X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Beatka. Musimy pilnowac teraz. Ja tez bym chciala powiedziec ale lepiej nie. Moze w grudniu nå swieta 💗🙈

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Hej
    Czy mozecie doradzic czy warto robic badania genetyczne? My jestesmy w szpitalu W Haugesund; mielismy 12 komorek pobranych; dwie sie zaplodnily; pierwsze podejscie nieudane (3 dniowy) a drugie wlasnie zostalo odwolane bo komorka przezyla rozmrazanie ale zle sie podzielila...boje sie podejsc do kolejnej stymulacji nie wiedzac nawet jakie mamy wyniki spermy bo nikt nas nie informuje dokladnie...

    To wasza decyzja ale badanie nasienia to podstawa wiec ja bym na waszym miejscu zrobila. Bo jesli komorki zle sie dzielą to czesto wina nasienia. Nam tez za pierwszym razem zarodki nie przeżyły do 5 doby. Pozniej moj maz zaczal brac witaminy zmieniliśmy diete itp i sie udało nie wiem co miało na to wplyw ale się udało. A jeśli chodzi o badania genetyczne pewnie nie zaszkodza ale ich koszt jest wysoki.

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Hej
    Czy mozecie doradzic czy warto robic badania genetyczne? My jestesmy w szpitalu W Haugesund; mielismy 12 komorek pobranych; dwie sie zaplodnily; pierwsze podejscie nieudane (3 dniowy) a drugie wlasnie zostalo odwolane bo komorka przezyla rozmrazanie ale zle sie podzielila...boje sie podejsc do kolejnej stymulacji nie wiedzac nawet jakie mamy wyniki spermy bo nikt nas nie informuje dokladnie...

    Zawsze warto rozszerzyć diagnostykę

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    To super Beatka. Musimy pilnowac teraz. Ja tez bym chciala powiedziec ale lepiej nie. Moze w grudniu nå swieta 💗🙈

    Lolcia w grudniu to juz nie trzeba będzie nikomu mówić,kazdy będzie juz widzial 😅
    A w pracy mówiłaś?ja nie wiem właśnie co mam robić mówić czy nie mówić jeszcze

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna czy któraś z Was robiła tu w Norwegii badania na trombofile i kariotyp?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wiedziałam że to jest zbyt piekne żeby było prawdziwe😭😭😭😭😭😭😭
    Zaczelam plamić 😭😭😭😭
    Dzwonili z Bergen bata pozytywna ale tylko 83 juz zostalo,mam czekać na poronienie jak beda bóle jak ostatnio dzwonić po karetkę
    Nie pozbieram sie chyba juz 😭😭😭😭

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Dziewczyna czy któraś z Was robiła tu w Norwegii badania na trombofile i kariotyp?
    ja zamawialam zestaw do norwegii ze strony testDNA
    zestaw ''po poronieniu''

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    ja zamawialam zestaw do norwegii ze strony testDNA
    zestaw ''po poronieniu''

    Ja kto wyglada z odbiorem wymazu,normalnie poczta wysylam do nich?

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ja kto wyglada z odbiorem wymazu,normalnie poczta wysylam do nich?
    Otrzymujesz kopertę zwrotną w zestawie i wysyłasz pocztą - poleconym priorytetowym ( na swoj koszt )

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Otrzymujesz kopertę zwrotną w zestawie i wysyłasz pocztą - poleconym priorytetowym ( na swoj koszt )

    Dziękuję bardzooooo za info,juz zamówione ❤

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka ja tez plamilam dzien p.o. pozytywnym czysta krwia. Ale pozniej bylo dobrze . Oby to tylko inplantacja. 🙈😣😣

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Beatka ja tez plamilam dzien p.o. pozytywnym czysta krwia. Ale pozniej bylo dobrze . Oby to tylko inplantacja. 🙈😣😣

    Ja juz od 2 dni i coraz mocniej,nic nie mówiłam bo miałam nadzieję że to się uspokoi ale jednak nie,ze szpitala mówiła że za niski jest wynik i mam czekać na poronienie w domu,jeśli będzie ból to dzwonić po karetkę tak jak ostatnio,wydaje mi sie ze to juz za późno na inplanatacje

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ja juz od 2 dni i coraz mocniej,nic nie mówiłam bo miałam nadzieję że to się uspokoi ale jednak nie,ze szpitala mówiła że za niski jest wynik i mam czekać na poronienie w domu,jeśli będzie ból to dzwonić po karetkę tak jak ostatnio,wydaje mi sie ze to juz za późno na inplanatacje


    Kochana tak mi przykro ale nie trac nadzieii, trzymam mocno kciuki. Wierze ze bedzie dobrze ❤️❤️

    Ostatnio was zaniedbalam kochane ale mam tez nowa dodatkowa prace i totalnie nie mam na nic czasu, nawet dla meza 😅😅 ale za tydzien juz wakacje 🥰😍 nie moge sie juz doczekac. Co do mojego ivf to totalnie tez o tym nie mysle bo nie mam na to nawet czasu 🥵 ale moze po wakacjach napisze do nich i zapytam jak sytuacja po coronie wyglada

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Dzieki za odpowiedz :) ...mysle o przeniesieniu in vitro do Polski...moj facet ma bardzo malo plemnikow przez leki ktore bieze na chorobe jelita...nie wiemy jak juz pisalam nawet jaka jest jakos tych plemnikow- W Haugesund jakby tego nie oceniaja a jesli oceniaja to nikt nam nic nie mowi ..mam wrazenie ze traktuja ludzi JAk na tasmie W fabryce 🙄nie mamy juz mrozakow a wizja kolejnego pobrania komorek na tabletce morfiny nie jest super ... Czy ktoras z Was probowala kontaktowac sie z Polska klinika ? Macie moze doswiadczenia? Warto sie przeniesc zagranice ?
    Ja jestem przy drugiej procedurze w Polsce.
    Warto przenieść , warto spróbować. Diagnostyka jest rozszerzona.
    Jeśli nawet nie procedura to myśle ze warto jechać do innej kliniki i porozmawiać z jakims wybranym przez was lekarzem co on myśli o waszym przypadku .

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w Rzgowie - Gameta .
    Nie znam opini na temat innych klinik.
    Moja przyjaciółka była w Invicie w trójmiescie. Na pierwszej wizycie dostała dużo badań do zrobienia - zwykle i genetyczne . Na przykład Mthfr , cftr i inne mutacje. Mieli obiznone parametry nasienia. Lekarz zalecił suplementację i sami zaczęli dbać o to co jedzą. Udalo się zajść w ciąże naturalną. Wiec klinika na duży plus.

    Polecam dolaczyc do grupy na fb - invitro w Polsce . Dużo jest nas tam i można poczytać opinie - co dziewczyny sądzą o różnych klinikach .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziekuje !!❤️❤️

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka jak tam u ciebie jak sie czujesz ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Hej
    Czy mozecie doradzic czy warto robic badania genetyczne? My jestesmy w szpitalu W Haugesund; mielismy 12 komorek pobranych; dwie sie zaplodnily; pierwsze podejscie nieudane (3 dniowy) a drugie wlasnie zostalo odwolane bo komorka przezyla rozmrazanie ale zle sie podzielila...boje sie podejsc do kolejnej stymulacji nie wiedzac nawet jakie mamy wyniki spermy bo nikt nas nie informuje dokladnie...

    Nie wiem czy czytałaś moja historie - invitrownorwegii.blogg.no

    U nas podały za każdym razem praktycznie po 3 dobie.
    Wyniki u partnera perfekcyjne.

    Po 6 ivf byliśmy na rozmowie z kliniką w pl, z innymi telefonicznie.
    I wszyscy zalecali od razu ivf z komorka dawczyni.
    Skontaktowalam się z kliniką w Grecji, miałam tam 2 ivf że swoimi jajeczkami, 2 podejście u nich się udało.
    Żałuję teraz tylko że od razu tam nie poleciałam jak się w Riks nie udawało.
    Miałam tam też histeroskopie.

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Beatka jak tam u ciebie jak sie czujesz ?

    Dziękuję Sofi,siedzę płacze rozmyślam i nie potrafię się z tym pogodzić dlaczego znów ja 😭😭😭😭😭😭
    Chodzę do pracy i czekam aż się zacznie akcja,na razie tylko dalej plamie a jeszcze czeka mnie poronienie i oczyszczanie i powiem szczerze że juz się boję nie chce znów przez to przechodzić i ten ból 😭😭😭jest juz coraz więcej krwi i jajniki czuc jak by miało mi je rozerwać,odstawiłam lutinus bo mi kazali i na jutro mam na krew,po wynikach mają mieć lekarze zebranie w bergen i ustalić co dalej ponieważ jest to juz 2 raz
    Zamówiłam wymyza z pl po poronienie czekam na paczkę i będę działać,do pl nie jedziemy na urlop więc jakoś trzeba to ogarnąć


    A jak u Ciebie Sofi wszystko dobrze?


    Dziewczyny czy któraś z Was robila może w Norwegii kariotyp albo orjetuje się czy oni robią cos takiego wgl tutaj?

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 27 lipca 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny yco tutaj tak ucichło wszystkie na wakacjach ? :)
    BeatkaK co u ciebie słychać jak sie czujesz ? Myslisz o następnym podejściu? Czy jakieś dodatkowe badania ?
    Lolcia jak tam u ciebie jak sie czujesz ? Brzuszek rosnie ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

‹‹ 383 384 385 386 387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ