X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda nie myślałaś o tym żeby się przenieść do Porsgrunn np?

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka, cieszę się że transfer się udał i trzymam kciuki dalej za Ciebie i maluszka :) Dobrze że zabieg nie bolał za bardzo. Ja nie dostałam leków w żyłkę, tylko ustne, może dlatego tak źle to zniosłam.

    Jak się teraz czujesz?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska myślałam żeby się przenieść ale mieliśmy problemy z autem a tarabanić się pociągiem mi się nie chciało ;-) zresztą po punkcji nie dała bym rady jechać pociągiem ;-)

    Jak zapadła decyzja o In Vitro to chciałam zacząć już natychmiast i jak się nie uda to od razu podejść do drugiej procedury jednak "życie " trochę zweryfikowało moje podejście ;-)

    W Riks trzeba dłużej czekać ale po nie udanej pierwszej procedurze nie miałam siły na rozpoczęcie drugiej procedury od razu więc to oczekiwanie jest mi na rękę ;-)

    Jak będę musiała podejść do In Vitro trzeci raz - OBY NIE!!!!!! to postanowiliśmy że zmienimy klinikę ;-)

    Ja też jak Szmivers nie dostałam podczas punkcji leków w żyłę więc tu może być przyczyna tego bólu ....... ;-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czuje się ok nic nie boli.
    Żyje normalnie tyle ze więcej leżę
    Wczoraj tak mi twarz wysypalo syfkami ze masakra ale przeżyje dla MALUSZKA WSZYSTKO OBY SIĘ DOBRZE ZADOMOWIŁ

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka trzymam kciuki za pozytywny test:)
    Alda rozumiem...mam nadzieję że nam się uda prawie w tym samym czasie:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że się uda :-) I za rok na Święta każda z NAS będzie tulić maluszka :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers ja w dniu transferu nie dostałam nic.Leki i w żyłkę dostałam przed punkcja

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers co u Ciebie słychać. ? Jak się czuła przed testem czuła ze się udało. ? Ja nic nie czuje pełno syfkow na twarzy tak to nic a nic nie czuje i mam stresa

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki co u Was słychać. ? Jakoś taka tu cisza

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka będzie dobrze :-) Udało się zamrozić pozostałe maluchy ?

    Szmivers trzymam kciuki za jutrzejsze USG :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam list z wizytą na koniec kwietnia, także niezła kolejka w Haugesund jest . Pozdrawiam Was i trzymam za Was kciuki :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOJA36 fajnie, ze masz juz termin wizyty. Czas szybko leci...:)

    Baczka i Szmivers dajcie znac co u Was:)

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka, ja nie czułam że się udało, bo miałam bóle jakby miesiączkowe i myślałam że nic z tego nie będzie. Poza tym nie czułam nic specjalnego. Kiedy robisz test?

    W czwartek miałam pierwsze usg i zobaczyłam bicie malutkiego serca :) Za dwa tygodnie mam następne usg, lekarz powiedział że wtedy będzie już 90% pewności że ciąża przetrwa.

    Pozdrawiam Was wszystkie :)

    alda lubi tę wiadomość

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam dziewczynki chyba to co czułam jakoś ucichlo ((nic nie czuje
    Boje się ale cóż musze się uzbroić w cierpliwość i zrobić test.
    Myślę że test zrobię we czwartek 15 grudnia lub w piatek

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam mieć jeszcze DWOJECZKE MROZACZKOW ALE NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ ZAMROZIĆ ((MAM SMUTEK NIESAMOWITY

    SUPER SZMIVERS NIECH CIĄŻA SIĘ WSPANIALE ROZWIJA I KCIUKI TRZYMAM ZA WAS I ZA POZOSTAŁE DZIEWCZYNY

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZMIVERS kiedy robiłaś test ?kiedy czuła te bóle? W klinice nam mówiono żeby test zrobić 14 dni po transferze.Transfer był 1 grudnia.Ja nic nie czuje aaa jedynie piersi wrazliwe

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka wrazliwe piersi to dobry znak:)

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka, ja dostałam bóle pięć dni po transferze, akurat w dzień spodziewanej miesiączki. Dlatego myślałam że nic z tego, ale nie krwawiłam, a bóle wracały codziennie przez dwa tygodnie. Piersi mi też zrobiły się wrażliwe i ciężkie w tym samym czasie (i takie są cały czas). Test zrobiłam 14 dni po transferze, tak jak mi mówili w klinice.

    Trzymam kciuki za Ciebie :) Staraj się zrelaksować i nie myśleć o tym (wiem że to trudne!) do dnia testu :)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko jak to jest teraz biorę lutagen 15 grudnia test
    W trakcie brania lutagen może przyjść @???tfu tfu tfu czy dopiero jak odstawieniu lutagen
    ja jej nie chce nie wyglądam jej woglole tylko tak pytam bo jak coś to musze być przygotowana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2016, 12:32

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej BACZKA:) Testowalas dzisiaj? Jaki wynik? :)

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ