Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Przyjaciółka

Wysłany: 30 czerwca, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Beatka jak tam u ciebie jak sie czujesz ?

Dziękuję Sofi,siedzę płacze rozmyślam i nie potrafię się z tym pogodzić dlaczego znów ja 😭😭😭😭😭😭
    Chodzę do pracy i czekam aż się zacznie akcja,na razie tylko dalej plamie a jeszcze czeka mnie poronienie i oczyszczanie i powiem szczerze że juz się boję nie chce znów przez to przechodzić i ten ból 😭😭😭jest juz coraz więcej krwi i jajniki czuc jak by miało mi je rozerwać,odstawiłam lutinus bo mi kazali i na jutro mam na krew,po wynikach mają mieć lekarze zebranie w bergen i ustalić co dalej ponieważ jest to juz 2 raz
    Zamówiłam wymyza z pl po poronienie czekam na paczkę i będę działać,do pl nie jedziemy na urlop więc jakoś trzeba to ogarnąć

A jak u Ciebie Sofi wszystko dobrze?

Dziewczyny czy któraś z Was robila może w Norwegii kariotyp albo orjetuje się czy oni robią cos takiego wgl tutaj?

• Sofi2810 Ekspertka

Wysłany: 27 lipca, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny yco tutaj tak ucichło wszystkie na wakacjach ? :)
    BeatkaK co u ciebie słychać jak sie czujesz ? Myslisz o następnym podejściu? Czy jakieś dodatkowe badania ?
    Lolcia jak tam u ciebie jak sie czujesz ? Brzuszek rosnie ?

BeatkaK lubi tę wiadomość

• BeatkaK Przyjaciółka

Wysłany: 2 sierpnia, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    hej dziewczyny yco tutaj tak ucichło wszystkie na wakacjach ? :)
    BeatkaK co u ciebie słychać jak sie czujesz ? Myslisz o następnym podejściu? Czy jakieś dodatkowe badania ?
    Lolcia jak tam u ciebie jak sie czujesz ? Brzuszek rosnie ?

Hej Sofi,tak ja na urlopie,2 tyg w pl i 8 dni bylismy na Cyprze,boże jak odpoczęłam ale 2 dni miałam takie do dupy ze przepłakałam niestety ale jest nadal bardzo ciężko,ja czekam na wyniki trombofili i kariotypu i po urlopie mam na tarczyce i wtedy skierowanie do endo bo w końcu stwierdzili że to może być przyczyna jak z nimi rozmawiałam,powiedziałam że endo powiedział że mam za wysoki wynik i to może byc przyczyną i kazali obniżyć i wtedy następne podejście,więc czekam,ciekawe czy do endo do konca roku pójdę 😡w pl niestety najszybciej pod koniec września,
    A jak tam u Ciebie Sofi wszytsko dobrze?

• Sofi2810 Ekspertka

Wysłany: 2 sierpnia, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super ze wypoczeliscie i zaczelas robic badania na pewno to przyniesie dobre rezultaty. A jesli chodzi o te gorsze dni to placz jak potrzebujesz i juz, wyrzuc to z siebie i po jakims czasie beda przychodzily coraz rzadziej :)
    My tez bylismy na tydzien w Polsce ahhh ale bylo fajnie, ja czuje sie dobrze ale juz nie wracam do pracy jest mi po prostu za ciezko cale dnie byc na nogach.
    A czy chodzisz do endokrynologa w Norwegii czy w PL ??

• BeatkaK Przyjaciółka

Wysłany: 3 sierpnia, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Norwegii,czekam na wezwanie,znając ich to będę czekać, rodzinny nie chciał mi dać leków bo powiedział że wynik mam w normie i takie specjalne to musi mi endo stwierdzić,a w pl dowiadywałam się to wizyta pod koniec września,też długo trzeba czekać 😪

• Sofi2810 Ekspertka

Wysłany: 3 sierpnia, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh no niestety pewnie sytuacja z tym wirusem nie ulatwia sprawy ale dobrze ze zdecydowalas sie na badania tutaj latwiej na pewno bedzie dostac sie na badanie no i koszty pewnie mniejsze. Trzymam kciuki zeby wizyta byla jak najszybciej :)

• Aggga08 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK może jednak warto poszukać pomocy poza no...
    Ja z całego serca będę polecać Grecję, wszystko badają i dopasowują protokół pod konkretną osobę.
    Albo chociaż wearto krew menstruacyjna wysłać

• Zabka Znajoma

Wysłany: 3 sierpnia, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    BeatkaK może jednak warto poszukać pomocy poza no...
    Ja z całego serca będę polecać Grecję, wszystko badają i dopasowują protokół pod konkretną osobę.
    Albo chociaż wearto krew menstruacyjna wysłać
    Bardzo chetnie bym zglosila sie do kliniki W Grecji widzialam na FB ze maja ponad 3 tys bardzo dobrych opinii...szkoda tylko ze ze Stavanger nie ma polaczenia.. poki co zapisalam sie do Gdyni zeby chociaz dostac te narkoze podczas egg collection...nie chcialabym miec jeszcze raz tego zabiegu na tabletce znieczulajacej; najlepsze jest to ze lekarz W PL chce kompletna dokumentacje a my nie mamy nawet badania ilosci I jakosci spermy ... W ogole nie ma takiego dokumentu...mamy za to inne wiec pewnie i tak badania od nowa 🙈🙈🙈

• Hannanna Autorytet

Wysłany: 5 sierpnia, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Nie jestem zupełnie nowa na tym forum,ale daaawno nie pisałam :) Ja również staram/starałam się o dziecko metodą ivf. Za piątym razem udało się i teraz mam super synka. Czas leci,ja nie młodnieję, chciałabym mieć więcej dzieci, ale naturalnie nie idzie. Znowu podejmuję próbę z invitro.
    Strasznie dużo jest postów odkąd przestałam zaglądać. Może w wolnej chwili uda mi się poczytać. A generalnie to cześć wszystkim :) Czy któraś z Was leczy się w Tromsø?
    :)

‹‹ 382 383 384 385 386
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.