X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki
    My się nie podamy i będziemy dalej walczyli o NASZE MALUTKIE SZCZĘŚCIE DZIDZIUSIA

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest jakieś dziwne bo żadnego badania mi nie zlecił lekarz , no jakiś kosmos żeby nic a nic nawet czystości czy usg

    Madalada
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Baczka12 - bardzo mi przykro, że się nie udało. Nie poddawaj się, trzymam kciuki :)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna jak po USG ? Kiedy punkcja :-) ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.floraton.com/da/fructus-femina-babyklister

    E
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mam ogromny smutek i płakać mi się chce i płaczę sobie w kącie jak mąż nie widzi.U nas się udało niestety na bardzo krótko. Ale wieże ze teraz to już się uda do konca

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam takie pytanko bierzecie jakieś witaminki oczywiście oprócz kwasu foliowego

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka sprawdź sobie i mężowi poziom witaminy D we krwi ;-) W Polsce ginekolodzy zwracają na to uwagę........

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy Wit d zalecił lekarz oczywiście lekarz z Polski żeby łykać ale było w normie

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzemy Wit d w kropelkach podobno lepiej przyswajalny nazywa się vigantol

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze tu jestescie

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi lekarzami w Norwegii można oszaleć jak trzeba to nie przepisują leków jak nie trzeba to je przepisują. Ja miałam anemię i moja lekarka w Norwegii przepisała mi tabletki a lekarz w Polsce kazał natychmiast je odstawić bo ponoć bardziej szkodzą niż pomagają no oszaleć można............. W Polsce zlecił dietę bogatą w żelazo i tyle ........... teraz jest już dobrze........




    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam przepisane leki od profesora z Polski i od polskiej endokrynolog:
    Letrox na tarczyce
    Vigantol (witamina D)
    Jodid (jod)
    Witaminę B6 i B12
    Aspiryne cardio ( bo mam za gęsta krew)
    w dodatku jak tylko dowiem się że jestem w ciazy mam zwiększać letrox i Jodid, brać duphaston 2 razy dziennie, robić zastrzyki Klexane ( że względu na krew), encorton na blokowanie przeciwciał tarczycowych i kwas foliowy 5mg...no i luteina dopochwowa 2 lub 3 razy dziennie


  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że choruje na hashimoto z niedoczynnscia i mam za gęsta krew ( podwyzszony poziom homocysteiny)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Hannanna jak po USG ? Kiedy punkcja :-) ?

    Hej! Po usg bardzo dobrze. Lekarka powiedziała, że 'bardzo dobry start' :) Więc trochę kamień z serca spadł. Co do punkcji - w poniedziałek kolejne usg i wtedy mamy ustalić co dalej.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna to super że "dobry start" :-) Jaka jest u Was przyczyna korzystania z IVF ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrioza. Chociaż z drugiej strony w Polsce lekarka nie była pewna na 100%. Powiedziała, że trzeba wykonać naprawdę szczegółowe badania, żeby to stwierdzić. No nic, że mieszkam tutaj, to i tutaj podjęłam leczenie. Poszłam do ginekolog, powiedziałam że już długo nic, że się nie udaje i że wiem że mam torbiel. Więc usg to potwierdziło. Lekarka stwierdziła, żebym wróciła za 3 miesiące (yyyy....ok, tak jakby sam miał zniknąć.. :/ ). Wróciłam i kazała mi brać Pergotime, na owulacje. Więc pytam jej skąd wiesz, że jej nie mam. Więc ona mówi'to zrobimy badanie krwi'. Wyszło, że niby raz mam raz nie mam :/ Poszłam do niej po pół roku (!)-przez ten czas nie miałam żadnego usg- na wizytę kontrolną i ona się mnie pyta 'no i co?' 'no i nic'. Zapytałam, czy może wysłać skierowanie do jakiejś kliniki, bo ja już na cud czekać nie mam zamiaru. I wysłała. We wrześniu 2016 miałam pierwszą wizytę i tak jakoś się kulam do dzisiaj :D W poniedziałek kolejna wizyta. :)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też endometrioza - zdiagnozowana :-(

    Trzymamy kciuki :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bączka trzymaj się i nie poddawaj.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak długo musiałyscie odczekać żeby podjąć spowrtem starania?czy może bez przerwy było?

    Madalada
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ