X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Plecy to dobry znak 😗 tez mialam takie objawy . Cos czuje ze bedzie plusik 💗
    Ja biore Feminovit +Dha 18 wit. Wlasnie nie wiem czy nie za duzo musze poczytac.
    Z objawow to zgaga,nudnosci ale bez wymiotow jak nå razie 🙈 zmeczenie I zmiany nastroju 😅 no I glodna jestem czesciej 🙈😂


    Czytałam skład witamin które pisałaś i zawierają 400ųg czyli tyle ile zalecane jest branie

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wiem czytalam. 🙈 ale to sie nic nie stalo. Nadmiar jest wydalany z moczem 😄 zapytam sie lekarza w pl co jest lepsze

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mine nic nowego dziewczyny . Corona mnie trochę przyblokowała.
    Jade do Polski w lipcu na wakacje i moze sie wyrobie z transferem ostatniego mrozaka, który mamy w gamecie .
    Jeśli się nie uda to wracam do Norwegii Do porsgrund .
    Robiłam badania genetyki pakiet „ po poronieniu” i wyszła mi mutacja dwóch genów - może stad brak zagnieżdżenia przy poprzednich transferach ( mutacje genów wpisałam sobie w opis)

    Trzymam kciuki za jutrzejszy test :)

    Aggga08, BeatkaK lubią tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka pamiętaj żeby przyjmować metylowany kwas foliowy a nie zwykły.

    Gdzieś na necie w no mozna kupić, a jeśli nie to w pl

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Mazwopka pamiętaj żeby przyjmować metylowany kwas foliowy a nie zwykły.

    Gdzieś na necie w no mozna kupić, a jeśli nie to w pl
    Biorę metylowany już i witaminy z grupy B tez metylowane.
    Muszę zbadać poziom kwasu , homocysteine i B12 .
    Już wiem skąd kiedyś miałam anemię 😫

    Aggga08 lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w szoku udało się,test pozytywny 🥰🥰😍😍❤❤❤❤❤
    Jestem taka szczęśliwa ale tak sie boje że szok,proszę trzymacie kciuki caly czas 🙏🤞i Dziękuję Wam bardzo za wsparcie 😘❤

    Ovulka, Lolcia87, Mazwopka lubią tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia a to dla Ciebie 😘❤💐

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka az sie poplakalam 💗💗💗 Gratuluje Wam 💗💗

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem,pomocy bo juz panikuję,szlam właśnie do apteki zamówić lutinus i coś mnie tknęło zeby zobaczyć receptę i nagle stala sie nie aktywna a byla aktywna do marca 2021roku ,wzięłam zeby mi aktywował fastlege ale on na urlopie i nie wiem co teraz robić,juz mam znow czarne mysli

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka GRATULACJE!! Jeśli chodzi o recepte to przecież inny lekarz tez ci moze wystawić dzwon do przychodni i powiedz ze potrzebujesz i juz! A jak twojego fastlege nie ma to na pewno maja kogoś na zastępstwo. Tym razem na pewno wszystko będzie dobrze zobaczysz :)

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie byłam,między 15 a 16 lekarz ma mi aktywowac receptę,więc będę sprawdzać i lecę od razu do apteki zamówić,mam nadzieję ze do piątku będzie,pisalam jeszcze od razu jak zobaczyłam ze wygasła do bergen zobaczymy co mi odp
    A tak wgl orientujecie się czy to prawda jak np u mnie ze receptę miałam do marcw przyszłego roku ale mogę z niej skorzystać tylko 2 razy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2020, 12:58

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boze Sofi2810 dziękuję bardzo 😘z tego wszystkiego zapomniałam podziękować

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Wlasnie wiem czytalam. 🙈 ale to sie nic nie stalo. Nadmiar jest wydalany z moczem 😄 zapytam sie lekarza w pl co jest lepsze


    Lolcia byłam w aptece i pytałam o witaminy i powiedziała ze jesli zawierają dzienna dawkę kwasu to juz nie trzeba brać dodatkowo,ja kupiłam te co pisalam wczoraj,tylko że muszę brać 2 tabletki

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mi odp z bergen ze jeśli nikt mi nie kazal brac dalej to nie mam brać i czy kazali mi brać😡😡😡,napisalam ze tak musze brać,to teraz dostałam odp ze dobrze lekarz juto aktywuję,ale lepiej dla mnie jak ona by byla dziś bo ja tylko na zamówienie,czekam na ta od lekarza z przychodni,nie dam się teraz na pewno,jeszcze lekarz mi poszedl na urlop🤣myślę że nie będzie problemu z tym Lutinusm,u mojego byłam pewna tego,nie było by żadnego problemu,a teraz człowiek tylko będzie się zamartwiał

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co za idioci 😬😬🙈 rece opadaja.U mnie mowilam ze chce do testowania to mi Dali. Ale pozniej recepte mam od mojego. Bedzie mowila rodzinie ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi aż włosy deba stają ze złości,recepty z przychodni nie ma chociaż miała byc miedzy 15 a 16,pokładam nadzieję ze dadzą jutro z bergen ze lekarz nie powie ze nie potrzeba bo ja nie wiem co ja zrobię,ja mam do niedzieli,ale nie zrobię tak jak ostatnio że powiedzieli tylko 2 tyg i wystarczy,mam zamiar brac tak jak zalecają do tego 12 tyg i chcę pare wizyt do prywatnego ginekolog żeby właśnie mi mówił co i jak z tym progesteronem kiedy zmniejszać dawkę itd
    Na razie nikomu nie mówimy,boje się okronie,nawet siku nie chce chodzić bo się boję

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty do kiedy masz Lolcia teraz Lutinus?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zapas nå 4 tyg ale pozniej wezme od mojego lekarza. Nie pytam sie w Trondheim. Moze zadzwon do przychodni jeszcze raz powiedz ze to wazne. No my tez nie mowimy. Maz chce dopiero jak porod bedzie 😅🙈

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czy mozecie doradzic czy warto robic badania genetyczne? My jestesmy w szpitalu W Haugesund; mielismy 12 komorek pobranych; dwie sie zaplodnily; pierwsze podejscie nieudane (3 dniowy) a drugie wlasnie zostalo odwolane bo komorka przezyla rozmrazanie ale zle sie podzielila...boje sie podejsc do kolejnej stymulacji nie wiedzac nawet jakie mamy wyniki spermy bo nikt nas nie informuje dokladnie...

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Ja mam zapas nå 4 tyg ale pozniej wezme od mojego lekarza. Nie pytam sie w Trondheim. Moze zadzwon do przychodni jeszcze raz powiedz ze to wazne. No my tez nie mowimy. Maz chce dopiero jak porod bedzie 😅🙈


    Hahaha,da się tak długo utrzymać 🤣,ja bym chciała powiedzieć całemu światu z radości ale nie,chociaż chciałabym powiedzieć najblizszym żeby cieszyli się z nami
    Już mam receptę o 19 wczoraj miałam aktywną i o dziwo w aptece nawet mieli jedno opakowanie,drugie będzie na jutro 💪👌

‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ