X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze NASZ SKARBECZEK patrzy na nas z NIEBA

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo kiepsko skończył się tamten rok i ten zaczął
    Orientuje cie się jakie badania musze zrobić po poronieniu?nic mi nie powiedział lekarz a chyba coś powinnam

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mię wiem dlaczego mu tekst urywa

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka :-( Bardzo mi przykro :-( Tulę Cię mocno.......

    Jak ja poroniłam drugi raz to mi powiedzieli że badania robią dopiero po trzecim poronieniu :-(

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka bardzo mi przykro:( nawet nie wiem co napisać...


    Co do badań, ja miałam robione mnóstwo badań, m.in razem z mężem robiliśmy badania genetyczne ale nie wiem jak tutaj oni do tego podchodzą.

    Ściskam Cie mocno

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki
    Pelaska mieliście juz wcześniej ivf? Gdzie robiliscie w Polsce?
    Ocztscilyscie się same czy mislyscie zabieg?
    Głową mi pęka i nie wiem jak nasze życie będzie wyglądało

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam tabletki cytotek na wywołanie krwawienia i oczyściłem się sama w domu.

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie..to moje pierwsze IVF , ale tak się składało, że moje 2 poronienia przeżyłam w Polsce, po 1 miałam łyżeczkowanie a po 2 oczyścilam się sama..

    Wiem, że ciężko to przeżyć. Sama przechodziłam przez to 4 razy. Teraz to zabrzmi kosmiczne, ale nie poddawaj się...walcz dla maluszka, każda z nas się doczeka!

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed IVF robiłam badania genetyczne - kariotyp, i testy na trombofilie wrodzoną - nadkrzepliwość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 19:15

    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka sciska Cie mocno, nie poddawaj sie...
    ja kupuje w Dani preparat, ktory ma zapobiegac poronieniom, szczegolnie jest zalecany kobietom ktore juz przeszly wczesniej poronienie. Fuctus Femina jest podawana w Dani w szpitalach do kazdego in vitro co ma zwiekszyc szanse na zajscie i urzymanie ciazy. Mi jak narazie pomaga...

    E
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline gdzie kupujesz Fructus Femine? Jak dlugo sie to zazywa? Ile kosztuje?

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupuje to na stronie internetowej helsebixen.dk
    Zazywa sie to trzy din przed punkcja, zalecane jest do 12 tygodnia ciazy kiedy mija najwieksze ryzyko poronienia. 10 kropli 3x dziennie w szklance wody. Koszt z przesylka to nie cale 320kr. Mi jedna buteleczka wystarczyla na miesiac, wlasnie zamowilam druga i juz czeka na poczcie :)

    E
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super..dzieki za informacje:) i nie przeszkadzają inne leki przy tym?

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, to jest 100% naturalne, ja dodatkowo biore kompleks witamin z kwasem foliowym i raz w tygodniu chodze na akupunkture. To wlasnie moja akupunkturzystka mi o tym powiedziala.

    E
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok...może skuszę się i ja:) ciekawe tylko na jakiej zasadzie to działa...poprawia ukrwienie macicy czy coś innego?!

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka, strasznie mi przykro :( Trzymaj się ciepło.

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 03:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak jest z tym nie czepiają się na granicy ze leki obce?tzn z innego kraju? Bo słyszałam i znajomej coś zabrali na granicy bo tu nie można sprowadzać leków jak z tym jest?

    Madalada
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawialam dwa razy i doszlo, a w tym sklepie zwracaja Ci pieniadze jesli paczka zostanie zwrocona fo nich. Za pierwszym razem toll otwieral paczke a pomimo tego doszla do mnie, wczoraj odbieralam druga i ta nie byla sprawdzana

    E
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziala to jak klej, ktory ma pomoc zarodkowi w zagniezdzeniu sie w macicy nazwyany tez jest Babyklister lub Babyglue, na opakowaniu jest napisane ze zawiera D3.

    E
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy do tego leku dołączona jest ulotka w języku norweskim ?jeśli dołączona jest tzn ze dopuszczona jest na teren Norwegii

    Madalada
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ