice IVF w Polsce i niestety też to potwierdzili....... ale trzeba walczyć bo przecież wystarczy jedna zdrowa komórka jajowa....... :-)

    Evveline trzymam kciuki :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku wydaje mi sie, ze duzo pomogla akupunktura, przy zastrzykach bylam bardzo spokojna bo porzednim razem troche mi odbijalo :)

    Napewno w koncu kazda z nas sie doczeka, jestem tego pewna:) tyko trzeba cierpliwe czekac:) Trzymam za Ciebie kciuki, zeby bylo duzo pieknych i dojrzalych jajeczek:)

    Dziekuje, za tydzien testuje. Kurcze wszystko idzie wytrzymac ale te dwa tygodnie sa jakas masakra...

    E
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ