X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 6 listopada 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka GRATULACJE 😍❤❤❤

    Mi odp,wynik jest dobry mam napisać kiedy była ostatnia @ i kiedy chce mieć podejście 😊

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 6 listopada 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka GRATULACJE 😍❤❤❤

    Mi odp,wynik jest dobry mam napisać kiedy była ostatnia @ i kiedy chce mieć podejście 😊

    Dzieki kochana ❤️
    No to pieknie, to dzialaj 😍 bede mocno kciuki trzymac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !

    Pytanie o zwrot z Helfo za dwa pierwsze podejscia.

    Czy kazda recepta må byc imienna i z pieczatka apteki ?

    Czy kwity z podrozy typu prom albo paliwo czy hotel tez mozna wyslac?

    Pozdrawiam ! ( Testuje za tydzien ;))

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 7 listopada 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Hej dziewczyny !

    Pytanie o zwrot z Helfo za dwa pierwsze podejscia.

    Czy kazda recepta må byc imienna i z pieczatka apteki ?

    Czy kwity z podrozy typu prom albo paliwo czy hotel tez mozna wyslac?

    Pozdrawiam ! ( Testuje za tydzien ;))
    Do helfo wysylasz tylko recepty i musza byc z pieczatkami podpisem.
    Natomist zwrot za dojazdy hotele ( nie wiem ale probuj) bramki itp logujesz sie na helsenorge.no i tam wypelniasz na dole jest zwrot za dojazdy/podroze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2020, 13:20

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 7 listopada 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Hej dziewczyny !

    Pytanie o zwrot z Helfo za dwa pierwsze podejscia.

    Czy kazda recepta må byc imienna i z pieczatka apteki ?

    Czy kwity z podrozy typu prom albo paliwo czy hotel tez mozna wyslac?

    Pozdrawiam ! ( Testuje za tydzien ;))
    Jeśli chodzi o zwrot kosztów dojazdu i noclegu to helfo zwraca koszty dojazdu do kliniki położonej nablizszej od twojego miejsca zamieszkania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziekuje za info czeka mnie w takim razie wycieczka do apteki po pieczatki :)

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 7 listopada 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Super dziekuje za info czeka mnie w takim razie wycieczka do apteki po pieczatki :)

    Dziwne ze odrazu nie dali stempla... bo wiedza przeciez ze to hormony.... mi zawsze odrazu sami dawali...

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 listopada 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi raz "MIŁA PANI" w aptece w Bergen usiłowała wmówić ze nie potrzebuję ani podpisu ani pieczątki tlumaczyla tym to że oni przecież wiedzą że to jest refundowane i to była starsza pani aż mąż się zderewowal bo prosiłam 3 razy czy da swój nr telefonów żeby w razie czego ponisla tego konsekfecje to od razu dala pieczątek i podpis 🙈😂

    Zabka trzymam kciuki 🤞🤞🤞🤞

    Ovulka jak się czujesz?

    Ja czekamy na @ i po zaczynamy 🥰😍❤

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 9 listopada 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Mi raz "MIŁA PANI" w aptece w Bergen usiłowała wmówić ze nie potrzebuję ani podpisu ani pieczątki tlumaczyla tym to że oni przecież wiedzą że to jest refundowane i to była starsza pani aż mąż się zderewowal bo prosiłam 3 razy czy da swój nr telefonów żeby w razie czego ponisla tego konsekfecje to od razu dala pieczątek i podpis 🙈😂

    Zabka trzymam kciuki 🤞🤞🤞🤞

    Ovulka jak się czujesz?

    Ja czekamy na @ i po zaczynamy 🥰😍❤

    Tutaj wszystko jest czasem dziwne 😅😅

    Ja ogolnie czuje sie dobrze, dzisiaj cos troche rzoladek mi dokucza, napuchl i troche boli. Mozliwe ze od progesteronu...
    pisalam dzis do porsgrunn i mimo ze w 9,10 i 12dpt mialam testy pozytywne to kaza czekac do 16d czyli do piatku i jeszcze raz test zrobic i wtedy ustalimu usg.... jakby 4 dni mialy zrobic roznice 🤷🏼‍♀️
    A tak ogolnie to zmeczona troche jestem, i cholernie nie moge sie doczekac zeby uslyszec ❤️ I czy tam naprawde cos jest 😍
    A co u Ciebie?? Pewnie juz sie doczekac noe mozesz?? ❤️😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2020, 16:24

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 listopada 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Tutaj wszystko jest czasem dziwne 😅😅

    Ja ogolnie czuje sie dobrze, dzisiaj cos troche rzoladek mi dokucza, napuchl i troche boli. Mozliwe ze od progesteronu...
    pisalam dzis do porsgrunn i mimo ze w 9,10 i 12dpt mialam testy pozytywne to kaza czekac do 16d czyli do piatku i jeszcze raz test zrobic i wtedy ustalimu usg.... jakby 4 dni mialy zrobic roznice 🤷🏼‍♀️
    A tak ogolnie to zmeczona troche jestem, i cholernie nie moge sie doczekac zeby uslyszec ❤️ I czy tam naprawde cos jest 😍
    A co u Ciebie?? Pewnie juz sie doczekac noe mozesz?? ❤️😍

    Nom,ja czekam i teraz doczekać się nie mogę, niech przyjdzie @ jak najszybciej 🙈😆

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 9 listopada 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Nom,ja czekam i teraz doczekać się nie mogę, niech przyjdzie @ jak najszybciej 🙈😆

    Wierze, ale najlepsze w tym wszystkim jest to ze na okres czeka sie wiecznosc a pozniej spray, zastrzyki i wszystko tak szybko zlatuje ze nagle masz transfer. Wiec zycze aby @ jak najszybciej przyszla i zaraz groszek sobie domek budowal ❤️

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 10 listopada 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Wierze, ale najlepsze w tym wszystkim jest to ze na okres czeka sie wiecznosc a pozniej spray, zastrzyki i wszystko tak szybko zlatuje ze nagle masz transfer. Wiec zycze aby @ jak najszybciej przyszla i zaraz groszek sobie domek budowal ❤️


    Ovulka ja na cyklu naturalnym mamy jeszcze 2❄🥰❤

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 10 listopada 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka ja na cyklu naturalnym mamy jeszcze 2❄🥰❤


    Cudownie, to jeszcze szybciej zleci. A co napewno to milej! Bezbolesnie i zlego samopoczucia

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy ktoras z Was byla przestymulowana I wie co na to pomaga ? Testuje W piatek I nie wiem czy moge brac teraz leki rozkurczajace typu nospa ? Mam wrazenie ze z moim brzuchem kilka dni po punkcji bylo ok poza bolem ale dzis jest tak spuchniety bolacy i spac mi nie daje. Czy ktoras z Was tez miala Taki problem ? Przy poprzedniej punkcji brzuch szybko wrocil do normy a teraz twardy I czuje sie jakby mnie ktos napompowal

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 10 listopada 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Hej czy ktoras z Was byla przestymulowana I wie co na to pomaga ? Testuje W piatek I nie wiem czy moge brac teraz leki rozkurczajace typu nospa ? Mam wrazenie ze z moim brzuchem kilka dni po punkcji bylo ok poza bolem ale dzis jest tak spuchniety bolacy i spac mi nie daje. Czy ktoras z Was tez miala Taki problem ? Przy poprzedniej punkcji brzuch szybko wrocil do normy a teraz twardy I czuje sie jakby mnie ktos napompowal

    Ja i byla masakra... pilam duzo napoi wysokobialkowych, duzo wody, zmiszalam sie do ruchu i przeszlo... ale dzisiaj w nocy wrocilo, z bolu nawet wymiotowalam. Dzisiaj spedzilam dzien w domu i tak noe boli ale brzuch mam jak balon. Wydaje mi sie ze progesteron tez tak na mnie dziala... mam nadzieje ze bedzie mi przechodzic.
    No-spe mozesz normalnie brac, ale czy pomoze? Nie wiem. Ale jest to bezpieczne dla malenstwa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Ja i byla masakra... pilam duzo napoi wysokobialkowych, duzo wody, zmiszalam sie do ruchu i przeszlo... ale dzisiaj w nocy wrocilo, z bolu nawet wymiotowalam. Dzisiaj spedzilam dzien w domu i tak noe boli ale brzuch mam jak balon. Wydaje mi sie ze progesteron tez tak na mnie dziala... mam nadzieje ze bedzie mi przechodzic.
    No-spe mozesz normalnie brac, ale czy pomoze? Nie wiem. Ale jest to bezpieczne dla malenstwa

    Dzieki sprobuje z nospa - ciezko pracowac z tym bolem ...🙄🙄

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 10 listopada 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Dzieki sprobuje z nospa - ciezko pracowac z tym bolem ...🙄🙄

    Swietnie cie rozumiem, ja nocami nie spalam... wczorajsza i dzisiejsza pewnie tez. Tak czytalam ze takie objawy tez moga byc przy wysokim progesteronie... no ale przeciez nikt mi go nie sprawdzal i nie sprawdzi... musialabym wyladowac na legevat chyba

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 11 listopada 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i stalo sie, mialam straszne wymiotu wczoraj, w nocy i dzisiaj. Spuchniety i bolesny brzuch znowu. Wyladowalam u lekarza ktory powiedzial ze jestem na pograniczu polozenia do szpitala. Przestymulowanie. Mam powiekszone jajniki i zebral sie plyn. I zauwazyl maly zalazek, za wczesnie na cos wiecej. Ale cos ram jest. Jutro mam sie pojawic w szpitalu i mozliwe ze odrazu mnie poloza zeby nie ryzykowac utraty ciazy ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    No i stalo sie, mialam straszne wymiotu wczoraj, w nocy i dzisiaj. Spuchniety i bolesny brzuch znowu. Wyladowalam u lekarza ktory powiedzial ze jestem na pograniczu polozenia do szpitala. Przestymulowanie. Mam powiekszone jajniki i zebral sie plyn. I zauwazyl maly zalazek, za wczesnie na cos wiecej. Ale cos ram jest. Jutro mam sie pojawic w szpitalu i mozliwe ze odrazu mnie poloza zeby nie ryzykowac utraty ciazy ...

    Ojej powaznie brzmi mam nadzieje ze moze to samo minie! Ja dostalam zwolnienie W tym tyg przez e-konsultacje napisalam tylko ze mam bol brzucha. 3mam kciuki zeby WsZystko bylo U Ciebie dobrze ❤️

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 11 listopada 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zostalam polozona do szpitala. Lekarz zadzwonil ze wyniki sa bardzo zle i ze musze jak najszybciej do szpitala. Juz leze i bede miala kroplowki... ale beta 450 dzieki bogu. Jak plyn bedzie dalej i nie bedzie sie wchlanial to w najgorszym przypadku punkcja 🙉 strasznie to brzmi. Mam nadzieje ze bedzie sam z siebie znikal

‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ