X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline szybko zleci...ja za dwa tygodnie mam pierwszą wizytę i też nie mogę się doczekać:)

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba po wszystkim, w nocy dostalam krwawienia fakt w cagu dnia ustapilo ale zaczynam oswajac sie z porazka:(

    E
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline do testu trzeba mieć nadzieje i się nie poddawać ........ !!!!!!
    Krawienie się już nie pojawiło ?
    Ja czytałam historie dziewczyn którym krew się lala po nogach okazało się że to krwiak a z ciąż wszystko było ok :-)

    Pozytywne myślenie to połowa sukcesu ........... :-)

    TRZYMAM KCIUKI :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za slowa otuchy..:) krwawienie sie nie pojawilo jak narazie, tlumacze sobie jeszcze ze moze to z nadrzerki lub co by bylo wspaniale implantacja. Zobaczymny co bedzie dalej jeszcze tydzien do testu :)

    E
  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline, trzymam kciuki za ciebie :)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers jak po USG ?

    Baczka jak samopoczucie, kiedy pierwsze USG ?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 22:21

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wesołych Świąt niech marzenia doczekają spełnenia............



    swiateczny-emotikon-ruchomy-obrazek-0257.gif





    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zbliżające się świąteczne dni, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro.Spelnienia marzeń

    Madalada
  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt i spełnienia marzeń w Nowym Roku!

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda, usg pokazało że maluszek rośnie :) jutro zaczyna 10 tydzień. Od stycznia będę pod opieką mojej fastlege i położnej w mojej okolicy. No i muszę wybrać szpital jak najszybciej bo podobno bardzo szybko zapełniają się miejsca, szczególnie w lecie..

    alda lubi tę wiadomość

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers serdeczne Gratulacje! Niech maluszek rosnie zdrowo. Moge zapytac za ktorym razem Ci sie udalo?

    E
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers :-)

    Czerwiec i lipiec to tłumy na porodówkach :-) też mi to mówił mój lekarz :-) i czytałam artykuł w gazecie na ten temat ;-)

    Nad jakim szpitalem się zastanawiacie ?

    Evveline kiedy test :-) ?





    e5skzzc.png


    [**]




  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Evveline :) To jest moja pierwsza próba, mamy jeszcze 4 zamrożone zarodki w Porsgrunn.

    Alda, co do szpitala, to sama nie wiem który wybrać. Lekarz powiedział że rejonowo jesteśmy przydzieleni do Ahus ale mogę wybrać inny szpital. Masz jakieś pojęcie o szpitalach w Oslo? Czytałam już trochę opinii w necie ale zdania są różne. Dużo dziewczyn chwali sobie Ullevål.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers co poród to inna opinia o szpitalu :-) Zależy też kto w danym momencie ma dyżur na porodówce :-)

    Moja kuzynka rozdziła 2 razy w Ahus i po pierwszym porodzie mówiła że jej noga tam już nie postanie bardzo ciężki poród zero pomocy, mała urodziła się bardzo sina ,wiotka, ledwo oddychała, dostała 3 punkty w skali Apgar - położenie były Norweżkami ....... Przy drugiej ciąży odrzucili jej wszystkie podania przyjęcia do szpitala oprócz Ahus była załamana...... nie miała wyjścia ale pozytywnie się zaskoczyła - drugi poród wspomina bardzo dobrze pomagała jej Polska położna poród bez znieczulenia, bardzo szybki :-)

    Mnie bardzo źle potraktowali w Ullevål podczas poronień i moja noga już tam nie postanie....... ale może gdyby na dyżurze był inny skład lekarzy i położnych wrażenia byłyby inne........

    Także "twardy orzech do zgryzienia " z tym wyborem ............. ;-)




    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro test trzymajcie kciuki!

    alda lubi tę wiadomość

    E
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline trzymam kciuki :-) Czekamy na WIEŚCI

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymamy z całych sił

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pierwsze usg 5 stycznia ehhh boje się trochę żeby wszystko było ok.
    Ostatnio jestem strasznie beksowata, becze z byle powodu

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka to objaw ciazy:) ja tez zazwyczaj jestem placzliwa ;)
    Evveline kciuki zacisniete :) Bedzie plusik :):)

    Dziewczyny, ktore mialy IVF w Porsgrunn, jak wygladala pierwsza wizyta? To juz za tydzien i chyba lapie mnie maly stresik...

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My podchodzilismy w Porsgrunn wspominam bardzo miło, mili lekarze i delikatni.Nie masz się co stresować pełen luz na pierwszej wizycie robili mi badanie USG i dostałam wykaz leków co i jak przyjmować.Wszystko meilowo później szlo miałam dać info kiedy pierwszy dzień miesiączki

    Madalada
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ