X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 11 listopada 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Wlasnie zostalam polozona do szpitala. Lekarz zadzwonil ze wyniki sa bardzo zle i ze musze jak najszybciej do szpitala. Juz leze i bede miala kroplowki... ale beta 450 dzieki bogu. Jak plyn bedzie dalej i nie bedzie sie wchlanial to w najgorszym przypadku punkcja 🙉 strasznie to brzmi. Mam nadzieje ze bedzie sam z siebie znikal


    O matko zawsze coś 😱😱😱
    Ovulak bedzie dobrze musi być dobrze,trzymam kciuki kochana 🤞🤞🤞🤞
    Dawaj znać co i jak

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 11 listopada 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ❤️ Dobrze ze tu trafilam bo dalej bym sie meczyla. Tu mnie naszprycuja troche i jakojs to bedzie 😅😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis przy po drugiej stymulacji W koncu test pozytywny :)

    Ovulka, BeatkaK lubią tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 listopada 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    U mnie dzis przy po drugiej stymulacji W koncu test pozytywny :)

    Cudownie 😍😍 gratulacje 😍 a jakas betke bedziesz robic??

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 listopada 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Dzwonila dzis pieleganiarka z Hesle Fonna i powiedziala ze skoro test pozytywny to od dzis biore tylko kwas foliowy I mam USG na koniec grudnia. Dodala ze jesli grudniowe USG bedzie ok to juz powinno byc dalej dobrze... Czy u Was tez tak to wyglada? Nikt po tescie juz luteiny nie bral ?

    Zabka GRATULACJE 👌🥰

    A co do luteiny to ja tak miałam po pozytywny teście powiedzieli że nie ma juz potrzeby brania dłużej,niestety poroniłam 😭wtedy myślałam że to właśnie przez to,że za szybko niestety druga ciążę też poroniłam przy braniu luteiny,prawdopodobnie przez tarczyce

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 listopada 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka a co u Ciebie,jak się czujesz?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 listopada 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Dzwonila dzis pieleganiarka z Hesle Fonna i powiedziala ze skoro test pozytywny to od dzis biore tylko kwas foliowy I mam USG na koniec grudnia. Dodala ze jesli grudniowe USG bedzie ok to juz powinno byc dalej dobrze... Czy u Was tez tak to wyglada? Nikt po tescie juz luteiny nie bral ?

    Mi napisali z porsgrunn ze tez jak mi sie skonczy to mam przestac. Napisalam im ze boje sie poronienia... to tak odpisali:
    Hei, Kroppen din produserer tilstrekkelig med porgesteron selv nå, derfor er det trygt å stoppe. Om du likevel føler deg usikker, er det ikke noe ødeleggende å bruke det litt til, men som sagt trygt å stoppe :) /EW

    Na szczescie mam jeszcze 2 opakowanie wiec wezme je na wszelki wypadek

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 listopada 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka a co u Ciebie,jak się czujesz?

    Dzisiaj mnie wypisali, jestem juz w domu dzieki bogu. Pierwszy raz w szpitalu i ja sie kie nadaje na szpitale chyba 😅😅
    Ogolnie mam brac zastrzyki na rozrzedzenie krwi i nagorsze ze mecza mnie straszne wymioty. W samochodzie w drodze do domu siedzialam z woreczkiem i ciagle mnie rwalo. W domu juz odpuscilo wiec mam nadzieje ze sie uspokoi. Mam tez przypisane tabletki na wymioty ale jakojs noe pomagaja mi... mam sie stawiac w szpitalu 2-3 razy w tyg. Beda robic badania i usg. Brzuchol dalej wielki

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 13 listopada 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny , dbajcie o siebie 🥰🍀
    Ja brałam progesteron do 14 tygodnia ... miałam zalecenie do 12 tygodnia . Bałam się odstawić wcześniej.
    Słyszałam o zaleceniach do 8 tygodnia , do 12 tygodnia, do 14. Niektóre kobiety biorą dłużej .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Powodzenia dziewczyny , dbajcie o siebie 🥰🍀
    Ja brałam progesteron do 14 tygodnia ... miałam zalecenie do 12 tygodnia . Bałam się odstawić wcześniej.
    Słyszałam o zaleceniach do 8 tygodnia , do 12 tygodnia, do 14. Niektóre kobiety biorą dłużej .

    A pamietasz w jakich dawkach bralas ? Do testu mialam 3x 100 mg ale mysle O zejsciu na 2 x100 mg..tak czytalam ze duzo dziewczyn wlansie bierze tylko dwa razy dziennie potem ...

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 15 listopada 2020, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    A pamietasz w jakich dawkach bralas ? Do testu mialam 3x 100 mg ale mysle O zejsciu na 2 x100 mg..tak czytalam ze duzo dziewczyn wlansie bierze tylko dwa razy dziennie potem ...
    Ja brałam spore dawki cyclogestu - 800 mg dziennie plus duphaston dwa razy po jednej tabletce .

  • Naganna Ekspertka
    Postów: 162 114

    Wysłany: 15 listopada 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Gratuluje pozytywnych testow i bet :)
    Zycze wam duzo zdrowka i pomyslnosci.
    Ja mialam ostatnio wizyte u gin. Porobila mi jakies badania z krwi ale od razu powiedziala ze czasem nie da sie zdiagnozowac problemu i zapytala czy chce invitro. 10 grudnia mam kolejna wizyte. Mam jej dac odpowiedz. Bo watpie czy w tych badaniach krwi cos wykryje.
    Powiedzcie mi prosze jak to sie tutaj odbywa na poczatku? Mieszkam w okolicy Oslo wiec pewnie do Oslo mnie skieruje. Chce sie tak mniej wiecej nastawic. Ile to czasu od skierowania, jakie badania robia i wogole. Jestem zielona w tym temacie.

    Starania od - luty 2018
    czerwiec 2019 -9t [*]
    luty 2020 - 4t [*]
    kwiecien 2021 - 16t [*]

    IVF-
    16.11.2021 transfer 4aa, hcg<5
    zamrozone: 4aa,4aa,4aa,4ab+3ab

    grudzien 2021 - naturals i II kreski :)
    1.07.2022 - 30tc - Eliza :)

    luty (6+1 - bicie serduszka) marzec 2023 zarodek zniknal - 9t [*]
    czerwiec 2023 - II kreski
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 16 listopada 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naganna wrote:
    Hej dziewczyny,
    Gratuluje pozytywnych testow i bet :)
    Zycze wam duzo zdrowka i pomyslnosci.
    Ja mialam ostatnio wizyte u gin. Porobila mi jakies badania z krwi ale od razu powiedziala ze czasem nie da sie zdiagnozowac problemu i zapytala czy chce invitro. 10 grudnia mam kolejna wizyte. Mam jej dac odpowiedz. Bo watpie czy w tych badaniach krwi cos wykryje.
    Powiedzcie mi prosze jak to sie tutaj odbywa na poczatku? Mieszkam w okolicy Oslo wiec pewnie do Oslo mnie skieruje. Chce sie tak mniej wiecej nastawic. Ile to czasu od skierowania, jakie badania robia i wogole. Jestem zielona w tym temacie.

    Polecam zajrzeć na pierwszą stronę tego forum i na bloga Aggga08 www.invitrownorwegii.no

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2020, 11:36

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 17 listopada 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka I Zabka gratulacje ❤️❤️❤️❤️

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 17 listopada 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka ,Zabka co tam u Was wszystko dobrze?
    Ovulka lepiej sie juz czujesz?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 17 listopada 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei, tak juz duzo lepiej. Brzuch jeszcze napuchniety ale dzisiaj bylam na kontroli w szpitalu i wszystko wraca do normy. Beta ladnie przyrasta tylko strasznie sie dzis zmartwilam. Bo dzis 20dpt i myslalam ze moze jakis pecherzyk zobacze, a ta lekarka tak machala ze nie dosc ze sama nie widzialam nic to i ona chyba nic noe widziala... a to maszyne musiala restartowac... a to ze za wczesnie i ona nic nie widzi.... i troche zwatpilam czy tam napewno cos jest 😥

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 17 listopada 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hei, tak juz duzo lepiej. Brzuch jeszcze napuchniety ale dzisiaj bylam na kontroli w szpitalu i wszystko wraca do normy. Beta ladnie przyrasta tylko strasznie sie dzis zmartwilam. Bo dzis 20dpt i myslalam ze moze jakis pecherzyk zobacze, a ta lekarka tak machala ze nie dosc ze sama nie widzialam nic to i ona chyba nic noe widziala... a to maszyne musiala restartowac... a to ze za wczesnie i ona nic nie widzi.... i troche zwatpilam czy tam napewno cos jest 😥
    Super , ze lepiej się czujesz .
    Postaraj się nie stresować i poczekaj na wyznaczony termin usg . :)

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 17 listopada 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    hej !
    u mnie dzis mijaja 2 tygodnie od transferu blastocysty. Poza pozytywnym testem ciazowym zadnych objawow nie mam i czekam na usg, ktore ma byc za miesiac - czuje sie bardzo dobrze :) dla komfortu psychicznego dalej biore luteine :))))

    To cudownie, ja gdyby nie ta hiperka to tez pewnie czulabym sie rewelacyjnie 😅🙉
    Pewnie tez nie mozesz sie doczekac zeby uslyszec ❤️

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 18 listopada 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny 👌🤞👍
    Ja jestem juz po@ i od 21.11 mam zacząć robić testy 😁

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 18 listopada 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Super dziewczyny 👌🤞👍
    Ja jestem juz po@ i od 21.11 mam zacząć robić testy 😁

    Megaaa 😍😍 trzymam mocno kciukasyy. A bedziesz miala transfer 1 czy 2??

    BeatkaK lubi tę wiadomość

‹‹ 388 389 390 391 392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ