X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska dobrze że mogłaś poradzić się kogoś kompetentnego :-) To teraz relaksik mile widziany ;-)


    Baczka co u Ciebie ? :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Alda....lezakuje ile wlezie:)

    Dzieki Zoja:) my tez mocno trzymany kciuki:):)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie lipa ,transfer odwołany.
    Nosz juz byłam jedna droga w samochodzie bo mieli zadzwonić do 8 a zadzwonili 40 min później bo myśleli co zrobić.I końcem końca to zadecydowali ze odwołują.
    No jestem zrozpaczona

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie teraz przerwę za dużo mnie to wszystko kosztuje musze definitywnie odpocząć za duży wysiłek organizmu

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie może jakieś informacje jak powiększyć wartość jajeczek-komorwk i plemników?

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka :-( Bardzo mi przykro............ Tule Cię mocno.


    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że może musze podreperowac komórki co brać mogę macie jakieś złote środki?

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wam za wsparcie

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 marca 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda kiedy myślicie podchodzić iść po MALUSZKÓW?

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka my wracamy w maju lub czerwcu.
    Baczka może warto pojechać do Polski do kliniki leczenia niepłodności tam Wam zlecą dodatkowe badania bo tutaj nie ma co liczyć na tych lekarzy ............

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda pobolewaly Cie piersi po lutinusie?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska tak ale 7 dni po transferze ból był coraz słabszy i wiadomo jak to się skończyło .......... i nie bolał mnie brzuch jak na okres po prostu zaczęłam krwawić. Przy udanym transferze ból piersi coraz silniejszy i bolał mnie cały czas brzuch jak na okres.


    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest dopiero 3 dzien po transferze i zaczynaja pobolewac mnie piersi...na zagniezdzenie to jeszcze chyba za wczesnie...brzuch raz boli raz nie...

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka bardzo mi przykro, trzymaj się Kochana.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Zoja36 czas leci ale jest mi ciężko

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio przeczytałam coś takiego; jeśli coś kochasz puść to wolno, jeśli wróci to znaczy ze jest Twoje, jeśli nie to nigdy nie było Twoje….
    Bardzo mądre słowa co?

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie życiowe powiedzenie a w moim przypadku bardzo pasuje z reszta do Was chyba tez
    Nic na siłę nie da się zrobić
    Tak ten świat już jest skonstruowany

    Madalada
  • Alicja3 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Cieszę się że Was tutaj znalazłam.Mam oczywiście ten sam problem co wy. Staramy się z partnerem od 4 lat o dziecko. W lutym rozpoczęliśmy całą procedurę w Porsgrunn. W tej chwili powinnam zacząć brać spray. Niestety - chyba z tych nerwów - opóźnił mi się @.Dzwoniłam już do kliniki w Porsgrunn i dostałam Primolut który muszę brać 4 dni i później ma przyjsc @.Mam nadzieję że wszystko się unormuje. Muszę jeszcze wykupic leki. Zastanawiam sie w ktorej aptece w Oslo kupowałyście. Pozdrawiam Was wszystkie.

    Alicja3
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alicja:) ja kupowałam wszystkie leki w aptece na majorstuen Sfinxen...tam maja wszystko od reki:)

    To Wasze pierwsze podejscie?

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja w każdej aptece możesz kupić jeśli nie mają leków od reki to zamówia i na drugi dzień masz do odbioru.
    Jeśli rano pójdziesz a nie ma na stanie w aptece leków przed zamknięciem możesz mieć zamówia i możesz odebrać dostaniesz info ze juz sa

    Madalada
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ