Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Agnes92 Autorytet

Wysłany: 20 września, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja z innej beczki teraz. W tym tygodniu (jutro się okaże ale prawdopodobnie w środę) będę miała punkcje. Czy możecie mi tak krok po kroku opisać jak to wszystko wygląda? Nie miałam reż nigdy narkozy więc nie wiem jak to jest i czego się spodziewać.

Agnes92

03.2017 - Początek starań ❤️

01.2019 - Klinika Invimed Warszawa
    01.2020 - Inseminacja - nieudana 👎

08.2020 - Klinika Novum Warszawa
    Decyzja o ICSI 🙏
    14.09.2020 - rozpoczęcie stymulacji 💉 (Gonal, Menopur, Orgalutran)
    21.09.2020 - zakończenie stymulacji i Ovitrelle💉

23.09.2020 - punkcja - 18 komórek - 13 dojrzałych Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ i 7 komórek
    Hiperka - Odroczony transfer

22.10.20 - transfer ❄️

Kariotypy - OK
    Drożność jajowodów - OK
    Niedoczynność tarczycy - ustawione lekami
    Nasienie - w normie
  • Nadzieja77 Ekspertka

Wysłany: 20 września, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Kochane, ja z innej beczki teraz. W tym tygodniu (jutro się okaże ale prawdopodobnie w środę) będę miała punkcje. Czy możecie mi tak krok po kroku opisać jak to wszystko wygląda? Nie miałam reż nigdy narkozy więc nie wiem jak to jest i czego się spodziewać.
    Narkoza to nic strasznego, na chwilkę przyśniesz 😀 wszystko idzie szybko i sprawnie. Pomiary ciśnienia i temperatury na wejściu. Potem sala zabiegowa na piętrze, przebierasz się w koszulę swoją lub ich, Siadasz na fotel i za chwilę odpływasz. Potem Cię budzą, przechodzisz polezakowac na drugą salę i mniej więcej po godzinie jesteś na korytarzu z kanapką i herbatka 😀😀 potem wypis i do domku

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września, 16:56

Starania 4 lata
    38l
    AMH styczeń 2020 1.84 lipiec 2020 0.74
    Nasienie ok
    10.2019 Laparotomia mięśniaków i koagulacja endometriozy
    07.2020 histeroskopia mięśniak novum
    03. 2020- ICSI- 2 komórek, 1 zarodek nie dotrwał do 5 dnia. Brak transferu.
    09.2020- NOVUM- ICSI-7 oocytów , 6 zarodków
    ❄❄ 2 dniowe 4.1.1., 4.1.2❄ blastka 3.3.3.
    16.09- I transfer świeży, dwudniowy, czekamy...
    9dpt- beta 1.15 😔 prog. 53,42
    12dpt- beta < 1.1 prog. 23.60 cb 😪
    17.10. FET 4.1.1 3 dniowy❄
  • Juda Nowa

Wysłany: 20 września, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziwczyny dopiero zaczynam swoją drogę po dziecko. Rozważam leczenie w Novum u dr Łukasiewicz czy któraś z Was leczy się u Pani doktor? Jakie macie opinie o podejściu Pani doktor i o samym Novum? Będę bardzo wdzięczna za informacje.

• Kamila 90 Autorytet

Wysłany: 20 września, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziekuje za wsparcie od samego początku. 12 września nasz naturalny cud przyszedł na świat. Jestem taka szczęśliwa. Teraz trzymam kciuki za was wszystkie starajace sie.

HINATA, Sofia2019, Aś2018, Nadzieja77, amica, Michalina, Jusia 82, Andawka, majka_o, Durkapa, Marmis, tuonela lubią tę wiadomość

3jgxrjjgrv4k48jk.png
  • Ana_89 Nowa

Wysłany: 20 września, 23:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, a czy któraś z Was miała kontakt z dr Jaroszewską?

• HINATA Autorytet

Wysłany: 20 września, 23:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 90 wrote:
    Kochane dziekuje za wsparcie od samego początku. 12 września nasz naturalny cud przyszedł na świat. Jestem taka szczęśliwa. Teraz trzymam kciuki za was wszystkie starajace sie.

Gratulacje 🤗🎉🤱 Dużo zdrówka.

Koniczynka28 lubi tę wiadomość

Hashimoto
    Kariotypy - ok
    PAI I - homozygota / Czynnik VR2 - heterozygota/ Zespół anty-fosfolipidowy - ok
    03.2018 - HSG - Lewy jajowód drożny, prawy jajowód niedrożny
    08.2018 - c. pozamaciczna 😭
    03.2018 - IVF - c. pozamaciczna 😭
    11.2019 - Histeroskopia
    01.2020 - kriotransfer 4 dniowego zarodka: BHCG: 9 dpt - 86,4, 12 dpt - 524, 26 dpt - 22188, 28 dpt - 32840, 33 dpt - 47964, 40 dpt - 42837; 7 tyg - poronienie zatrzymane 😭
    08.20 - kriotransfer 4 dniowego zarodka BHCG: 10 dpt - 0,2 ,prog.: 24 ng/ml 😭
    10.20 - kriotransfer 4 dniowego zarodka - BHCG: 8 dpt - 0,2 😭

Kiedy świat mówi: „poddaj się”, nadzieja szepcze: „spróbuj jeszcze raz”.
    Walczymy dalej. Czekamy na Ciebie.
  • Agnes92 Autorytet

Wysłany: 21 września, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie zazwyczaj zakładany jest wenflon? Na dłoni czy w zgięciu łokcia?

Andawka lubi tę wiadomość

Agnes92

Decyzja o ICSI 🙏

23.09.2020 - punkcja - 18 komórek - 13 dojrzałych Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ i 7 komórek

22.10.20 - transfer ❄️

Kariotypy - OK
    Drożność jajowodów - OK
    Nasienie - w normie
  • Andawka Przyjaciółka

Wysłany: 21 września, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Dasz radę! Od Gonalu dobrze zacząć, bo igła jest cienka i delikatna i naprawdę dasz sobie radę na pewno! Na wdechu wbij szybko - uwierz, poradzisz sobie! Daj znać jutro jak Ci poszło 😊

Ja po Gonalu też trochę byłam wydeta i dość mocno bolal mnie brzuch. Teraz mam trzy zastrzyki dziennie, oprócz Gonalu jeszcze Menopur i Orgalutran i ja po tym totalnie odlatuje.. Mdli mnie strasznie, kręci mi się w głowie caly czas i czuje się jak po ostrym piciu 🤣

Hej dziewczyny :)
    Dzisiaj melduję samodzielne od A do Z wykonanie zastrzyku (poprawne)😅. Bo wczoraj to 3 razy się wbijalam (mąż się śmiał, że może to i dobrze bo pocwiczylam najgorsza część...🙊). Raz odwrotnie i nie widziałam licznika, myślał że nacisnelam i po wszystkim hehe okazało się że dawka nawet nie drgneła. Drugi raz coś zrobiłam źle, że mnie bolało przy wkładaniu. A za 3 razem... szkoda gadać 🤪. I tak oddałam mężowi, zamknęłam oczy i się poddałam. Ale dzisiaj miałam mega motywację, bo właśnie zmierzam pociągiem do Warszawy na pierwszy podgląd :) bez obecności męża, sama ze sobą jakoś poszło... fanką nigdy nie będę, dalej mega się boję, łzy lecą, oddech przyspieszony ale pierwszy za mną...

Nadzieja77, Marmis lubią tę wiadomość

• Agnes92 Autorytet

Wysłany: 21 września, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andawka wrote:
    Dzisiaj melduję samodzielne od A do Z wykonanie zastrzyku (poprawne)😅. Bo wczoraj to 3 razy się wbijalam (mąż się śmiał, że może to i dobrze bo pocwiczylam najgorsza część...🙊). Raz odwrotnie i nie widziałam licznika, myślał że nacisnelam i po wszystkim hehe okazało się że dawka nawet nie drgneła. Drugi raz coś zrobiłam źle, że mnie bolało przy wkładaniu. A za 3 razem... szkoda gadać 🤪. I tak oddałam mężowi, zamknęłam oczy i się poddałam. Ale dzisiaj miałam mega motywację, bo właśnie zmierzam pociągiem do Warszawy na pierwszy podgląd :) bez obecności męża, sama ze sobą jakoś poszło... fanką nigdy nie będę, dalej mega się boję, łzy lecą, oddech przyspieszony ale pierwszy za mną...

Jesteś super dzielna! Trzymałam za Ciebie kciuki! 😊

Andawka lubi tę wiadomość

Agnes92

Decyzja o ICSI 🙏

22.10.20 - transfer ❄️

Kariotypy - OK
    Drożność jajowodów - OK
    Nasienie - w normie
  • Durkapa Przyjaciółka

Wysłany: 21 września, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Agnes ile dni.trwala stymulacja ?

• majka_o Przyjaciółka

Wysłany: 21 września, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andawka wrote:

Moje gratulacje. Teraz już będzie coraz łatwiej, najtrudniejszy krok za Tobą. Brawo !

• majka_o Przyjaciółka

Wysłany: 21 września, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nam się nie udało. Transfer miałam 10 września a dzisiaj beta <0,01. Nie wiem co dalej robić. Zadzwonię do kliniki i sama nie wiem czy odrazu dalej próbować czy jednak zrobić troszkę przerwy. Także póki beta nie wyjdzie to żadne znaki nie oznaczają ciąży. Teraz byłam dużo spokojniejsza, jakaś taka lepszej myśli. Czułam, że nie muszę się stresować a i tak dupa. Myślę, że jednak też będę nalegała na hodowlę do 5tej doby. Za dużo nerwów za mną.

• amica Autorytet

Wysłany: 21 września, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Gdzie zazwyczaj zakładany jest wenflon? Na dłoni czy w zgięciu łokcia?
    Ja mialam w zgięciu łokcia.

• amica Autorytet

Wysłany: 21 września, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka przykro mi :(
    Masz mrozaki?

Który to Twój transfer?

• amica Autorytet

Wysłany: 21 września, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia, kiedy idziesz na betę?

• Agnes92 Autorytet

Wysłany: 21 września, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Durkapa wrote:
    Agnes ile dni.trwala stymulacja ?

Dzisiaj 8 dzień stymulacji (9 dc), o 14 :20 mam wizytę

Agnes92

Decyzja o ICSI 🙏

22.10.20 - transfer ❄️

Kariotypy - OK
    Drożność jajowodów - OK
    Nasienie - w normie
  • Sofia2019 Autorytet

Wysłany: 21 września, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Sofia, kiedy idziesz na betę?
    No mysle o srodzie :)
    Troche to odwlekam w czasie.
    Albo estradiol wysoki albo progesteton bo bola piersi.
    No i po prolutexie tak brzuch boli w miejscu wkucia, tak wiec caly mnie boli,nie wiem czy tylko ja tak mam...
    A Ty kiedy powtórka?

Starania 4 lata
    PAI homozygota
    07.2019 bhcg 750 cb
    01.2020 bhcg 550 cb
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Sofia2019 Autorytet

Wysłany: 21 września, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    majka_o wrote:
    Niestety nam się nie udało. Transfer miałam 10 września a dzisiaj beta <0,01. Nie wiem co dalej robić. Zadzwonię do kliniki i sama nie wiem czy odrazu dalej próbować czy jednak zrobić troszkę przerwy. Także póki beta nie wyjdzie to żadne znaki nie oznaczają ciąży. Teraz byłam dużo spokojniejsza, jakaś taka lepszej myśli. Czułam, że nie muszę się stresować a i tak dupa. Myślę, że jednak też będę nalegała na hodowlę do 5tej doby. Za dużo nerwów za mną.
    Majka, przykro mi... jaki mialas zarodek? Masz mrozaki?

Starania 4 lata
    PAI homozygota
    07.2019 bhcg 750 cb
    01.2020 bhcg 550 cb
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Marmis Autorytet

Wysłany: 21 września, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andawka wrote:
    Super. Jesteś dzielna!! Najtrudniejszy pierwszy raz - potem juz idzie.

Marmis
  • Marmis Autorytet

Wysłany: 21 września, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 90 wrote:
    Ogromne gratulacje❤❤

Marmis
‹‹ 1208 1209 1210 1211 1212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego