X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska bedzie dobrze uda wam sie:)


    Alda ten ostatni zastrzyk OVITRELLE ,tez go sie robi jak reszte zastrzykow w brzuch??
    ,nie pamietam co lekarz mowil:/



    Siv
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv tak w brzuch :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Siv:)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv jakie zastrzyki brałas?

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Pelaska to bralam
    zastrzyki Gonal-f 900
    krople do nosa synarele
    witaminy folsyre

    Siv
  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska jakie ty zastrzyki bierzesz?? czytalam troche te forum i kazdy bierze troche inna dawke zastrzykow hmmm

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie biorę ale już chłodzą się w lodówce...mam Synarele, menopur 600 i ovitrelle...

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz czym te zastrzyki sie roznia,?? ze ja mialam Gonal-f 900 a ty masz menopur 600

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia...może wynik AMH ma znaczenie...i ogólny stan zdrowia...

    A czemu Wy musicie mieć invitro? Jeśli to zbyt wrazliwe dla Ciebie, nie odpowiadaj..

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska 5 lat temu zaszlam w ciaze nie planowana byo duze zaskoczenie,i nigdy bym nie pomyslala ze bedziemy miec problemy zajscie w druga ciaze ,okazalo sie ze moj maz ma slabe
    żołnierzyki :/ ale lekarz powiedzial ze czasem tak jest




    Siv
  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec widzisz Pelaska rzeczy mozliwe staja sie nie mozliwe i odwrotnie ja wierze ze Ty tez sie doczekasz malego bobasa ,i bedziesz miec wielki brzuszek i bole w krzyzach

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bole w krzyżu to ja mam bez przerwy...mam zniszczony kręgosłup;) nie wiem czy czytałaś całe forum...ja straciłam 4 ciaze..wszystkie naturalnie poczęte..jestem pozbawiona jednego jajowodu a drugi jest pociety...więc jest zbyt duże zagrożenie kolejnej ciazy pozamacicznej..stąd u nas invitro

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ma dobre przeczucie ze tym razem wam sie uda zobaczysz ze tak bedzie sciskam cie mocno

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Siv:* ja też trzymam za Was i wszystkie dziewczyny kciuki...ściskam mocno:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna jak po punkcji :-) ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv powodzenia jutro...trzymam kciuki:)

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Witaj Siv :)

    Dla mnie punkcja w Porsgrunn była bolesna. Dostałam tabletki przeciwbólowe chyba pół godziny przed, a potem dwa zastrzyki znieczulające w środku, jeden z każdej strony pochwy. Założyli mi weflon ale nie dostałam żadnych innych leków, i czułam wszystko co lekarka tam robiła :/ Potem miałam skurcze, poty, i nudności. Więc jeśli masz niską tolerację na ból, powiedz im wcześniej i poproś o dożylne leki!

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Hannanna jak po punkcji :-) ?
    Hej!
    Po punkcji w sumie nie najgorzej :) Spodziewałam się czegoś gorszego. Punkcję miałam o 8.30, o 7.30 wzięłam jakieś proszki przeciwbólowe a na miejscu dostałam jeszcze zastrzyk znieczulający. O 9.15 byłam już po wszystkim,łącznie z rozmową z lekarzami :) Pobrano 12 pęcherzyków, jutro do południa mają zadzwonić co dalej. Jak ok to piątek/sobota transfer. Oprócz paru kropel krwi i dyskomfortu w dole brzucha - nic więcej mi nie dolega :)

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska wielkie dzieki

    Szmivers dzieki za ta wiadomosc ja mam bardzo niska tolerancje bolu przy pobierani krwi slabne i wymiatuje a u dentysty mdleje,wiec jesli piszesz ze to bolalo ,,to jeszcze wiekszego mam stresa chcialbym zeby juz bylo po :)

    a dawno mialas ta punkcje??

    Siv
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dalszym ciągu muszę pić dużo wody i dostałam kolejne zastrzyki, które zaczynam brać od jutra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 09:34

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ