X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Lolcia mówię Ci to juz czas😁13 dzień juz dziś takze wszystko wyjdzie prawdziwe

    Kupie test przed praca 🙈😥😥

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze kochana,mysl pozytywnie
    ,trzeba brać 2 opcje pod uwagę,jak się nie udało wiadomo smutek i rozczrowanie,ale bedzie dobrze 🤞❤

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Będzie dobrze kochana,mysl pozytywnie
    ,trzeba brać 2 opcje pod uwagę,jak się nie udało wiadomo smutek i rozczrowanie,ale bedzie dobrze 🤞❤

    Nastepne podejscie w sierpniu bedzie. Kupie sobie 2 wina nå jutro . Bedzie Jacuzzi wino I slonca ☀️☀️

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam jak teraz teraz sie nie uda to robimy przerwę,w pl bede robić badania dokładne,bo to juz nasza 5 próba
    A tu caly czas nie trzeba po co i juz mnie to wkurza

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Nam jak teraz teraz sie nie uda to robimy przerwę,w pl bede robić badania dokładne,bo to juz nasza 5 próba
    A tu caly czas nie trzeba po co i juz mnie to wkurza

    No ja tez bym sie denerwowala. Wydaje sie ze to take proste przez ivf ale niestety nie. Nie ktorym udaje sie za 1 razem å inni z 8-9

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka mi lekarz mowil bym notowala gdy bym zaczela krwawic ze to wazne . U Ciebie nic nie pytali ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie,nic mi takiego nigdy nie mówili,tylko że jeśli się nie uda i @, dostaję przed betą to i tak mam na nią iść
    A mówili Ci może o co chodzi,czemu to ważne?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dopytywalam sie bo to p.o. transferze bylo jeszcze swieto. Ale tez mam napisane nå pismie od nich. Moze p.o. tym moga rozpoznac co jest nie tak

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test wczoraj w pracy I dzisiaj. Pozytywny 💗 Ale sie ciesze å w jakim szoku jestem 💗
    Dziekuje Beatka ze Bylas ze Mna 😗

    BeatkaK, Zoja36, Aggga08 lubią tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozeeeee Lolcia tak cię cieszę ☺☺☺🥳🥳🥳🥳🥳mówiłam Ci,GRATULUJĘ KOCHANA 😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Beatka 💗😗 Ty mi nadzieje dawalas 💗
    Cala sie trzeslam jak zrobilam.
    Masz w poniedzialek transfer jak ja. Bede trzymala kciuki caly czas 💗

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do ktorego tygodnia lepiej brac Lutinus ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci kochana 😘❤trzymaj mocno przez 2 tyg🤞🤞

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Do ktorego tygodnia lepiej brac Lutinus ?

    Mówią że 10-12 tydzień ale to też zależy od lekarzy,widzisz mi kazali odstawić po 2 tyg i o ile dobrze pamiętam to dla Sofi też ale była u innego ginekolog i zalecił branie dalej.

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bede brala dluzej. Lepiej nie ryzykowac.

    Bede trzymac Bardzo Mocno 💗
    Ja pilam duzo soku z selera,biola I duzzzoo woody. No I magnez wieksza dawke kupilam

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Lolcia no to teraz juz musisz dbać nie tylko o siebie ale i o fasolke. Pamiętaj nie przepracowywuj się, nic nie dźwigaj i duzo spij i odpoczywaj. Ja po tym jak w pracy dźwigałam dzieci to później sie okazało że mam krwiaka w macicy i było duzo stresu wiec lepiej uważać. A co do lutinusu to w Porsgrunn najpierw mi kazali brać 2 tyg po pozytywnym tescie ale ze mialam kwriaka to bylam u innego gin. I on kazal do 12 tyg. ciazy jak napisalam do Posgrunn to powiedzieli ze moge jedno opakowanie ekstra wziasc i dostalam na nie receptę ale mialam kolejna kontrole u innego gin. I powiedział że mam brać do 12 tyg. I jego posłuchałam receptę na lutinus dal mi fastlege. Tak ze musisz sama zadecydować co z tym lutinusem ale co lekarz to inna opinia.

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Sofii 😍😍 w srode ferie zaczynam 4 tyg wiec fajnie sie poskladalo 😍 wczoraj bylam przekonana ze nie jestem. Kupilam Nawet wino å pozniej test . Cala sie trzeslam w pracy. A Maz w jakim szoku. Taki szczesliwy. Oby wszystko bylo dobrze . Moze zrobie jutro krew. Napisalam do Trondheim. Pewnie jutro odpisza co I jak. Sadze ze bede chciala brac do 12 tyg. Bede musialam zrobic zapas nå wakacje. A Ty jak sie czujesz ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy bylas 1 raz nå usg ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia na pierwsze usg wzywają tak 2 tyg po pozytywnym teście,jak już wiedzą ze na pewno będzie widać,tak było u mnie i powiedzili że to jest jedno usg takie u nich właśnie tak ok.6-7 tydz i juz później normalnie przechodzę na system jak kazda kobieta w ciąży

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia to jest niesamowite jeszcze raz gratulacje :)
    Ja niestety mialam sporo komplikacji zaraz na początku ten krwiak i hiperstymulacja wiec bylam na zwolnieniu do 12 tyg i w tym czasie mialam 4 usg kontrolne. Ale jeśli wszystko jest ok to powinnaś mieć usg w klinice w której mialas IVF 4 tyg po udanym teście wtedy sprawdza czy nie jest to ciaza pozamaciczna i czy bije serduszko :) a no i jak chcesz to zawsze możesz iść do fastlege i zapytać czy możesz zrobić badanie HCG pewnie się zgodzi to juz tak dla ciebie żebyś się nie stresowała:)
    A u mnie wszystko ok dzidzia rosnie juz wiem ze to dziewczynka, ale oczywiście chyba przez to ze droga do ciazy była tak dluga to bardzo się boję ze cos sie stanie i z niecierpliwością odliczam dni do porodu ;p

‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ