X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka BARDZO się cieszę 🥰🥰🥰

    Który szpital wybrałaś ?

    Imię wybrane ?

    Szykujesz już wyprawkę ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Mazwopka BARDZO się cieszę 🥰🥰🥰

    Który szpital wybrałaś ?

    Imię wybrane ?

    Szykujesz już wyprawkę ?
    Szpital wybrany - Riks
    Imię wybrane na 50%
    A co do wyprawki - nie mam jeszcze nic :) zacznę kompletować po nowym roku .

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzisiaj na wizycie u gin, 7+3 tc. Widzialam i slyszalam jak ❤️ Mocno bije. Bylo podejrzenie ze jest jeszcze jedno malenstwo ale lekarz powiedzial ze niestety ale sie nie rozwinelo i tam zycia nie ma. Ale jest jedno cudowne i oby zostalo ze mna na kolejne 7 miesiecy 😍

    Mazwopka, BeatkaK, alda lubią tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka super 😻

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Bylam dzisiaj na wizycie u gin, 7+3 tc. Widzialam i slyszalam jak ❤️ Mocno bije. Bylo podejrzenie ze jest jeszcze jedno malenstwo ale lekarz powiedzial ze niestety ale sie nie rozwinelo i tam zycia nie ma. Ale jest jedno cudowne i oby zostalo ze mna na kolejne 7 miesiecy 😍


    SUPER 😍❤

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda a jak u was ? Bobas już pewnie biega i rozmawia 😻 myśleliście o rodzeństwie ?
    Jak z przedszkolem ?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Alda a jak u was ? Bobas już pewnie biega i rozmawia 😻 myśleliście o rodzeństwie ?
    Jak z przedszkolem ?

    Trafił mi się wymagający egzemplarz 🤪🤪🤪Nie da mi odejść na minutę . Ma tylko jedną 30 minutową drzemkę więc jestem wykończona i najczęściej wypowiadam słowa takie jak : zostaw , Nie ...... i tak w kółko.

    Bardzo lubi książeczki można jej czytać godzinami ....... - moja rada kupcie zapas książeczek dla dzieci w Polsce 😊😊😊

    Biega i rozmawia po swojemu 😊😊😊


    Początki nie były łatwe ból brzucha i krew w kupkach - okazało się że alergia , karmiona piersią więc ja musiałam przejść na dietę eliminacyjną , nie potrafiłam znaleźć alergenu w końcu nie jadłam prawie nic ........chudłam w oczach ale nie chciałam córce dawać mleka dla alergików bo skład zwala z nóg - olej palmowy itd
    Po odstawieniu : bmk ( masło , jogurty ,mleko, sery itd ) , jajek , glutenu , drożdży ,soi ,dolegliwości przeszły ale dieta była bardzo uboga i tym samym rozszerzanie diety u małej było ubogie .

    Nie poszła do przedszkola ze względu na alergie bo chciałaby jeść to co inne dzieci .

    Od miesiąca je już wszystko ,wyskakuje jej czasami wysypka ale to nie krew więc się tym nie przejmuje :-)

    Jeżeli chodzi o rodzeństwo to niestety mam zakaz - miałam stan przedrzucawkowy , leżałam w szpitalu i nie mogli mi zbić ciśnienia , poród CC .


    Ovulka, Mazwopka lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja walczyłam o dziecko 7 lat - więc się nie poddawać ........... Udał się 10-ty transfer 🥰🥰🥰

    Ovulka, Mazwopka, BeatkaK lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda no to trochę przeszliście stresu i nerwów zapewne z tą alergią . Ale najważniejsze , ze jest lepiej z córeczką.
    Na pewno wiesz o tym , ale napisze, że warto wprowadzić probiotykoterapie jeśli małej tak dokuczają alergie . Probiotyki pozwolą wesprzeć jej jelitka :)
    Ja sama mam nietolerancję na kilka rzeczy i staram się jeść je rotacyjnie . Zobaczymy jak będzie z karmieniem .

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi prosze jak to jest w norwegii z badaniami czy dziecko jest zdrowe, nie ma wad. Kiedy sa robione i czy wogole sa robione. Czy moze prywatnie mozna je zrobic?? Juz 8 tydz wiec zastanawiam sie czy moze juz nie powinnam zrobic jakichs wazniejszych badan. Milego dnia 😊

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi prosze jak to jest w norwegii z badaniami czy dziecko jest zdrowe, nie ma wad. Kiedy sa robione i czy wogole sa robione. Czy moze prywatnie mozna je zrobic?? Juz 8 tydz wiec zastanawiam sie czy moze juz nie powinnam zrobic jakichs wazniejszych badan. Milego dnia 😊

    Zależy ile masz lat , od lekarza i czy były wady genetyczne w rodzinie .

    Jeżeli masz mniej niż 36 lat to tylko dobra wola lekarza żeby Cię wysłał na takie badania .

    Do lipca był tylko test podwójny - PAPPA i usg .

    Jeżeli chcesz zrobić Nifty czyli badanie DNA dziecka z twojej krwi to możesz wykupić takie badanie w Danii - cena jest taka sama jak w Polsce :-) oni Ci wysyłają zestaw - ktoś Ci musi pobrać krew i wysyłasz to do nich :-) nigdzie nie trzeba jeździć ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 20:54

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika w Danii


    https://www.ultralydklinikken.dk/?fbclid=IwAR39ODwaH-QvjzJrbDvVcnFVSTve_PW_SJkqfS34pduPdMMBiJmTjhKbAZs



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 21:02

    e5skzzc.png


    [**]




  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Zależy ile masz lat , od lekarza i czy były wady genetyczne w rodzinie .

    Jeżeli masz mniej niż 36 lat to tylko dobra wola lekarza żeby Cię wysłał na takie badania .

    Do lipca był tylko test podwójny - PAPPA i usg .

    Jeżeli chcesz zrobić Nifty czyli badanie DNA dziecka z twojej krwi to możesz wykupić takie badanie w Danii - cena jest taka sama jak w Polsce :-) oni Ci wysyłają zestaw - ktoś Ci musi pobrać krew i wysyłasz to do nich :-) nigdzie nie trzeba jeździć ;-)

    Mam 29 wiec musze czekac co lekarz powie 🤔😅
    Myslalam wlaskie zeby zrobic genetyczne... gdyby nie ten durny wirus to bym do polski poleciala... a tak nici z tego. A wiesz moze jaka cena tego testu z danii??

    Edit: juz znalazlam 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2020, 17:01

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Hannanna co u Ciebie ?
    Hej, ja jestem aktualnie po drugim krio transferze. Czekam co z tego wyjdzie.

    Mazwopka, alda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie o ten Estradot to w jakiej dawce i ile razy w tygodniu? Chciałabym zasugerować lekarzowi bo tyle już transferów miałam i nawet jednego bhcg dodatniego.
    alda wrote:
    Dziewczyny jestem po USG :-) MALEŃSTWO ma 1,5 cm i pięknie bijące serduszko łzy mi leciały jak grochy ;-)

    USG robila moja "kochana doktor " NINA :-)

    Wszystkie leki mam brać do 12+0 tygodnia ciąży .

    Trzymam za Was kciuki :-) Nie poddawajcie się bo trzeba walczyć do końca , ja na to czekałam 7 lat .

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta7 wrote:
    Witam, mam pytanie o ten Estradot to w jakiej dawce i ile razy w tygodniu? Chciałabym zasugerować lekarzowi bo tyle już transferów miałam i nawet jednego bhcg dodatniego.


    Ja miałam Estradot 100 zmiana plastra co 3 dni .

    Ja miałam 10 transferów ;-)


    Edyta7 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 8 transferów na 18 cykli in vitro. Tylko na gonalu lub na wlasnym cyklu z ovitrelle udaje się wychodować dobry zarodek. Menopur to u mnie pomyłka.
    Poczytałam o tym Estradot prace naukowe że dają po 1 plastrze co 3 dni a później po 2 plasty od 8 dnia.



    QUOTE=alda]Ja miałam Estradot 100 zmiana plastra co 3 dni .

    Ja miałam 10 transferów ;-)[/QUOT

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tą progynove w jakiej dawce? 1x2mg czy 2x2mg czy 3x2mg? Bo u mnie leciutko tylko raz drgneła beta ale minimalnie kiedy miałam 3xpo 2 tabl progynovy. Ręce mi opadają bo wczoraj 9 dzień po transferze 5 dniowej blastocysty i test ujemny. W poniedziałek pójdę tylko potwierdzić z krwi.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Progynova brałam 3*2mg

    e5skzzc.png


    [**]




  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też było 3x 2mg

‹‹ 390 391 392 393 394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ