X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik W - Pewnie, że najlepiej za pierwszym razem :) każda z nas by tak chciała. Cuda lubią się zdarzać. Jest wiele osób którym się udało za pierwszym razem, trzeba wierzyć. Szkoda, że nie możesz w razie potrzeby przesunąć lekko wyjazdu. Póki co myśl o pierwszym podejściu a nie porażce :) przecież masz jeszcze szansę.

    Alda rozumiem Cię bo ja też czuję się zmęczona tą stymulacją . Co szłam na usg z nadzieją, że już koniec...to więcej zastrzyków dostawałam :) no nic najważniejsze są efekty. Chociaż przyznam, że marzę o kilku dniach wolnych tak na złapanie oddechu. Mój lekarz jest raczej z tych bardziej normalnych więc tak właśnie myślałam, że jak będę czuła potrzebę odsapnięcia to umówię się na wizytę.

    Chociaż i tak cieszę się, że nie dostałam tego sprayu co Wy dziewczyny. Widzę, że kiepskie ma się po nim samopoczucie :/ dobrze, że z każdym dniem jesteście bliżej końca stymulacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 20:48

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 27 lutego 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda mam pytanko...jak już zaczęłaś zastrzyki i było tak, że poszłaś w gości lub gdzieś w godzinach, w których miałaś zrobić zastrzyk...jak to robiłaś? Gotowa strzykawke z lekiem brałas w torebkę?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 27 lutego 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska nie miałam takiej sytuacji ;-) Starałam się wszystko tak organizować żeby zastrzyki robić w domu ;-) Zastrzyki robiłam o 18-tej ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 27 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok:)...no ja właśnie będę miała parę razy wyjście w godzinach zastrzyków i nie wiem jak to zrobić...

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wciąż nie mogę zdecydować na in vitro a poza tym dopadła mnie depresja... jak to w ogóle jest z przystąpieniem do tej całej procedury? Fastlege może wysłać skierowanie? Robią wcześniej jakieś badania?

  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 28 lutego 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję mar2ska ☺ może u mnie zdazy się cud a jak nie to przyjade do męża na dłuższe odwiedziny ☺
    Aggga08 ja też tak miałam jak dowiedziałam się że nie mogę mieć dzieci.Miałam mega doła ale właśnie mój fastlege powiedział ze mam iść i spróbować.Skierowanie wysłał mój ginekolog ja miałam laparoskopie wiec żadnych badań nie robiłam.Ale wiem ze fastlege może wysłać jak najbardziej dokumenty.Nie czekaj.Działaj☺

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 lutego 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Czyli lekarz wysyła co trzeba a ja czekam na odpowiedź? Też miałam laparo, w kwietniu 2016...
    Jakieś specjalne zalecenia przed in vitro?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 lutego 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może do Polski polecieć i jakieś jeszcze badania porobić czy to bez sensu?

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 28 lutego 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam tylko do fastlege, powiedziałam o co chodzi, on wszystko zanotował i kazał czekać. Po ok 2-3 tygodniach dostałam SMS, zaraz po tym list ze szpitala z terminem wizyty na za pół roku. I tak czas leci że za dwa miesiące idę na pierwszą wizytę. Działaj bo kolejki są więc się czeka. Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 15:40

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 ja byłam najpierw u fastlege, on mnie skierował do ginekologa który po badaniu wysłał zgłoszenie do kliniki. Zoja dobrze radzi żebyś jak najszybciej zaczęła działać bo to trochę trwa. Jeśli fastlege przekieruje Cię jeszcze na badanie do gin to wszystko się wydłuży. Na wizytę u gin czekałam 2 miesiące . Zgłoszenie do kliniki wysłane było w maju 2016 a pierwszą wizytę wyznaczono mi na koniec stycznia 2017

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jak po transferze ?ile maluszków wzieliscie ? Od kiedy brałas kropelki??

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jak u Ciebie?

  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda!!! Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko ok. Ja zaczynam od jutra swoj pierwszy raz. Mam jedno pytanie. Kiedy powinnam.wziac ovitrelle ?? Czy na nastepny dzien po skonczeniu orgalutranu czy jest ro zalezne od czegos innego??

    Farzi
  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 å mogę zapytać czemu invitro? Ja miałam 4 lata temu ciążę pozanaciczna od dwóch lat się staramy i nic.Na laparo okazało się ze jajowod nie drozny drugi został usunięty

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam endometrioze i jeden niedrozny Jakoś od więc jedyne wyjście to in vitro...

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka tym razem zabraliśmy jednego "malucha" :-) Na stronie helsehelse jest napisane żeby krople brać tydzień przed transferem I forbindelse med ægtransplantation indtages Fructus femina comp 1 uge før ægopsætning,
    10 dråber 3 x dagligt. Indtagelsen fortsætter til og med 1. trimester
    :-)


    Farzi Ovitrelle bierze się na koniec stymulacji - 36 godzin przed punkcją ;-) ale to dokładnie powiedzą Ci na wizycie kontrolnej :-) POWODZENIA :-) Zdawaj nam relacje z wizyt ;-)


    Mar2śka jutro ostatnie zastrzyki ...... ;-)

    Aggga nam podanie do kliniki wysłał fastlege :-) Na pierwszą wizytę w klinice trochę się czeka więc tak jak piszą dziewczyny - zacznijcie działać ;-)





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 21:20

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje
    Pelaska u mnie może być tylko głową mnie boli i jestem śpiąca czasem może ktoś do mnie mówić po kilka razy a ja jestem taka ciężko łapiąc co do mnie ktoś mówi
    A jak u Ciebie ? Jak się czujesz?

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo podobnie tylko nie mam bólu głowy za to czuję się spuchnieta...

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 1 marca 2017, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska jesteśmy coraz bliżej NASZEGO SZCZĘŚCIA MALUSZKA wszystko się przeżyje

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 1 marca 2017, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy praktycznie na tym samym poziomie

    Madalada
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ