X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze jadlam swieze ananasy po transferze, obczytalam sie ze pomagaja, szczerze nie wiem w jaki sposob ale zawsze mozna sprobowac ananas smaczny takze nie mialam problemow z ich jedzeniem

    E
  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny
    ja mam transfer we wtorek o 12.00,
    Zastanawiam sie dlaczego z tym transferem jest tak roznie nie ktore dziewczyny maja po 3 dniach od punkcji transfer? ,ja mam po 5 dniach po punkci transfer

    Siv
  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/od-jajeczka-do-blastocysty-tak-rodzi-sie-zycie,321267.html

    na tej stronie jest napisane troche Od jajeczka do blastocysty jak to wyglada

    Siv
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna jak po transferze ;-) Transfer maiałaś z USG czy bez ;-) ?

    Evveline a Ty tym razem transfer z USG czy bez :-) ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,u mnie ok :) Szybko i bezboleśnie. Z usg (a to może być bez?).
    Teraz pozostaje czekać. Chyba najgorsze i najdłuższe dni się zbliżają.

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda tym razem mialam z usg, nawet dostalismy pierwsze zdjecie naszej kropki

    E
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna przede wszystkim nie denerwuj sie, szybko minie, ale to fakt cala stymulacja i punkcja to nic najgorsze sa te dwa tygodnie a pozniej kolejne na czekanie na pierwsze usg

    E
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna tak transfer może być bez USG :-) Trzymam kciuki za pozytywny test :-)

    Evveline super że dostaliście zdjęcie :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)))
    A z tym usg to nie wiedziałam,myślałam że norma to 'z' :)

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers co u Ciebie? Jak sie czujesz? Duzo masz dolegliwosci?

    Szmivers lubi tę wiadomość

    E
  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Czuję się w miarę dobrze, mam nudności chociaż oficjalnie zaczął mi się już drugi trymestr. Poza tym nadal chciałabym spać całą dobę ale do pracy trzeba iść!
    W zeszłym tygodniu miałam usg i badanie krwi na Downa i inne choroby, wszystko wygląda ok, no i zobaczyłam maluszka trochę większego niż ostatnio :)

    Trzymam kciuki żeby Wam wszystkim się udało :)

    alda, pelaska lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers super że wszystko dobrze :-) fastlege wysłał ( wysłała) Cię na to badanie ( gdzie miałaś badanie ) czy byłaś prywatnie ? :-) ( jesteśmy w podobnym wieku ) ;-)
    W którym dokładnie tygodniu miałaś to badanie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 17:50

    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers to cudownie!

    Szmivers lubi tę wiadomość

    E
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od ktorego tygodnia mialas mdlosci? Bo ja oprocz bolacych piersi i od czasu do czasu czuje ucisk w dole brzucha to wogole nie czuje ze jestem w ciazy i zaczynam sie zastanawiac czy nie powinnam czuc wiecej

    E
  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda, ginekolog (ten sam u którego byłam na potwierdzeniu ciąży) powiedział że z względu na wiek, mam możliwość zrobienia darmowych badań: albo amniopunkcji, albo "duo test" (badanie krwi + usg). Poszłam na to drugie i dostałam od niego skierowanie do Rikshospitalet. W 11-tym tygodniu miałam badanie krwi i pogadankę o chromosomach z pielęgniarką,a tydzień pózniej wróciłam na usg (wyniki krwi już były gotowe). Jakbym dostała nieciekawe wyniki, to mogłabym zrobić jeszcze amniopunkcję do 18 tygodnia ciąży.

  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline, wiesz, ja miałam objawy ciąży (mdłości, bolące piersi, wrażliwy węch, ucisk w brzuchu, zmęczenie) już od drugiego tygodnia po transferze. Teraz trochę się uspokoiło tak że czasem zapominam że jestem w ciąży :) Myślę że to bardzo indywidualna kwestia, nie powinnaś się martwić brakiem objaw, raczej cieszyć :)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź Szmivers :-)

    Siv jak po transferze ? Ile macie "mrożaczków" :-) ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hei Alda
    po transferze czuje sie bardzo dobrze troche kluje mnie podbrzuszu ,lekarka powiedziala nam ze z 5ciu jeden jest w stadium blastocysty (i ze te dostane) a z tymi 4 musze zaczekac do jutra bo rosna troche wolniej ,wiec maja zadzwonic jutro rano ,i powiedza nam jak one wygladaja.:)


    alda lubi tę wiadomość

    Siv
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Siv to teraz trzymamy kciuki za pozytywny test :-) kiedy masz zrobić test :-)?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pielegniarka mowila ze po miedzy 9 a 14 dniem moge zrobic test ,
    Alda a kedy Twoja kolej??

    Siv
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ