X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wyliczone przez pielegniarke, że transfer wyjdzie w drugiej połowie marca...więc jeszcze troszkę:)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaraz zaczniesz brać leki?

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lutym...akurat na wizycie byłam tuż po okresie...teraz czekam do następnego, mam go zameldowac w Porsgrunn i przysla mi już rozpiskę co, kiedy brac:) ale już doczekać się nie moge...tak chciałabym żeby się już udalo- jak każda z nas:)
    Już jestem zmeczona tymi stratami:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 22:26

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiem, że będę walczyła do skutku!!!

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,ja po usg. W srode punkcja. Ciesze sie i boje jednoczesnie. Zeby ukoic moje skolatane nerwy aplikuje sobie czekolade :D

    alda lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna super :-) Trzymamy kciuki :-) Daj znać jak wygląda punkcja w Tromsø ;-)


    Baczka ja plamiłam 4 tygodnie dlatego postanowiłam iść na kontrole nikt mi nic nie mówił żeby iść na kontrole.


    Pelaska jak długo byłaś w szpitalu po usunięciu ciąży pozamacicznej ? W którym szpitalu maiłaś zabieg ? Miałaś laparoskopię ? Przepraszam za pytania , jak trudny temat nie odpowiadaj......
    Leki masz już w domu to teraz już będzie z górki :-) szybko zleci i "wstrzelisz" się w wiosnę - super :-)


    Evveline jak samopoczucie ? Masz dolegliwości ciążowe ;-) ?


    Szmivers co u Was :-) ? Brzuszek rośnie :-) ? Masz przeczucie - będzie córa czy synuś ;-) ?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 14:16

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda Obydwie laparoskopie miałam w Ullevål...po pierwszej wypuścili mnie tego samego dnia ale druga skończyła się o 2 w nocy więc przespałam noc w szpitalu i koło południa pojechałam do domu...
    Mam tylko nadzieję że uda się za 1 razem...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 14:48

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z zastrzykami? Teraz są w lodówce...przed podaniem wyjąć je żeby były w temperaturze pokojowej czy zimne takie robić?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska ja wyciągam z lodówki 5 do 10 minut przed zrobieniem zastrzyku ;-) tak mam w instrukcji :-)

    Ty masz już gotowy lek czy musisz coś mieszać ? :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam Menopur 600 do mieszania

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 3 opakowania Menopuru, ale powyciagalam z niego pudeleczka ze strzykawkami a te opakowanka z mieszankami schowalam do lodowki:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już gotowy :-)

    Ty po zmieszaniu chyba już nie musisz trzymać w lodówce ale nie wiem na 100% , nie chce Cię wprowadzić w błąd .

    Dziewczyny trzymałyście Menopur po zmieszaniu w lodówce ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialam gotowy...ale dostalam ten do mieszania. Lekarz stwierdzil ze wyszly dobre wyniki AMH i ze sama produkuje sporo jajeczek i nie trzeba mi duzej dawki, dlatego jednorazowo mam robic sobie zastrzyk 140 IU...i mam miec 2 USG w trakcie stymulacji..jedno przed zastrzykami a drugie tydzien po...boja sie mnie przestymulowac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 16:39

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska to dobrze że masz 2 USG i będziesz pod kontrolą ;-) będzie dobrze :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie biore ryzyko niepowodzenia pod uwage, ale i jednoczesnie sie tego boje....dziwne co ?!

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,ja jestem tu nowa ,i chcialam sie dowiedziec czy ten transfer bardzo boli ?,ja nie jestem wytrzymala na bol a we czwartek na 9.00 mamy byc w Porsgunn, ja podchodze do in vitro pierwszy raz ,Stymulacje hormonalna jakas znioslam nie bylo tak zle ,ale zastrzyki musial mi robic maz bo na sam widok igly robilo mi sie slabo:)

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Siv:)

    Nie przechodziłam jeszcze punkcji, ale tak jak Wy, podchodzę z mężem do in vitro w Porsgrunn. Z tego, co mówiła pielęgniarka, dostaje się leki znieczulajace dolne okolice plus wenflon i morfinke dozylnie..jeśli będzie bolało, trzeba im mówić, wtedy dają więcej morfiny...

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedz Pelaska ,ja zaczynam panikowac,poniewaz znieczulenie dolnej okulicy raz mialam i nie wspominam tego dobrze;/

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak ono wygladalo? Z tego, co mowila pielegniarka to daja jakies tabletki...

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Siv :-) Poród chyba boli o wiele bardziej niż punkcja :-) Dasz radę :-)


    Pelaska ja dostałam tabletki i zastrzyk w okolice intymne - boli. NIE miałam morfiny ale teraz BEZ morfiny nie wchodze do gabinetu ......... nie mam zamiaru tak cierpieć nie wiem dlaczego ostatnio mi nie dali - może zapomnieli ;-)

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ