Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Ovulka Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2020, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Juz mam nadzieje po wszysykim - kilka ibuksow potem przy wiekszym bolu tramal (mialam na zapasie)...Bol do przezycia ... niestety wizualnie nie ciekawe doswiadczenie I nikomu nie zycze... Teraz czekamy na nastepne in vitro na szczescie sa jeszcze 4 mrozaczki :)

Tak mi przykro kochana, a mialas jakies usg? Trzymaj sie mocno ❤️

1IVF- 9-2019 😥
    2IVF - 10-2020 transfer 2 fasolek
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420
    22dpt - 5000 jest pecherzyk
    7+3 tc - wizyta u gin. ❤️ Bije mocno i miarowo 😍❤️

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • Zabka Koleżanka

Wysłany: 23 listopada 2020, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam. W Helse Fonna powiedzieli ze jesli nie ma goraczki ani dodatkowego silnego krwawienia nie bedzie to organizm sam sobie poradzil.

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2020, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Juz mam nadzieje po wszysykim - kilka ibuksow potem przy wiekszym bolu tramal (mialam na zapasie)...Bol do przezycia ... niestety wizualnie nie ciekawe doswiadczenie I nikomu nie zycze... Teraz czekamy na nastepne in vitro na szczescie sa jeszcze 4 mrozaczki :)

Tak mi przykro😪😔wiem co czujesz,trzymaj sie kochana

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 24 listopada 2020, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka a jak u Ciebie?

• Ovulka Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2020, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka a jak u Ciebie?

U mnie juz wszystko wporzadku. Wszystko wrocilo w koncu do normy. Czasem mam male mdlosci ale nie az tak ze musze leciec i wymiotowac tylko tak cmi. Piersi bola, brzuch dolem ciagnie. W czwartek ostatni wizyta w szpitalu zwiazana z hiperka wiec mam nadzieje ze sobacze serduszko. Za tydzien mam juz wizyte w klinice. Nie moge sie doczekac i zarazem stresuje cholernie zeby wszystko bylo ok

1IVF- 9-2019 😥
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • alda Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2020, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka U mnie chyba będzie dziewczynka (na 80% powiedział lekarz ) - mamy 14 tydzień 😻

Dlaczego ja o niczym nie wiem ?????????

OPOWIADAJ 🥰🥰🥰

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 21:47

e5skzzc.png

[**]

• alda Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2020, 21:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna co u Ciebie ?

e5skzzc.png

[**]

• Mazwopka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Mazwopka U mnie chyba będzie dziewczynka (na 80% powiedział lekarz ) - mamy 14 tydzień 😻

Dlaczego ja o niczym nie wiem ?????????

OPOWIADAJ 🥰🥰🥰
    Lipcowy transfer w Polsce okazał się szczęśliwy 🥰 28 lipca miałam transfer . Mamy termin na 17 kwietnia . Będzie dziewczynka 😇 wiedziałam , że kiedyś musi się udać 😻
    Po zeszłorocznym pustym jaju płodowym totalnie odpuściłam badanie bety tym razem. Zrobiłam trzy testy ciążowe, które okazały się pozytywne . Pierwszy 7 dnia po transferze . Umówiłam się na wizytę w 7 tygodnia ciąży i później na kolejną w 10 tygodniu i kolejną w 13 tygodniu :)
    Jesteśmy już po usg połówkowym w szpitalu . Dzis zaczynamy 21 tydzień.

• alda Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2020, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka BARDZO się cieszę 🥰🥰🥰

Który szpital wybrałaś ?

Imię wybrane ?

Szykujesz już wyprawkę ?

e5skzzc.png

[**]

• Mazwopka Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2020, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Mazwopka BARDZO się cieszę 🥰🥰🥰

Który szpital wybrałaś ?

Imię wybrane ?

Szykujesz już wyprawkę ?
    Szpital wybrany - Riks
    Imię wybrane na 50%
    A co do wyprawki - nie mam jeszcze nic :) zacznę kompletować po nowym roku .

• Ovulka Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2020, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzisiaj na wizycie u gin, 7+3 tc. Widzialam i slyszalam jak ❤️ Mocno bije. Bylo podejrzenie ze jest jeszcze jedno malenstwo ale lekarz powiedzial ze niestety ale sie nie rozwinelo i tam zycia nie ma. Ale jest jedno cudowne i oby zostalo ze mna na kolejne 7 miesiecy 😍

Mazwopka, BeatkaK, alda lubią tę wiadomość

1IVF- 9-2019 😥
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • Mazwopka Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2020, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka super 😻

Ovulka lubi tę wiadomość

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 2 grudnia 2020, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Bylam dzisiaj na wizycie u gin, 7+3 tc. Widzialam i slyszalam jak ❤️ Mocno bije. Bylo podejrzenie ze jest jeszcze jedno malenstwo ale lekarz powiedzial ze niestety ale sie nie rozwinelo i tam zycia nie ma. Ale jest jedno cudowne i oby zostalo ze mna na kolejne 7 miesiecy 😍

SUPER 😍❤

Ovulka lubi tę wiadomość

• Mazwopka Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2020, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda a jak u was ? Bobas już pewnie biega i rozmawia 😻 myśleliście o rodzeństwie ?
    Jak z przedszkolem ?

Ovulka lubi tę wiadomość

• alda Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2020, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Alda a jak u was ? Bobas już pewnie biega i rozmawia 😻 myśleliście o rodzeństwie ?
    Jak z przedszkolem ?

Trafił mi się wymagający egzemplarz 🤪🤪🤪Nie da mi odejść na minutę . Ma tylko jedną 30 minutową drzemkę więc jestem wykończona i najczęściej wypowiadam słowa takie jak : zostaw , Nie ...... i tak w kółko.

Bardzo lubi książeczki można jej czytać godzinami ....... - moja rada kupcie zapas książeczek dla dzieci w Polsce 😊😊😊

Biega i rozmawia po swojemu 😊😊😊

Początki nie były łatwe ból brzucha i krew w kupkach - okazało się że alergia , karmiona piersią więc ja musiałam przejść na dietę eliminacyjną , nie potrafiłam znaleźć alergenu w końcu nie jadłam prawie nic ........chudłam w oczach ale nie chciałam córce dawać mleka dla alergików bo skład zwala z nóg - olej palmowy itd
    Po odstawieniu : bmk ( masło , jogurty ,mleko, sery itd ) , jajek , glutenu , drożdży ,soi ,dolegliwości przeszły ale dieta była bardzo uboga i tym samym rozszerzanie diety u małej było ubogie .

Nie poszła do przedszkola ze względu na alergie bo chciałaby jeść to co inne dzieci .

Od miesiąca je już wszystko ,wyskakuje jej czasami wysypka ale to nie krew więc się tym nie przejmuje :-)

Jeżeli chodzi o rodzeństwo to niestety mam zakaz - miałam stan przedrzucawkowy , leżałam w szpitalu i nie mogli mi zbić ciśnienia , poród CC .

Ovulka, Mazwopka lubią tę wiadomość

e5skzzc.png

[**]

• alda Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2020, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja walczyłam o dziecko 7 lat - więc się nie poddawać ........... Udał się 10-ty transfer 🥰🥰🥰

Ovulka, Mazwopka, BeatkaK lubią tę wiadomość

e5skzzc.png

[**]

• Mazwopka Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda no to trochę przeszliście stresu i nerwów zapewne z tą alergią . Ale najważniejsze , ze jest lepiej z córeczką.
    Na pewno wiesz o tym , ale napisze, że warto wprowadzić probiotykoterapie jeśli małej tak dokuczają alergie . Probiotyki pozwolą wesprzeć jej jelitka :)
    Ja sama mam nietolerancję na kilka rzeczy i staram się jeść je rotacyjnie . Zobaczymy jak będzie z karmieniem .

• Ovulka Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2020, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi prosze jak to jest w norwegii z badaniami czy dziecko jest zdrowe, nie ma wad. Kiedy sa robione i czy wogole sa robione. Czy moze prywatnie mozna je zrobic?? Juz 8 tydz wiec zastanawiam sie czy moze juz nie powinnam zrobic jakichs wazniejszych badan. Milego dnia 😊

1IVF- 9-2019 😥
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • alda Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2020, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi prosze jak to jest w norwegii z badaniami czy dziecko jest zdrowe, nie ma wad. Kiedy sa robione i czy wogole sa robione. Czy moze prywatnie mozna je zrobic?? Juz 8 tydz wiec zastanawiam sie czy moze juz nie powinnam zrobic jakichs wazniejszych badan. Milego dnia 😊

Zależy ile masz lat , od lekarza i czy były wady genetyczne w rodzinie .

Jeżeli masz mniej niż 36 lat to tylko dobra wola lekarza żeby Cię wysłał na takie badania .

Do lipca był tylko test podwójny - PAPPA i usg .

Jeżeli chcesz zrobić Nifty czyli badanie DNA dziecka z twojej krwi to możesz wykupić takie badanie w Danii - cena jest taka sama jak w Polsce :-) oni Ci wysyłają zestaw - ktoś Ci musi pobrać krew i wysyłasz to do nich :-) nigdzie nie trzeba jeździć ;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 20:54

e5skzzc.png

[**]

• alda Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2020, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika w Danii

https://www.ultralydklinikken.dk/?fbclid=IwAR39ODwaH-QvjzJrbDvVcnFVSTve_PW_SJkqfS34pduPdMMBiJmTjhKbAZs

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 21:02

e5skzzc.png

[**]

‹‹ 390 391 392 393 394
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego