X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evveline Pelaska ...na usg powiedzial mi ginekolog ze mam 14 a pobrali 6 jajeczek :)

    dziewczyny PO punkcji jakie mialyscie krwawienie bo zemnie sie ;leje: czy to jest normalne??wieczorem ma wziasc 2 czopki do dopochwowe ale przeciez one wyplyna:(

    Siv
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie miałam podanej morfiny.
    U mnie pobrano 12. Dzisiaj o 9 zadzwoniła babka z kliniki powiedziała, że wszystko jest ok, 11 'podjęło współpracę' ;) W sobotę lub poniedziałek mam się do nich zgłosić.
    Siv - jak się czujesz? Ja dzisiaj drugi dzień po punkcji i tyle, że trochę brzuch mnie boli. Ale to normalne.

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna ,ja punkcje mialam dzis o 9.30,i jak narazie nic mnie nie boli tylko mam duze krwewienie bardzo duze troche mnie to martwi,
    Ja mam sie zglosic we wtorek na 12.00 a jutro maja zadzwinic z kliniki, to bede wiedziec ile podjelo wspolprace:)

    Czyli w sobote lub w poniedzialek bezdiesz nosic pod sercem fasolke zycze ci z calego serca

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv moze zadzwon do nich i zapytaj o to krwawienie...

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ze tam mozesz do dzwonic sie do 12 czy 13, jesli do jutra bede nadal tak krwawic to oni maja dzwonic jutro do 12 to sie zapytam czy to normalne ,powiedzieli mi tylko jesli bym dostala goraczke to mam jechac do szpitala

    Siv
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Siv, ja bardzo nie krwawiłam, dosłownie parę kropelek. Mi lekarka powiedziała, że każda kobieta reaguje indywidualnie, więc u Ciebie pewnie więcej krwi. U mnie też informacja-do szpitala jak gorączka będzie. A jutro jak zadzwonią to się dopytaj, chociaż nadzieja, że Ci minie do jutra :) Trzymam kciuki.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv ja krwawiłam bardzo 4 godziny ale starałam się leżeć i przestało. A ty leżysz ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda ,czyli to moze normalne ze ja tak krwawie ja dopiero teraz usiadam i zaczynaja mnie bolec jajniki,

    Siv
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv ja po powrocie z kliniki się położyłam a Ty pewnie cały dzień na nogach......... Połóż się to Ci przejdzie ;-) a jajniki zaczynają boleć bo leki przestają działać ;-) Mnie jajniki bolały od razu po wyjściu z gabinetu ;-) dlatego chciałam się jak najszybciej położyć ;-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ostatniej punkcji krwawilam ze az po nogach mi sie lalo jak schodzilam z fotela, ale to dlatego ze lekarkavtrafila na naczynie krwionosne i po 10 min zemdlalam:) ale pozniej jak wrocilam do domu nie bylo juz nic

    E
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 9 mam transfer. :O Chyba się trochę boję.

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna
    bedzie dobrze chociaz zdaje sobie sprawe ze to jest bardzo stresujace,ja po tych hormonach i punkcj ,bylam wyczerpana wczoraj polozylam sie tak jak napisala mi Alda ,TAK obudzilam sie rano. Teraz czekam na telefon z Porsgrunn, TO CZEKANIE i OCZEKIWANIE- POZNIEJ jest WYCZERPUJACE:).TAK naprawde nie zdawalam sobie sprawy ile to wszystko kosztuje psychicznie kazda kobiete ktora sie stara o dziecko..:/

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna...super, będzie dobrze:)
    Siv uspokoiło się krwawienie?

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv..dzwonili z Porsgrunn?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna super :-) Czy Ty dostałaś w swojej klinice wskazówki co jeść czego unikać podczas stymulacji ?
    Podczas transferu masz mieć pełny pęcherz czy nic na ten temat nie mówili ? ;-)
    Teraz bierzesz Lutinus czy Crinone żel ?


    Siv daj znać ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelaska krwawienie ustalo a teraz tylko plaminie mam nadzieje ze do wtorku to plamienie minie:)

    Z Porsgrunn dzwonili i powiedzieli ze z 6 jajeczek mam 5

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv no to super wynik:) Kiedy masz transfer?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 16:58

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Hannanna super :-) Czy Ty dostałaś w swojej klinice wskazówki co jeść czego unikać podczas stymulacji ?
    Podczas transferu masz mieć pełny pęcherz czy nic na ten temat nie mówili ? ;-)
    Teraz bierzesz Lutinus czy Crinone żel ?


    Siv daj znać ;-)
    Hej. Tak,dostałam wszystkie wskazówki,poza tym duzo kartek z instrukcjami i opisem przebiegu,co i jak itp. Poza tym zawsze moglam zadzwonic. Podczas transferu pelny pecherz. Biore lutinus i zastrzyki Fragmin.
    Ps. Co do wskazowek co jesc itp zaufalam lekarzom. Jak zaczelam czytac fora o in vitro itp to zlapalam sie za glowe tyle porad. Raz pisza nie pic mleka,kto inny pisze ze trzeba minimum litr dziennie :D tworki

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna a możesz zdradzić te wskazówki co pić i jeść a czego unikać ;-) Mi nic na ten temat lekarze nie mówili dlatego pytam :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeść lżej(wszystkie leki ktore bierzemy obciazaja watrobe),pic duzo wody-ok.2l. Tyle. Poza tym wiadomo-alkohol w wiekszych ilosciach odpada(dla kazdego znaczy co innego ;) ). Ja tam sobie pozwoliłam na lampke wina czerwonego co drugi dzien(podczas stymulacji i po punkcji). I muszę chociaż łyka coli czasami i coś słodkiego,inaczej bym zwariowała. Kawę rano pije,w ciagu dnia tez sie zdarzy,poza tym oszukuję się inką :) Ja generalnie jem tak jak jadłam zawsze,więc jakoś specjalnie się tym nie przejmuję. Poza tym biorę raz dziennie zestaw witamin dla kobiet przed i w ciazy. Tyle.
    Wiadomo,ze jak jest sennosc czy zle samopoczucie to trzeba sie polozyc,ale leżenie plackiem też nie jest dobre-wiec ja chociaz z psem na spacer się zmuszam ;) W przeciwnym razie żaden problem dla mnie spać cały dzień :D
    Jutro mam transfer,wiec leżę,nastrajam sie pozytywnie jedząc czekoladę i popijając meliskę :)
    Damy radę dziewczyny! :)))

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ