X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :-) Daj znać po :-)
    Wysyłałaś już papiery do Helfo ? Jak tak to zwykłym listem czy poleconym ?


    Baczka a Ty papiery do Helfo wysyłałaś zwykłym listem? Jakie plany ? Dzwoniłaś do kliniki ? Kiedy możecie startować ponownie ?


    Hannanna , Siv trzymam kciuki za pozytywne testy :-)


    Pelaska ile jeszcze do okresu ? ;-)




    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zwykłym listem wysylalam juz raz dostałam kartę i śmiech na sali dostałam na 10 dni no nie osmieszaliby się hi hi no ale jak byłam z plamieniem u lekarza nic nie zapłaciłam na pogotowiu również ,nie wiem czy jakbym nie miała tej karty czy bym płaciła czy nie

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plany są takie ze się nie poddajemy chcemy podejść do ivf ,nie dzwoniłam do kliniki bo na wizycie jak byłam na tej która miała być ta szczęśliwa doktorem mówił ze jak przyjdzie miesiączka to mam napisać meil i podejmie decyzję co i jak mam nadzieje ze zaczniemy juz

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda do okresu mam tydzień...ale już czuję, że nadchodzi...mam nadzieję tylko, że się nie spozni;) już się doczekać kiedy mogę tego całego procesu no i wyniku;)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy zaczniemy to nie wiem ale doktorek mówił ze czekamy 1 cykl czyli chyba już byśmy zaczynali
    A co u Ciebie Alfa? Jak się czujesz bo chyba od czwartku bierzesz synarela
    Pozdrawiam

    Madalada
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Alda, dzięki :)
    Jestem dziś 11 dzień po transferze i dzisiaj zaczęło się jakieś plamienie, tak jakby okres :O Kurde, tylko nie to.. Planowo powinnam(a wolałabym nie) mieć za tydzień, bo zawsze miałam jak w zegarku. Jak to okres to lipa. :( :/

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna trzymam kciuki żeby to było plamienie implantacyjne
    Połóż się i odpoczywaj nie rób nic relaksuj się i myśl pozytywnie

    Madalada
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baczka12 - dziękuję Ci bardzo :* Tak naprawdę to ja prawie nic nie robię od dłuższego czasu,już chyba bardziej nic robić się nie da ;) gorzej z pozytywnym nastrojem, huśtawki nastrojów mam takie, że sama ze sobą już wytrzymać nie mogę.
    też myślałam/mam nadzieję, że to plamienie. zobaczymy.

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hannanna ja tez trzymam kciuki zeby to bylo plamienie implantacyjne..

    Ja jestem 8 dni po transferze i nie mam zadnych objawow,tylko piersi mnie troche bola ,,
    a Ty masz jakies objawy??

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna, Siv trzymam kciuki:)

    Baczka może wyjdzie, że mniej więcej w tym samym czasie będziemy podchodzily do ivf;)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna a bierzesz jeszcze Lutinus ? Może coś sobie podrażniłaś przy aplikacji ? Aplikujesz palcem czy aplikatorem ?

    Baczka u mnie hmmmmmm zaciskam zęby i do przodu znowu mam efekty uboczne - prawie wszystkie z listy ....... muszę to przetrwać ..............

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi bolały, teraz już nie, tylko trochę jakby większe - co uważam za plus ;) A poza tym, pewnie bo biorę Lutinus, ciągle śpiąca jestem, waga poszła w górę (apetyt też, ale staram się z tym walczyć :) ), obrzęki na dłoniach i nogach, bo woda się zatrzymuje. No i lewy jajnik boli od czasu do czasu, chyba od momentu punkcji w miarę regularnie. Dzisiaj w nocy nie spałam od 4, bo miałam taką migrenę, że myślałam, że po ścianach będę chodzić. Szczerze mówiąc, to nie wiem czy to objawy 'po transferze'. To mój pierwszy raz, więc ciężko stwierdzić, czy to zbliżający się okres czy transfer, nerwy czy wszystko naraz :) Jeszcze dzisiaj to plamienie wyprowadziło mnie z równowagi. Lecz co zrobić, co ma być to będzie, ale ciężko o tym nie myśleć. Ja nie umiem tego wszystkiego wyrzucić z głowy i czekać. Tym bardziej, że cały styczeń nie pracuję, specjalnie ze względu na badania, stymulacje, cały ten proces. Więc siedzę i chyba za dużo czytam w internecie ;) Powinni mi zabrać dostęp na ten czas :)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda...jakie to efekty uboczne? Nie zaglebialam się w ulotkę Synareli jeszcze;)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Hannanna a bierzesz jeszcze Lutinus ? Może coś sobie podrażniłaś przy aplikacji ? Aplikujesz palcem czy aplikatorem ?

    Baczka u mnie hmmmmmm zaciskam zęby i do przodu znowu mam efekty uboczne - prawie wszystkie z listy ....... muszę to przetrwać ..............
    Wiesz co, raczej sobie nic nie podrażniłam, nie sądzę. Używam aplikatora i nigdy nic na siłę :) Też brałam to pod uwagę, ale to nie to. A Lutinus zaczęłam brać dzień po punkcji i tak do tej pory. 3x1 dziennie. I do tego zastrzyki Fragmin.

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska może tak być :))
    Jeśli nic się nie zmieniło po poronieniu to przyjdzie niebawem, przychodziła jak w zegarku 26-28 dzień cyklu

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska efekty uboczne bardzo rzadko występują no ale oczywiście ja się musiałam załapać do tych "szczęśliwców" ;-)
    Bardzo silne bóle głowy, krew mi się leje z nosa, mam wybuch gorąca ( menopauza) najgorzej jest w nocy czuje jakbym się gotowała w środku no i huśtawka nastrojów - "biedny" mój mąż ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 18:52

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 24 dzień cyklu wiec juz niedługo powinna zawitać
    Alda bardzo mi przykro ze tyle musisz się wycierpiec
    Ja po synarela mogłabym spać i spać jak wracałam do domu i jak tylko zobaczyłam łóżko czy nawet sofę w salonie jak usiadłam to momentalnie spalam

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na co są te zastrzyki FRAGMIN? Ja ich nie mialam

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam długie cykle 34 dni a i tak skrócily się z 40 dniowych...powinnam mieć za tydzień.

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragmin to zastrzyki przeciwzakrzepowe...ja mam Klexane na całą ciążę więc klucie się podczas stymulacji to dopiero początek dreczacych bolesci;) ale nie mam z tym problemu...dobrze, że to nie boli:)

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ