X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 27 października 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Dziekuje ❤️
    Ladnie ci zeszlo. Ja pare lat temu tez mialam ponad 4, teraz trzyma sie 1,5-2 caly czas. Biore levaxin75.
    Jutro zapytam lekarza jak teraz z zwiekszakiem dawki w razie co.


    Ja zaczęłam od dawki 25,a teraz mam na przemian dziennie 50,25.Mam nadzieję że przed świętami uda nam się podejść jeszcze 🤗

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 27 października 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ja zaczęłam od dawki 25,a teraz mam na przemian dziennie 50,25.Mam nadzieję że przed świętami uda nam się podejść jeszcze 🤗
    Trzymam mocno kciuki, napewno wszystko sie ureguluje. A tak z ciekawosci pimytalas moze jak to jest z dawka po transferze? Albo w ciazy?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 27 października 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Trzymam mocno kciuki, napewno wszystko sie ureguluje. A tak z ciekawosci pimytalas moze jak to jest z dawka po transferze? Albo w ciazy?


    Oj ja nie wiem,nie mam pojęcia,ja zaczęłam kurację 8 tyg temu także jestem przed tak jak ty,ale też chętnie się dowiem 🙂

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 27 października 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak jutro w emocjach nie zapomne to dopytam 😊 mozliwe ze trzeba czesciej krew robic insprawdzac

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 28 października 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka ja tam u Ciebie,wszystko dobrze?🙂

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 28 października 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejk wlasnie wyszlam ze szpitala. Dostalam 2 groszki, jeden podzielil sie na 6 drugi na 8. jutro maja dzeonic jak dalej sie rozwijaja i ile ewentualnie zamroza. Test mam zrobic za 16 dni 😍

    Mazwopka, BeatkaK lubią tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 28 października 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super,😍❤trzymam bardzo mocno kciuki🤞🤞🤞🤞🤞🤞,daj znac jutro 🙂a pytałaś może o dawkę levaxinu po transferze i w ciąży?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 28 października 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Super,😍❤trzymam bardzo mocno kciuki🤞🤞🤞🤞🤞🤞,daj znac jutro 🙂a pytałaś może o dawkę levaxinu po transferze i w ciąży?

    Dziekuje kochana, juz maz sie smial jak my sobie damy rade z 2-ka 😂😂
    Napisze jak tylko dadza znac 😊
    Pytalam o levaxin i poki co nie przeginac z dawka. Brac tyle co zawsze biore a jak tylko test bedzie pozytywny to skontaktowac sie z fastlege zeby czesciej kontrolowac.
    Wogole lekarz przy transferze opowiadal ze kiedys byl w galerii krakowskiej i mowil dzien dobry i na zdrowie hehe posmialismy sie troche. Ale chwala go sobie wiec mam nadzieje ze mial dzis szczesliwa reke i ze chociaz jedno jajeczko sie zagniezdzi

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 29 października 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili ze 3 ladne dzisiaj zamrozili 😊

    BeatkaK, Aggga08 lubią tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 30 października 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Dzwonili ze 3 ladne dzisiaj zamrozili 😊


    Super ❤👍,ja czekam nadal na jakieś info,mam nadzieję że w poniedziałek się odezwą

    A jak się czujesz wszystko dobrze?
    Chodzisz normalnie do pracy?

    Ja mam w pracy teraz maraton do 10 godz dziennie i praca nie jest lekka i tak sie boję trochę
    Ostatnim razem chodziłam normalnie i sie udało ❤ale pracy było znacznie mniej i nie az taka ciężka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 15:03

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 30 października 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie jestem przestymulowana troche bo brzuch mnie boli, tak jakby wszystkie miesnie... i odrazu po punkcji zaczal bolec i cisnac ze ciezko mi sie oddychalo i ciezko bylo mi spac i sie przekrecac no i wygladam jak w 4 mies ciazy 🙉 ale jesli chodzi o macice i dol brzucha i jajniki to czasem cos czuje ale nie jest to bol. Nie pracowalam caly tydzien. Od poniedz zaczynam i mam prace po 12h ale tylko 3 dni w tyg a reszte mam klientki w domu. Ale nie jest to wogole ciezka praca wiec o tyle dobrze.
    A co ma byc to bedzie, dowiem sie za 14 dni 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 15:21

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 listopada 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co slychac?? Jest tu wogole ktos jeszcze ?? Czy zostalysmy same BeatkaK??

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 2 listopada 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Co slychac?? Jest tu wogole ktos jeszcze ?? Czy zostalysmy same BeatkaK??

    Chyba juz tylko my zostałyśmy
    Ja czekam dalej na info z kliniki na razie cisza,poczekam do środy i jak coś upomnę się
    A co u Ciebie Ovulka?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 2 listopada 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Chyba juz tylko my zostałyśmy
    Ja czekam dalej na info z kliniki na razie cisza,poczekam do środy i jak coś upomnę się
    A co u Ciebie Ovulka?

    Koniecznie sie upominaj ❤️
    Ja czuje sie dobrze, brzuch mi powoli przechodzi. Kontaktowalama sie z nimi i jakbym miala dusznosci to mialam sie zglaszac ale rano dzis sie obudzilam to juz praktycznie mi przeszlo tyle ze brzuch napuchniety. Dzis 5 dpt. Zaczely bolec mnie piersi i cholernie mnie dzis dopadlo zmeczenie w ciagu dnia. Poki co staram sie za bardzo nie nastawiac zeby nie rozczarowac. Ale w glebi serca mam nadzieje ze przetrwaja oba, albo chociaz jeden ❤️

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 5 listopada 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam BeatkaK?? Odezwali sie ??

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Jak tam BeatkaK?? Odezwali sie ??

    Ovulka napislam do nich i czekam na odp 🙂
    A jak ty się czujesz ?😊

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka napislam do nich i czekam na odp 🙂
    A jak ty się czujesz ?😊
    Ehh oni to zawsze maja na wszystko czas....

    8dpt- U mnie hiperka przeszla juz ze 2 dki temu. Dzieki bogu bo juz wstyd mi bylo brzuch chowac 😅😅
    Ogolnie od 2-3 dni jestem meega zmeczona.... dzisiaj przelezalam caly dzien. Troche bola mnie piersi, brzuch bolal wczesniej jak na okres teraz czasem cos zakuje. Ogolnie mam testowac w srode, ale chyba zrobie sikacza w niedziele to bedzie 11dpt. Ciezko sie czeka na testowanie 🙉

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 6 listopada 2020, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9dpt noe moglam sie rano powstrzymac i zrobilam test, pierwszy raz w zyciu widze 2 krechy 😍 oby wszystko tak zostalo ❤️
    https://zapodaj.net/6aa12e8663e8d.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2020, 10:16

    BeatkaK, Mazwopka lubią tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 6 listopada 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    9dpt noe moglam sie rano powstrzymac i zrobilam test, pierwszy raz w zyciu widze 2 krechy 😍 oby wszystko tak zostalo ❤️
    https://zapodaj.net/6aa12e8663e8d.jpg.html
    Piękne dwie kreski 😍

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 6 listopada 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Piękne dwie kreski 😍

    Dziekuje 😍 w niedzele jeszcze powtorze, mam nadzieje ze to nie wyszla ovitrelle.. ale po 14 dniach juz raczej nie powinna😅
    Mam nadzieje ze 2 krechy zostana

‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ