Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mazwopka Autorytet

Wysłany: 8 stycznia, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta7 wrote:
    A u Ciebie Mazopka na tym szczęśliwym cyklu miałaś progynove 3x2mg i cyclogest 2x400mg? I czy coś jeszcze?
    Duphaston
    Encorton
    Acard
    Fraxiparine

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 09:29

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Wcześniejsze transfery miałaś na cyklach naturalnych ?
    A teraz cykl sztuczny , pierwszy raz , tak ?

Tak wczwsniej były na cyklu naturalnym teraz pierwszy raz na sztycznym i mam juz powiedziane że jeśli sie uda to mam brać progynova I lutinus do 9 tyg ciąży

Mazwopka lubi tę wiadomość

• Zabka Przyjaciółka

Wysłany: 8 stycznia, 23:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za tydzień kolejną próbę na cyklu naturalnym i tradycyjnie 2 tyg lutinus do testu i nic dalej... To będzie trzecia próba ale żadnej zmiany szczególnej w lekach nie ma ...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia, 23:10

Mazwopka lubi tę wiadomość

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 9 stycznia, 00:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Ja mam za tydzień kolejną próbę na cyklu naturalnym i tradycyjnie 2 tyg lutinus do testu i nic dalej... To będzie trzecia próba ale żadnej zmiany szczególnej w lekach nie ma ...

Trzymam mocno kciuki🤞✊❤

U mnie było to sam,po ostatniej nieudanej probie jak dzwonili z wynikiem to zapytałam czy cos możemy zmienić zrobić cos więcej jakieś badania czy coś bo juz za dużo niepowodzeń i mowi ooo to już 4 proby nie udane i 2 poronienia bedzie rozmawiać z lekarzem żeby dostała coś No I mam progynova,nie wiem czy jak bym sie nie odezwała czy coś by się zmieniło

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 11 stycznia, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek dostałam przetlumaczone juz badania,które wysłałam od razu do lekarza,dziś dostałam odp,w przyszłym tyg mam na USG I dostanę wtedy leki na rozrzedzenie krwi,które będę brała po transferze

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia, 18:53

Mazwopka, Zabka lubią tę wiadomość

• Zabka Przyjaciółka

Wysłany: 16 stycznia, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    W piątek dostałam przetlumaczone juz badania,które wysłałam od razu do lekarza,dziś dostałam odp,w przyszłym tyg mam na USG I dostanę wtedy leki na rozrzedzenie krwi,które będę brała po transferze

Powodzenia :) ja miałam wczoraj transfer; lekarz mówił że piękna blastocysta "książkowa"; na rozmowie po transferze pielęgniarka powiedziała że to poprzednie poronienie to wina materiału genetycznego - stąd moje pytanie ; czy ktoś Ci zasugerował dodatkowe badania ? Nie było u nas badania fragmentacji DNA nasienia a mamy ifv z powodu azospermi i zastanawiam się czy jeśli byłaby potrzeba je zrobić to czy lekarze tutaj sugerują czy raczej nie wczuwają w sam problem tych niepowodzeń ?

Ovulka, BeatkaK lubią tę wiadomość

• Ovulka Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Powodzenia :) ja miałam wczoraj transfer; lekarz mówił że piękna blastocysta "książkowa"; na rozmowie po transferze pielęgniarka powiedziała że to poprzednie poronienie to wina materiału genetycznego - stąd moje pytanie ; czy ktoś Ci zasugerował dodatkowe badania ? Nie było u nas badania fragmentacji DNA nasienia a mamy ifv z powodu azospermi i zastanawiam się czy jeśli byłaby potrzeba je zrobić to czy lekarze tutaj sugerują czy raczej nie wczuwają w sam problem tych niepowodzeń ?

Super zabka 🙌🏼 Trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze ❤️ Teraz dbaj o siebie i odpoczywaj.
    U mnie sie zaczyna juz 15 tydzien, ten czas tak szybko leci 🥰

BeatkaK, Mazwopka, Zabka lubią tę wiadomość

1IVF- 9-2019 😥
    2IVF - 10-2020 transfer 2 fasolek
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420
    22dpt - 5000 jest pecherzyk
    7+3 tc - wizyta u gin. ❤️ Bije mocno i miarowo 😍❤️
    I’ts a BOY!!! 💙💙💙
    20 tc - polowkowe, wszystko wporzadku

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • Mazwopka Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Super zabka 🙌🏼 Trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze ❤️ Teraz dbaj o siebie i odpoczywaj.
    Wszystko Ok , jak samopoczucie ?
    Byłaś na usg gdzieś jeszcze prywatnie ?

Ovulka lubi tę wiadomość

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 17 stycznia, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:

Trzymam mocno kciuki 😊

Nie,nikt mi nie zasugerował żadnych dodatkowych badniach,po drugim poroniniu sama postanowiłam zamówić testy na trombofilie,teraz dopiero dostałam progynova jak się upomniałam ze to juz 6 transfer 2 poronienia i 4 nieudane to dopiero powiedziała ze to juz za dużo i bedzie rozmawiać z lekrzem,później dostałam wyniki z testów i wyszła mutacja,napisałam i mam miec dodatkowe leki,jutro mam kontrolę wiec bede więcej wiedziała,nawet nie wiem czy tu robią cos takiego,pytałam rodzinnego to wgl nie wiedział o co chodzi,sprawdzalam tez u nich na stronie to tez nic nie znalazłam

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 17 stycznia, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:

Ovulka jak się czujesz,wszystko dobrze?

Ovulka lubi tę wiadomość

• Ovulka Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko juz dobrze, na poczatku szpital... mega przestymulowanie, 40 dni z zastrzykami clexane... ciagle wizyty w szpitalu. W 8 tyg mualam male plamienia ale okazalo sie ze byly blizniaki i jedno niestety obumarlo odrazu... ale drugie malenstwo zdrowe i silne. Meczyly mnie mdlosci do 13/14 tyg. Ale w koncu jest lepiej. Mialam juz wiele usg ze wzgledu na hiperke i prywatnie tez bylam, sprawdzalam bo stres jest zawsze. Jeszcze chwila i usg polowkowe 😍 mam nadzieje ze nadal bedzie wszystko dobrze. Kupilam tez detektor tetna i sprawdzam maluszka w domu. Mam nadzieje ze kazdej z was sie uda i tez bedziecie nosic malenstwo pod serduszkiem. Ja dopiero teraz odetchnelam i staram sie cieszyc kazda cudowna chwila ❤️
    Ahhh i zapomnialam dopisac ze korone mialam w swieta 🙉😅 juz chyba spotkalo mnie wszystko co mozliwe...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia, 08:07

BeatkaK, Zabka lubią tę wiadomość

1IVF- 9-2019 😥
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420
    I’ts a BOY!!! 💙💙💙

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 18 stycznia, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie juz,lekarz był zdziwony badaniami,mówiła że w Norwegii tego się nie robi i bede miała zastrzyki po transferze,ogólnie powiedział ze jest zadowolona z wygladu mojej macicy co jest zwiazane z braniem leków i ma ogromna nadzieję że tym razem sie uda,oby bo kazdy ma taka nadzieję 🙏🙏🙏🙏

Ovulka, Mazwopka lubią tę wiadomość

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 18 stycznia, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    U mnie wszystko juz dobrze, na poczatku szpital... mega przestymulowanie, 40 dni z zastrzykami clexane... ciagle wizyty w szpitalu. W 8 tyg mualam male plamienia ale okazalo sie ze byly blizniaki i jedno niestety obumarlo odrazu... ale drugie malenstwo zdrowe i silne. Meczyly mnie mdlosci do 13/14 tyg. Ale w koncu jest lepiej. Mialam juz wiele usg ze wzgledu na hiperke i prywatnie tez bylam, sprawdzalam bo stres jest zawsze. Jeszcze chwila i usg polowkowe 😍 mam nadzieje ze nadal bedzie wszystko dobrze. Kupilam tez detektor tetna i sprawdzam maluszka w domu. Mam nadzieje ze kazdej z was sie uda i tez bedziecie nosic malenstwo pod serduszkiem. Ja dopiero teraz odetchnelam i staram sie cieszyc kazda cudowna chwila ❤️
    Ahhh i zapomnialam dopisac ze korone mialam w swieta 🙉😅 juz chyba spotkalo mnie wszystko co mozliwe...

O matko i córko to ty faktycznie przeszlaś już wszystko,ale najważniejsze że wszystko jest dobrze ❤

• Ovulka Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Jestem po wizycie juz,lekarz był zdziwony badaniami,mówiła że w Norwegii tego się nie robi i bede miała zastrzyki po transferze,ogólnie powiedział ze jest zadowolona z wygladu mojej macicy co jest zwiazane z braniem leków i ma ogromna nadzieję że tym razem sie uda,oby bo kazdy ma taka nadzieję 🙏🙏🙏🙏

No to teraz pozostaje nam trzymac mocno kciuki i wierzyc ze wszystko bedzie dobrze.
    Fakt doswiadczylam juz wszystkiego 😅🙉 teraz juz musi byc dobrze bo zwariuje chyba

1IVF- 9-2019 😥
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420
    I’ts a BOY!!! 💙💙💙

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • Zabka Przyjaciółka

Wysłany: 19 stycznia, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test za 7 dni a tak ciężko wytrzymac :)) bardzo się cieszę że niektórym dziewczynom z forum udało się zajsc w ciążę ( chyba większości już śledząc rozmowy od półtora roku :)) zawsze to daje motywację i nadzieję że może i mi się uda w końcu :)))

Ovulka lubi tę wiadomość

• Ovulka Autorytet

Wysłany: 20 stycznia, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Test za 7 dni a tak ciężko wytrzymac :)) bardzo się cieszę że niektórym dziewczynom z forum udało się zajsc w ciążę ( chyba większości już śledząc rozmowy od półtora roku :)) zawsze to daje motywację i nadzieję że może i mi się uda w końcu :)))

Ten czas oczekiwania na test jest najgorszy... pamietam jak dzis. Z mezem na luzie do tego podeszlismy i ciagle sie smialismy jak to bedzie teraz z dwoja dzieci 😅 jak my sie zapakujemy do samochodu plus jeszcze klatka z psem... a jak juz zdrobilam test i pierwszy raz w zyciu zobaczylam 2 krechy to byl strach... ze boze... ja jestem w ciazy 🙉 zaskoczona i zestresowana jakbym nie wiedziala co mnie czeka. A pozniej wchodzi radosc.
    Jestem pewna ze w koncu uda sie kazdej z was ❤️

1IVF- 9-2019 😥
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420
    I’ts a BOY!!! 💙💙💙

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • Zabka Przyjaciółka

Wysłany: 21 stycznia, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test 4 dni po włożeniu blastocysty i pozytyw :))) teraz tylko każdego dnia będzie strach czy się uda czy się nie uda tym razem :)))

Ovulka, Mazwopka lubią tę wiadomość

• Ovulka Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test 4 dni po włożeniu blastocysty i pozytyw :))) teraz tylko każdego dnia będzie strach czy się uda czy się nie uda tym razem :)))

Super 😍 gratulacje 🙌🏼🥳❤️ Teraz dbaj o siebie i maluszka, trzymam mocno kciuki

Zabka lubi tę wiadomość

1IVF- 9-2019 😥
    ❤️🙌🏼❤️
    2kreski na tescie 😍
    14dpt- 420
    I’ts a BOY!!! 💙💙💙

❄️❄️❄️

a3737e8158.png
  • P.kath Debiutantka

Wysłany: 23 stycznia, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Obserwuję Was od jakiegoś czasu ;) nasze starania trwają już 4 lata, najpierw naturalnie, potem 6msc z letrazolem, wyszło pcos
    a do tego nie drożne jajowody,by w końcu zacząć ivf w następnym cyklu, w lutym :) 3 lutego ide do pielęgniarki na Riks.
    Czy macie jakieś rady? Na co zwracać uwagę, bo wiadomo jacy potrafią być lekarze🤔 Im bliżej to zaczynam się bać coraz bardziej tego wszystkiego... 😱

Pozdrawiam! 🥰

• Edyta7 Debiutantka

Wysłany: 23 stycznia, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Duphaston
    Encorton
    Acard
    Fraxiparine

Mam pytanie do Mazopka:
    Czy długo brałaś przed transferen steryd encorton?
    Czy 5mg czy 10mg?
    I tego duphastonu 2x1 czy 3x1? Jeśli mogę zapytać?
    Próbuję in vitro na cyklach naruralnych tylko z ovitrelle. Niestety pęcherzyk pękł przed punkcją.

‹‹ 392 393 394 395 396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego