X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 gratulacje 🥰

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 gratulacje 🥳
    Co do Lutinus to moja gin po usg w 8 tryg powiedziala ze mogę zacząć redukować do 2 a następnie do jednej tabletkibo już nie potrzebuje ale ja przeciągałam na 3 do 10 tyg a potem 2 w 11 i chyba kilka razy wzięłam w 12.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 20:32

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny 💗 I Gratulacje Sofii dziewczynki. Wiem co czujesz bo mam to samo. Bardzo sie boje .
    Beatka jak p.o. transferze ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 gratulacje!

    Dziewczyny zostało mi dużo progesteronu (utrogestan) w dawce 100 i 200 mg jeśli którejś potrzeba.
    200 mg brałam po transferze 4 razy dziennie aż do 14 tyg

    Mazwopka, Lolcia87 lubią tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lolcia
    Hmmm,po transferze nie wiem co myśleć
    Było to nasze 5 podejście i zupełnie inne niż 4 poprzednie,nie czuje zupełnie nic,czasem jajniki jak na @ takie klucie i takie jakby cmienie i nic poza tym i to jest tez czasami nie mam tak ze cały czas,nie mam ani skurczy w macicy jak to miałam przy każdym poprzednim podejściu, skurcze miałam juz nawet tego samego dnia po trasferze i ból piersi teraz tego nie mam i juz nawet męża pytałam czy widział na pewno że mi tam go wpuscili bo to jest naprawdę dziwne i tyle
    Boje się okropnie,staram się nie myśleć źle,ale ciężko jest

    A jak u Ciebie,wszystko dobrze,dobrze się czujesz, co powiedzili w klinice?❤

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze,Ja tez uwazalam ze nie wyszlo bo nic nie czulam . Pracujesz ?
    U mnie dobrze w 7 tyg. Mam usg zrobic ale musze p.o. przyjezdzie ale zrobie w pl.

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki BeatkaK



    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Bedzie dobrze,Ja tez uwazalam ze nie wyszlo bo nic nie czulam . Pracujesz ?
    U mnie dobrze w 7 tyg. Mam usg zrobic ale musze p.o. przyjezdzie ale zrobie w pl.

    Tak pracuję,a po pracy normalnie domowe obowiązki pranie itp😂i jeszcze przed domem działamy i to mi duzo daje że żyje jak przed nie rozmyślam tak,ale dziś jedziemy odpoczywać na camping bo w domu nie fa rady odpocząć,będzie dalej robota 🤣
    Super że wszystko dobrze,cieszę się bardzo ❤

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    trzymam kciuki BeatkaK
    Dziękuję bardzo ❤🥰
    A co u Ciebie słychać?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 20 czerwca 2020, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka to tak jak u Nas .Caly czas cos do zrobienia w domu. Nie ma szans odpoczac 😂 mysle ze lepiej jest pracowac,Ja tez wszystko robilam 🙈 nam lekarz mowil ze mamy normalnie zyc I nawt mozemy sie kochac. Ale ominelismy ten punkt 😂 wolalam nie . Jeszcze Maz pytala kiedy w koncu å ja mu ze za 2 dni mam @ to p.o. 😂

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 20 czerwca 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Beatka to tak jak u Nas .Caly czas cos do zrobienia w domu. Nie ma szans odpoczac 😂 mysle ze lepiej jest pracowac,Ja tez wszystko robilam 🙈 nam lekarz mowil ze mamy normalnie zyc I nawt mozemy sie kochac. Ale ominelismy ten punkt 😂 wolalam nie . Jeszcze Maz pytala kiedy w koncu å ja mu ze za 2 dni mam @ to p.o. 😂

    No,lepiej jest pracować, człowiek sie tak nie skupia,mam nadzieję że się znów uda,ja oczywiście nie wytrzymam i pewnie pierwszym test zrobie po 9 dniach 🤣,wczoraj miałam taki ból głowy że płakałam z bólu i wymiotować mi się chciało,taki ból migrenowy,jeszcze trochę mnie dziś trzyma i mam tak juz 3 raz po transferze,no my też omijany ten punkt po każdym transferze,wolę dmuchać na zimne🤣u mnie z tym @ to nie wiem jak teraz,zawsze mam tak że jak mi sie przestawi to następna przychodzi już w tej nowej dacie czyli teraz powinno być 17.06 jak na razie nie ma ale z obliczeń po owulacji wychodzi że ma niby być 26.06 i wtedy by mi wyszedl 42 dniowy cykl 😱czy to możliwe?nigdy tak nie miałam

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie sie pokrecilo 🙈 42 dlugo. Mnie tez glowa bolala nå poczatku ale chyba of Lutinusu.
    To juz za nie dlugo testujesz 😍 oby byly 2 kreseczki 😍 jak sie czujesz teraz ? Nadal nic ? Ani nå @ ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi zero nic, a jajniki bez zmian,czyli jak na @ tylko nie caly czas a np teraz czuć i później cos tam 2,3 godziny i tak caly czas
    Tez mam nadzieje ze bedzie pozytywny
    Niby nie każdą kobitę bolą piersi,så kobiety które wgl nic nie czują,wiec mam nadzieje że ja zaliczam się do nich 😁,nie dostałam jeszcze @wiec to mi daje też nadzieję

    A jak tam u Ciebie,urlop juz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2020, 08:46

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jajniki czasem czulam nie caly czas. Piersi tez nie caly czas,Wieczorem I rano. Bedzie pozytywny 💗💗
    Ja dobrze,brzuch boli czasem. Piersi rosna ale nikt jeszcze nie wie. Boimy sie powiedziec. Chociaz siostra podejrzewa bo nie chcialam alko 😅🙈
    Pogoda fatalna u nas. Wiec nie wiem co bedziemy robic. Jutro testujesz ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta kobieca intuicja 😆
    A u nas od ponad 3 tyg nie pada dosłownie mamy Majorkę,ale pewnie to juz koniec lata bo u nas tak zawsze jest przyjda nagłe upały 2 3 tyg i po lecie znow jesień,wczoraj troszke kropiło jakby kot napłakał,w ogrodzie trzeba podlewać bo tak sucho,ten tydzień jeszcze się zapowiada ladny ponad 20 st a poniej deszcz i 14 st🥶😥,mam nadzieję że na naszą podróż chociaż trochę pogoda dopisze🙏
    Jutro 8 dzień po nie wiem czy nie za szybko 😁

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia bierzesz coś jeszcze oprócz kwasu foliowego,jakieś witaminy dla mam w ciąży np?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Lolcia bierzesz coś jeszcze oprócz kwasu foliowego,jakieś witaminy dla mam w ciąży np?

    Kupilam sobie w sobote wit.dla kobiet w ciazy plus kwas foliowy I magnez. Jakies jeszcze ?
    Jak sie czujesz ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Kupilam sobie w sobote wit.dla kobiet w ciazy plus kwas foliowy I magnez. Jakies jeszcze ?
    Jak sie czujesz ?

    Ja jak na razie tylko kwas foliwy 😁
    Plecy okropnie bolą od wczoraj,czułam no juz je pare dni prędzej ale wczoraj się nasiliło i jajniki jak na @

    A jakiej firmy masz te wit.dla kobietw ciąży?boże u nas jest jakaś masakra nic nie ma kopletnie nic a jak coś chcesz dodatkowo to litania na 5 stron i czy konsultowałam z lekarzem
    A mój lekarz na urlopie
    U mnie znalazlam tylko NYCO PLUS GRAVID i czy biorąc np to i kwas foliowy to nie będzie za duzo?


    A jak ty się czujesz,wszytsko dobrze,jakieś objawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2020, 19:45

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plecy to dobry znak 😗 tez mialam takie objawy . Cos czuje ze bedzie plusik 💗
    Ja biore Feminovit +Dha 18 wit. Wlasnie nie wiem czy nie za duzo musze poczytac.
    Z objawow to zgaga,nudnosci ale bez wymiotow jak nå razie 🙈 zmeczenie I zmiany nastroju 😅 no I glodna jestem czesciej 🙈😂

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do głodu to u mnie to samo,może tak,glodna az tak nie jestem co łakomstwo 🤣
    Nudności miałam jak udało nam się w lutym ale takie że jeść nie mogłam,schudłam 1kg przez tydzień,kanpaka z masłem i serem przechodziła jedynie,a jak otwierałam lodówkę to nudnosci się nasilały,a zgagi nigdy w życiu nie miałam 😁

    Trzymajcie kciuki,jutro testuję ❤🙏🙏🙏

‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ