X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna po co te zastrzyki?

    Siv lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna tylko pozazdrościć takiej punkcji :-)

    Siv trzymam kciuki :-) dasz radę :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnosnie bolu piersi na poczatku ciazy. Ja, jestem czwarty tydzien po tranferze, do tej pory bolaly mnie piersi dzis z rana jak by mniej, robilam dzis test i sa dwie grube kreski. Nie mam zadnych plamien, od czasu do czasu czuje dol brzucha. Czy tez tak mialyscie na poczatku ciazy ze bol piersi ustapil? Czy mam sie niepokoic?

    E
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,zastrzyki na lepsze ukrwienie macicy i zmniejszenie ryzyka zakrzepów. I od dzisiaj luteina.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline olej piersi ;-) piersi kłamią ;-)
    Mnie bolały bardzo mocno a poroniłam więc to naprawdę nie jest wyznacznik ;-)

    Ciesz się swoim stanem bo stres tu tylko zaszkodzi :-) Będzie dobrze :-)



    Hannanna jakie wieści z kliniki :-) ?


    Siv jak tam :-) ?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 13:32

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna...rozumiem, ja mam Klexane, pewnie podobne działanie;)
    Napisz jakie wieści z kliniki:)


    Siv co u Ciebie?

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Pelaska

    Ja juz po punkcji,i nie bylo tak zle:) dostalam paracet 1500mg i Vival 5mg oraz morfine do zylnie i znieczulenie do pochwowe w obydwie strony,ta PIELEGNIARKA KTORA MNIE PRZYGOTOWYWALA do zabiegu byla bardzo mila,Powiedzial nam ze jesli bym potrzebowala wiecej morfiny to zebym powiedziala to dostane wiecej, caly czas sie pytali czy wszystko ok, i jesli bym chciala przerwe to zebym powiedziala..
    Oczywiscie czulam ten zabiek ,ale jest to uczucie jak przy okresie bol (skurcze) ale tylko jak sie przekuwal ,a jak pobieral to nie bolalo ... takie moje odczucia

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super, ze wszystko dobrze poszlo..teraz ja bede mniej sie bala :) Ile jajeczek pobrali?

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Alda, wlasnie sie obczytalam w necie, ze piersi nie sa wyznacznikim. MAsz racje nie ma co sie zamartwiac na zapas:) Ale ja jestem panikara, zaraz sobie wkrecam rozne rzeczy...

    Hej Siv! Ile mialas jajeczek?

    E
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline...kazda z nas tak ma....ja tez, cokolwiek sie dzialo to juz panikowalam, czytalam w necie...to u nas normalne, bo bardzo chcemy dzieci :):) Bedzie wszystko dobrze...kiedy masz usg?

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki gdzie podchodzicie?w Porsgrunn?Pelaska klexane dostałaś w Porsgrunn?

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze przeczytać tu Wasze posty bo mam ostatnio straszne zaległości po moim poronieniu

    Madalada
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska USG mam 25 stycznia, do tej pory nie mam jakis strasznych dolegliwosci przez 5 meczyly mnie zaparcia i wzdecia, ale to juz przeszlo :)

    E
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialo byc przez 5 dni :)

    E
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka...ja klexane dostalam w Polsce, ale zostal zaakceptowany przez ginekologa w Oslo, sam mowil ze to by mi dal nawet jakbym nie miala..

    W Porsgrunn mowilam o tym , ze biore klexane bedac w ciazy i lekarz sie zastanawial, czy nie dac mi go do stymulacji tez, ale stwierdzil pozniej, ze albyl-e narazie wystarczy i jak zobacze tylko 2 kreski na tescie to mam wlaczyc klexane, co zawsze robie:)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jak sie czujesz?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline dostałaś morfinę w Riks podczas punkcji ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albyl-e dostałaś to jest tak jak bemfola ?menopur?

    Madalada
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda-nie dostalam. Tam dostaniesz zestaw lekwow ktore bedziesz musiala wziasc bodajze pol godziny przed punkcja. Z tego co pamietam to pozniej dwa zastrzyki do srodka. w Ullevål tez nie daja morfiny.

    E
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie...w Polsce mialam przepisana aspiryne cardio 100 mg na rozrzedzenie krwi, ale w ostatniej ciazy podplamialam i gin stwierdzil ze klexane plus dawka aspiryny 100 moga wywolywac krwawienia i plamienia wiec dal mi zmniejszona dawke aspiryny, tyle, ze to tutak nazywa sie albyl-e 75 mg- to biore niezaleznie, czy jestem w ciazy, czy nie...mam to na cale zycie

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ