X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Baczka:) damy rade:):)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka...ile masz do miesiączki? czy przyszła już? Na czas?!

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jak Twoje samopoczucie? Odczuwasz jakieś objawy? :)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 1 marca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam akurat teraz termin zobaczymy czy się spóźni bo juz powinna zawitać lada dzień

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 1 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska kiedy masz termin wizyty w klinice?
    Ja 14 marzec

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Porsgrunn?
    Ja mam pierwsze usg 6 marca tu w Oslo...później mam mieć 15 marca...ale jak okres mi się spóźni i zastrzyki zacznę dopiero 15 marca, to wszystko się przesunie w czasie...

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska u mnie objawów brak...... nic mnie nie boli i to mnie martwi bo tak samo "dobrze" czułam się przy ostatnim nieudanym transferze :-(


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 14:17

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda...jeszcze wcześnie..ja trzymam kciuki mocno zacisniete:)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka ja mam jeszcze do okresu tydzień a brzuch mnie pobolewa tak jakbym miała go już...:P

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 1 marca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha Pelaska Ty masz w Oslo ?jesteś z Oslo? Myślałam że podchodzisz w Porsgrunn
    Ja w Porsgrunn mam usg i tu w Porsgrunn podchodzę

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka ja mieszkam w Oslo ale podchodzę do invitro w Porsgrunn:)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 2 marca 2017, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda nie musisz mieć objawów jak jesteś w ciąży
    Dużo kobiet jest w tym Błogosławionym stanie a nic nie ma z objawów ciążowych.:))
    Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego Maluszka będzie ciąża i nie zamartwiaj się będzie dobrze wspaniałe u Ciebie i u nas

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 2 marca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was dziewczynki ciekawego??

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka trzymam kciuki za jutro :-) Zdaj nam jutro szczegółową relacje ;-) POWODZENIA :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 2 marca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Oczywiście napiszę jak poszło. Dzisiaj mój pierwszy wieczór bez zastrzyków. Bardzo mnie to cieszy :) o 5 rano wyjeżdżamy więc powoli kładę się spać. Dziękuję za wsparcie !!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 marca 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miała któraś z Was kontakt z doktorem Anton Langebrekke (Ullevål)?

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 3 marca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Musiałam pojechać do PL na trochę i akurat wypadło, że musiałam tutaj sobie usg zrobić, to sprawdzające przed transferem. Niestety endometrium miało tylko 7 mm. Jak mogłoby być większe, skoro od 17 lutego do dzisiaj mam okres. Lekarze w Tromso nie widzą w tym nic dziwnego-'minie'. Co tam jakieś skierowanie na morfologię, cokolwiek. Mówię, że czuję się źle itp. 'To normalne'. Spoko.. Tutaj lekarz na usg powiedział, że mam jeszcze jeden torbiel,który się chyba ukrywał, bo nikt mi o nim nie powiedział na wcześniejszych usg. Zrobiłam sobie badanie krwi, czy to jakieś nie złośliwe, na szczęście nie.
    Oczywiście transfer odwołany. A zw względu na święta w kwietniu (!!!!) spróbujemy dopiero w maju. Ja p.... Paranoja. A pani doktor mówi 'to może teraz spróbujemy na naturalnym cyklu'. Może?? Czuję się jak jakiś królik doświadczalny.
    Mam nadzieję,że u Was lepsze nastroje. Może i za bardzo się wkurzam i denerwuję, ale jak być spokojnym w tak ważnych sprawach. Trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 3 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam do Was napisać wcześniej ale jakieś błędy mi wyskakiwały a jak w końcu dojechałam do domu to odpadłam :) punkcja była szybka. Dostałam znieczulenie miejscowe, które bolało ale punkcja już była ok. Lekarz stwierdził, że przy okazji opróżni mi jajowód i to bolało bardzo. Strasznie mocno krwawiłam na szczęście jak tylko punkcja się zakończyła to krwawienie ustało. Nie chciałam leżakować tylko jak najszybciej do domu wracać więc dali mi leki na drogę i szybko wyszłam :) Z 5 rokujących pęcherzyków które miałam pobrano 5 komórek więc lepiej być nie mogło :D teraz czekam na informacje o zarodkach ich jakości i ewentualnym transferze.

    Hannanna przykro mi, że tak u Ciebie wyszło. Z tymi miesiączkami to oni mają tutaj dziwne podejście. Ja raz miałam miesiączkę 6 tygodni, nigdy tak się nie zdarzało wcześniej. Poszłam do lekarza po 3 tyg jakoś a szanowna Pani mówi, że mam czekać aż przejdzie. Bez badań bez niczego tak sobie czekałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 15:47

    alda lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 marca 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka SUPER :-) Teraz stresujące oczekiwanie na telefon ;-) Ja się cała trzęsłam i maiałam wysokie ciśnienie wszystko mi "pulsowało " ;-) a jak już zadzwonili to ledwo utrzymałam telefon ;-) Trzymam kciuki :-)

    Hannanna ręce opadają ............ cóż można dodać ......... :-(


    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 3 marca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda to prawda czekanie jest najgorsze. Dopiero w poniedziałek rano będą do nas dzwonić i się dowiemy co z zarodkami i czy mam szybko na transfer przyjeżdżać czy nie. Ja poprosiłam żeby do męża dzwonili żeby sobie trochę nerwów oszczędzić :) Teraz już na nic nie mamy wpływu tylko czekać możemy i mieć nadzieję. A Ty jak się czujesz??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ