X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka ja musiałam odczekać jeden cykl.
    Po poronieniu beta hCG może się utrzymywać we krwi przez 4 tygodnie (ja tak miałam) i plamiłam prawie 4 tygodnie więc musiałam odczekać.

    Baczka co Ci powiedzieli w klinice ? Dostałaś jakieś leki , skierowanie o szpitala ? Czy lekarz powiedział że się sama oczyścisz?
    Przepraszam za te pytania jak nie chcesz to nie pisz ...............





    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dostałam nic,mówił ze sama się oczyszcze bo poronilam wcześniej najprawdopodobniej oczywiście to jest moje odczucie w sylwestra tak myślę bo miałam strasznie bóle brzuch tak mnie bolał

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby mnie coś rozrywalo od środka i pojawiło się duże plamienie i krwawienie.Pozniej juz się oczyszczalam ból był niesamowity nie wiedziałam co się ze mną dzieje.Lezalam i plakalam

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię sobie usg ale lekarz nic nie mówił pójdę do mojego ginekologa i porostu zarządam ze chce i koniec bez próśb bo pewnie nie będzie chciał robić.W czwartek byliśmy w klinice i lekarz mowil

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pokazał na monitorze ze DZIDZIUSIA juz nie ma są same pozostałości mówił ze nie dużo i powinnam sama się oczyścić. Ja oczywiście już wiedziałam że nie noszę w sobie NASZEGO DZIECIATKA i to powiedzieliśmy przy wejsciu

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz tak jakby chciał nas uspokoić i dadac wiary mówił ze możemy się mylic (bardzo miły i delikatny doktor)i powiedział spokojnie zaraz wszystko sprawdzi bo ma nadzieję że się mylimy
    Niestety nie mylilismy sie

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda å Ty co dostałaś? Byłaś w szpitalu jak długo? Nie oczyscilas się sama i dlatego czy od razu dostałaś skierowanie?

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka ja dostałam skierowanie od fastlege na oddział ginekologiczny w szpitalu. Nie chciała mi dać skierowania bo powiedziała że krwawienie i plamienie w ciąży to norma!!!!!

    Ja się uparłam powiedziałam że plamie i bardzo mnie boli brzuch i może to ciąża pozamaciczna chociaż wiedziałam że tak nie jest bo byłam prywatnie na USG. Ale niestety jak nie skłamiesz to tutaj Cię po prostu oleją.

    W szpitalu stwierdzili że serduszko już nie bije, dostałam tabletki cytotek na wywołanie poronienia i odesłali mnie do domu z instrukcją jak postępować.

    Z jednej strony dobrze że byłam w domu ale z drugiej strony trochę się bałam że może coś mi się stać. W szpitalu powiedzieli że pierwsze 24 godziny od podania tabletki ktoś musi ze mną być w domu bo mogę dostać krwotoku.

    Oczywiście później nie miałam żadnej kontroli czy się wszystko wyczyściło musiałam iść prywatnie do ginekologa.
    Ale się rozpisałam .......

    Przy drugim poronieniu miałam wizytę USG w klinice IVF. Maluszek przestał się rozwijać tydzień przed USG. Nic mnie nie bolało, nie plamiłam ,nie krwawiłam. Myślałam że wszystko jest ok ale niestety......

    Znowu dostałam tabletki cytotek i instrukcje. Tym razem już wiedziałam czego się spodziewać.........

    Na kontrole poszłam prywatnie do ginekologa.......


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 09:49

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakim czasie byłaś na usg po poronieniu ? Ja już nie wiem co mam zrobić najchętniej to bym się zebrała i poleciała do Polski i tam by mnie sprawdzili i może zrobili badania jskies

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się dowiedziałas ze się udało i jesteś w ciąży to kiedy byłaś na usg bo ja dopiero 5 tyg po pozytywnym teście dzwoniłam do kliniki

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez mi powiedzieli ze mam przyjechać zgodnie z wyznaczonym terminem przez nich czyli za 2 dni bo tak dzwoniłam po Nowym Roku.Miwilam pielęgniarce zw juz jest po wszystkim ze poronilam

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciała mnie woglole słuchać mówiła ze tak ma być ze miesiączka w tym czasie może się pojawić tzn krwawienie takie

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja się już spodziewałam ze DZIECIĄTKO straciliśmy po tych bólach jakie miałam tak przeczuwalan

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka z wyjazdem do Polski na badania to nie jest glupi pomysl...ja tez wszystkie badania robilam w Polsce, bo tutaj nikt nic nie chcial kontrolowac, ale jak wyciagam segregator z wynikami ( tyle badan bylo, ze az segregator potrzebny ;) ), to zadowoleni, ze takie badania mamy zrobione...dziwny ten kraj jesli chodzi o podejscie personelu medycznego...

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda przy drugim poronieniu piszesz, ze nie mialas objawow poronienia tylko maluszek przestal sie rozwijac...a nie mialas tak, ze przestalas czuc objawy ciazy?
    Przepraszam, ze o to pytam...jesli nie chcesz, nie odpowiadaj...

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska miałam wszystkie objawy ciąży piersi bardzo bolały, miałam mdłości itd dlatego myślałam idąc na USG że wszystko jest ok. Podczas USG ta mina lekarki nawet nic nie musiała mówić - nigdy tego nie zapomnę :-(

    To było poronienie zatrzymane - organizm zachowuje się tak jakby ciąża trwała nadal .

    Objawy utrzymywały mi się przez 2 tygodnie od poronienia......


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 13:58

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... wspolczuje :(

    Pytam, bo mi zwykle objawy ustepowaly, a pozniej zaczynaly sie krwawienia...

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka w pierwszej ciąży poszłam prywatnie na USG w 7tygodniu było wszysko ok a w 9 poroniłam.

    W drugiej ciąży miałam wyznaczone pierwsze USG w klinice IVF w 8 tygodniu a maluszek zatrzymał się w 7. Tak wychodziło z pomiarów tym bardziej że była znana dokładna data zapłodnienia.

    Na kontroli byłam 4 tygodnie po poronieniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 12:30

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha a tak Ci ktoś powiedział żeby iść 4 tyg po czy sama tak poszłaś?
    Bo ja nie wiem kiedy mogę iść.Plamoenie juz coraz mniejsze

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy dziewczynki zaraz chyba podchodzicie?
    Mamy nadzieję że niedługo nam pozwolą podchodzić ten cykl napewno czekamy a później zobaczymy jaka decyzję podejmie klinika

    Madalada
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ