X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 18 listopada 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, ja wierzę- mimo tego co wczoraj napisalas, ze sie jeszcze nie poddasz i bedziesz walczyc... taka juz nasza natura widze- powtarzamy ze to ostatni raz, ale to pragnienie wygrywa....
    Dużo sił😘

    Marmis, Ziuta@ 35 lubią tę wiadomość

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Andziorek Autorytet
    Postów: 414 310

    Wysłany: 18 listopada 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Marmis, jest na forum bella93 z tego co czytalam zdecydowała sie na surogatke na Ukrainie. Szczegółów nie znam ale wiem ,że dziewczyny kombinuja.
    I tak mówiąc prawde to wiele dziewczyn na transferowane top zarodki i guzik z tego jest, tu trzeba zaznaczyć, ze to wszystko biologia.. byla na forum IGA i Maggi i dopiero 2 czy 3 transfer AZ im wyszedl. Wiem ,ze latwo mowic ale najpiękniejszy zarodek i najlepiej przygotowana macica nie daje 100 % gwarancji. Jesli masz siły to nie poddawaj sie . Jesli to ponad Twoje zdrowie/ finanse to wiedz ,ze wyjdziesz z tej walki z podniesiona glowa zrobilas juz bardzo duzo.

    Podpisuję się pod tym wszystkimi rękami i nogami

    Starania od 09.2014, 5 procedur IVF, 10 transferów (w tym 3 x cb - 08.2017, 11.2017, 10.2019)
    YhaEp2.png
  • Ewelka87 Przyjaciółka
    Postów: 65 25

    Wysłany: 18 listopada 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u dr Obuchowskiej. Jestem po dwoch inseminacjach (w Krakowie) nieudanych, oboje zdrowi..
    Nastawialismy sie na to ze pani doktor nam zaproponuje jakies inne leki, doszuka sie czegos w naszych badaniach albo zaproponuje kolejną inseminacje.. no ale po przeczytaniu naszych wywiadów, zadaniu kilku pytan, zbadaniu mnie, od razu wyciagnela dokumenty do in vitro i zaczęła mowic o calej procedurze.. nie ukrywam że byliśmy przerażeni i chyba nie gotowi na taką diagnoze.. jestesmy na rozdrożu i nie wiemy co dalej.. przeraża nas to i jesteśmy totalnymi laikami w tym temacie..
    Wiem, że niektore z Was juz znają temat doskonale i przeszly kilka zabiegow..
    Co nam doradzicie? Ile to wogole wszystko kosztuje? Ile mniej więcej Was wyszlo jedno podejscie +wszystkie badania?
    Pomóżcie.. 😢

  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 18 listopada 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u dr Obuchowskiej. Jestem po dwoch inseminacjach (w Krakowie) nieudanych, oboje zdrowi..
    Nastawialismy sie na to ze pani doktor nam zaproponuje jakies inne leki, doszuka sie czegos w naszych badaniach albo zaproponuje kolejną inseminacje.. no ale po przeczytaniu naszych wywiadów, zadaniu kilku pytan, zbadaniu mnie, od razu wyciagnela dokumenty do in vitro i zaczęła mowic o calej procedurze.. nie ukrywam że byliśmy przerażeni i chyba nie gotowi na taką diagnoze.. jestesmy na rozdrożu i nie wiemy co dalej.. przeraża nas to i jesteśmy totalnymi laikami w tym temacie..
    Wiem, że niektore z Was juz znają temat doskonale i przeszly kilka zabiegow..
    Co nam doradzicie? Ile to wogole wszystko kosztuje? Ile mniej więcej Was wyszlo jedno podejscie +wszystkie badania?
    Pomóżcie.. 😢
    Może jeszcze spróbuj u innego lekarza? U nas był czynnik męski, a i tak lekarz chciał spróbować naturalnie z monitoringiem i jakimiś witaminami. Później inseminacja, i dopiero in vitro już bardziej na naszą próbę (nie chcieliśmy dłużej czekać).
    Nam in vitro i badania wyszło około 15tys.z tym że ja akurat brałam mało leków bo ładnie się stymulowałam.

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Ines38 Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 18 listopada 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u dr Obuchowskiej. Jestem po dwoch inseminacjach (w Krakowie) nieudanych, oboje zdrowi..
    Nastawialismy sie na to ze pani doktor nam zaproponuje jakies inne leki, doszuka sie czegos w naszych badaniach albo zaproponuje kolejną inseminacje.. no ale po przeczytaniu naszych wywiadów, zadaniu kilku pytan, zbadaniu mnie, od razu wyciagnela dokumenty do in vitro i zaczęła mowic o calej procedurze.. nie ukrywam że byliśmy przerażeni i chyba nie gotowi na taką diagnoze.. jestesmy na rozdrożu i nie wiemy co dalej.. przeraża nas to i jesteśmy totalnymi laikami w tym temacie..
    Wiem, że niektore z Was juz znają temat doskonale i przeszly kilka zabiegow..
    Co nam doradzicie? Ile to wogole wszystko kosztuje? Ile mniej więcej Was wyszlo jedno podejscie +wszystkie badania?
    Pomóżcie.. 😢

    Około 15 tys ze wszystkimi lekami
    Nie ma się czego bać, naprawdę ;)

    mila82 lubi tę wiadomość

    Badania
    Kariotypy Ok
    Immunologia Ok
    Genetyka Ok
    Mąż zdrowy
    Styczeń 2019 r - I IVF -3 zarodki
    3 nieudane transfery Klinika Invimed
    Czerwiec 2019r. II IVF - 4 zarodki
    2 nieudane transfery Klinika Invimed
    Październik 2019r. III IVF -4 zarodki
    2 nieudane transfery Klinika Invimed
    Marzec 2020r. IV IVF - 5 zarodków
    3 nieudane transfery Klinika Invimed
    Wrzesień 2020 - zmiana kliniki
    Klinika Novum
    Histeroskopia - utajony stan zapalny endometrium i obecność komórek plazmatycznych
    Protokół krótki - punkcja 24.10.2020
    27.10 transfer 3 dniowego
    Zamrożone ❄️❄️❄️❄️
    HCG 9dpt - 3,5
    HCG 10dpt - 5,6
    HCG 13dpt - 18,9
    HCG 16dpt - 61,9
    HCG 18dpt - 11,7 :( ciąża biochem
    Kolejny transfer 7.12.2020, ciąża
    Poronienie zatrzymane w 6 tc
    Kolejny transfer w lutym
  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 18 listopada 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u dr Obuchowskiej. Jestem po dwoch inseminacjach (w Krakowie) nieudanych, oboje zdrowi..
    Nastawialismy sie na to ze pani doktor nam zaproponuje jakies inne leki, doszuka sie czegos w naszych badaniach albo zaproponuje kolejną inseminacje.. no ale po przeczytaniu naszych wywiadów, zadaniu kilku pytan, zbadaniu mnie, od razu wyciagnela dokumenty do in vitro i zaczęła mowic o calej procedurze.. nie ukrywam że byliśmy przerażeni i chyba nie gotowi na taką diagnoze.. jestesmy na rozdrożu i nie wiemy co dalej.. przeraża nas to i jesteśmy totalnymi laikami w tym temacie..
    Wiem, że niektore z Was juz znają temat doskonale i przeszly kilka zabiegow..
    Co nam doradzicie? Ile to wogole wszystko kosztuje? Ile mniej więcej Was wyszlo jedno podejscie +wszystkie badania?
    Pomóżcie.. 😢
    Jeżeli zależy wam na czasie żeby dzidzia się szybko pojawiła to chyba warto rozważyć invitro. Nam zależy i dlatego pominelismy nawet inseminację tylko od razu idziemy w to nam nadzieję że nam się uda ale zobaczymy jak się to wszystko potoczy. U nas około 20 tys wyjdzie bo korzystamy z dawcy.

  • Alicja w Krainie Czarów Autorytet
    Postów: 2905 5075

    Wysłany: 18 listopada 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u dr Obuchowskiej. Jestem po dwoch inseminacjach (w Krakowie) nieudanych, oboje zdrowi..
    Nastawialismy sie na to ze pani doktor nam zaproponuje jakies inne leki, doszuka sie czegos w naszych badaniach albo zaproponuje kolejną inseminacje.. no ale po przeczytaniu naszych wywiadów, zadaniu kilku pytan, zbadaniu mnie, od razu wyciagnela dokumenty do in vitro i zaczęła mowic o calej procedurze.. nie ukrywam że byliśmy przerażeni i chyba nie gotowi na taką diagnoze.. jestesmy na rozdrożu i nie wiemy co dalej.. przeraża nas to i jesteśmy totalnymi laikami w tym temacie..
    Wiem, że niektore z Was juz znają temat doskonale i przeszly kilka zabiegow..
    Co nam doradzicie? Ile to wogole wszystko kosztuje? Ile mniej więcej Was wyszlo jedno podejscie +wszystkie badania?
    Pomóżcie.. 😢
    Tak jak dziewczyny piszą około 20 tys. My już wydaliśmy ponad 30 tys z uwagi na operację ŻPN i całą masą badań po pierwszej nieudanej próbie.
    Gdybym mogła cofnac czas to zbadałabym przed krzywe, jeśli nie badalas to też tarczycę.

    34 lata, AMH 3,6
    Słabe parametry nasienia ICSI 06.2020
    I transfer 02.07 nadzieja zgasła 31.07
    II transfer 21.12 bhcg 1,1😔
    III transfer 12.02.2021 3-dniowca
    8dpt bhcg 44 prog 32
    10dpt bhcg 95 prog 39
    12 dpt bhcg 287 prog 41
    14 dpt bhcg 629 prog 38
    19 dpt bhcg 3877 prog 28
    25 dpt bhcg 18596 prog 37 ❤
    31 dpt 1 cm szczęścia 😊
    8 tc 1,69 cm, rosnę 😊
    bhcg 111513, prog 35
    9 tc 2,48 cm, mam stópki 😊
    10t1d 3,6 cm 😊
    11 tc 4,39 cm 😊
    12t1d 5,74 cm 😊
    Nifty: Zdrowy Chłopak! 💪
    12t3d 6,79 cm 😊
    14t3d 8,92 cm
    20t2d 360 gram Człowieka
    21t3d 460 gram ❤
    29t6d 1348 gram ❤
    35t 2d 2520 gram ❤
    36 t 3d 2750 gram ❤
    30.10.2021 r moja miłość Aleksander ❤
    ❄❄❄❄❄cdn

    Nie zwyciężaj
    Nie broń się
    Nie poddawaj się

    "Żyj! Powiedziała nadzieja... bez Ciebie nie mogę- powiedziało cicho życie"
    1usa20mmby5mbvyf.png
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 18 listopada 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u dr Obuchowskiej. Jestem po dwoch inseminacjach (w Krakowie) nieudanych, oboje zdrowi..
    Nastawialismy sie na to ze pani doktor nam zaproponuje jakies inne leki, doszuka sie czegos w naszych badaniach albo zaproponuje kolejną inseminacje.. no ale po przeczytaniu naszych wywiadów, zadaniu kilku pytan, zbadaniu mnie, od razu wyciagnela dokumenty do in vitro i zaczęła mowic o calej procedurze.. nie ukrywam że byliśmy przerażeni i chyba nie gotowi na taką diagnoze.. jestesmy na rozdrożu i nie wiemy co dalej.. przeraża nas to i jesteśmy totalnymi laikami w tym temacie..
    Wiem, że niektore z Was juz znają temat doskonale i przeszly kilka zabiegow..
    Co nam doradzicie? Ile to wogole wszystko kosztuje? Ile mniej więcej Was wyszlo jedno podejscie +wszystkie badania?
    Pomóżcie.. 😢
    Hej. Patrząć na historię dziewczyn, nie tylko z naszego forum w większosc iwypadków inseminacja to strata czasu i pieniędzy. Skutecznośc niewiele wyższa niż przy staraniach naturalnych, a nawet porównywalna. Nie namawiam na in vitro - zrobicie jak uznacie i jak czujecie. Ale pewnie dziewczyny też mają takie odczucia. Ja tez pamiętam moj apierwsza wizyte w klinice - szłam z nastawieniem, że jak już to inseminacj i bedzie po sprawie. I lekarz tez od razu powiedział, z einseminacj to bez sensu. I tyle lat i in vitro i nic z tego. Fakt jestem prawie beznadziejnym przypadkiem...Nie piszesz tez jakie macie problemy, z jakich powodów nie wychodzą wam starania. In vitro jest do przezycia. Mowi Ci to stara weteranka.Kosztuje sporo, zwłaszcza w Novum. Mysle, że na pewno ok. 15 tysięcy. Jeśli leki masz refundowane to koszt nie jest woski . Pewnie można się zamknąć w graniach 1500 zł.

    Marmis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u dr Obuchowskiej. Jestem po dwoch inseminacjach (w Krakowie) nieudanych, oboje zdrowi..
    Nastawialismy sie na to ze pani doktor nam zaproponuje jakies inne leki, doszuka sie czegos w naszych badaniach albo zaproponuje kolejną inseminacje.. no ale po przeczytaniu naszych wywiadów, zadaniu kilku pytan, zbadaniu mnie, od razu wyciagnela dokumenty do in vitro i zaczęła mowic o calej procedurze.. nie ukrywam że byliśmy przerażeni i chyba nie gotowi na taką diagnoze.. jestesmy na rozdrożu i nie wiemy co dalej.. przeraża nas to i jesteśmy totalnymi laikami w tym temacie..
    Wiem, że niektore z Was juz znają temat doskonale i przeszly kilka zabiegow..
    Co nam doradzicie? Ile to wogole wszystko kosztuje? Ile mniej więcej Was wyszlo jedno podejscie +wszystkie badania?
    Pomóżcie.. 😢

    Hej, u nas było podobnie. Też na pierwszej wizycie papiery do in vitro ale my nie byliśmy mocno zdziwieni bo już sami chcieliśmy.

    Nas do tej pory od pierwszej wizyty, przed badania, stymulacje, wizyty, punkcje, mrożenie komórek i zarodków, jeden krioktransfer i z lekami wyszło dokładnie 29 tys... I wcale nie miałam ani dużo tych leków ani żadnych specjalistycznych historii...

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 18 listopada 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka87 wrote:
    Cześć dziewczyny. Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u dr Obuchowskiej. Jestem po dwoch inseminacjach (w Krakowie) nieudanych, oboje zdrowi..
    Nastawialismy sie na to ze pani doktor nam zaproponuje jakies inne leki, doszuka sie czegos w naszych badaniach albo zaproponuje kolejną inseminacje.. no ale po przeczytaniu naszych wywiadów, zadaniu kilku pytan, zbadaniu mnie, od razu wyciagnela dokumenty do in vitro i zaczęła mowic o calej procedurze.. nie ukrywam że byliśmy przerażeni i chyba nie gotowi na taką diagnoze.. jestesmy na rozdrożu i nie wiemy co dalej.. przeraża nas to i jesteśmy totalnymi laikami w tym temacie..
    Wiem, że niektore z Was juz znają temat doskonale i przeszly kilka zabiegow..
    Co nam doradzicie? Ile to wogole wszystko kosztuje? Ile mniej więcej Was wyszlo jedno podejscie +wszystkie badania?
    Pomóżcie.. 😢
    Czesc Ewelka.
    Rozumiem Cię. Ivf to poważna decyzja. Dla mojego była trudna. Ja chciałam już wcześniej. Ale teraz jest już naszym wspólnym krokiem. Moglismy albo ivf z nasieniem partnera albo inseminacje z dawca. Bo nasze nasienie jest b. Słabe. Ze względu na poprzednie przejścia partnera poszliśmy w dawcę i mniej inwazyjny dla mnie zabieg. U mnie nie wyszło 5 inseminacji z dawca w Lublinie, na doagnostyke moja do IUI i zabiegi wydaliśmy jakieś 15 tys. Teraz przed ivf na moja diagnostykę immunologi i wspólna genetyki kolejne 5 tys. My raczej staramy się pójść w doagnostyke żeby zmaksymalizować szanse już przed ivf. Widzę, ze wielu lekarzy nawet ivf robi w ciemno. Mi chcieli robić bez dodatkowych badan już w Lublinie, potem w Novum. Ja tak do tego nie podchodzę. Wiadomo badać można się bez końca, no ale zabiegu w ciemno tez nie zrobię. I zrobiliśmy kilka msc przerwy na to, żeby się pobadac.
    I jeszxze podsumowując, mysle ze do 3 inseminacji z nasieniem partnera ma sens jeśli nie wykryli jakichś poważnych przeszkód. Ale dalej to już trzeba przemyśleć. U mnie do dzisiaj ginekolodzy twierdzą po wszelkich badaniach wzdłuż i w szerz, ze jestem młodziutka, zdrowiutka i okaz płodności. A jak to w klinice usłyszałam: „ ze skutecznością IUI to już tak jest, może u Pani tak miało być, żeby zaszła Pani w ciąże z partnerem a nie z dawca” 🙄 dla mnie to głupie podejście, ale nie obrazę się jeśli słowa będą prorocze ;pppp
    Jesteśmy w trakcie przygotowańdo ivf 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2020, 20:56

  • Ewelka87 Przyjaciółka
    Postów: 65 25

    Wysłany: 19 listopada 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście super 😍 bardzo Wam dziękuję za wszystko co napisałyscie 😁 jesteście ogromnym wsparciem..
    W temacie in vitro jesteśmy zieleni bo wogole nie interesowalismy sie tematem..
    Przeraża nas to pod każdym względem ale może po prostu potrzebujemy czasu żeby sie z tym oswoić..
    Wczoraj wieczorem bylam u swojego lekarza bo mialam akurat umowiona wizyte.. oczywiście nic mu nie mowilam o Novum ale zaczęłam go gnebic jak dlugo mysli mnie jeszcze stymulowac. Kiedys z nim rozmawiałam o laparoskopii ze wzgledu na wyciety wyrostek i zrosty pod cieciem ktore mogą utrudniać zajscie w ciążę, no i zdecydował że jeżeli w tym cyklu sie nie uda naturalnie to w grudniu zrobi mi laparoskopie..
    Rozmawiałam z nim o inseminacji i powiedział że to nie ma sensu i lepiej isc w in vitro jesli sie zdecydujemy..
    Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wszystkie wpisy i trzymam za Was mocno kciuki 👍😍😘💪

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 19 listopada 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka87 wrote:
    Jesteście super 😍 bardzo Wam dziękuję za wszystko co napisałyscie 😁 jesteście ogromnym wsparciem..
    W temacie in vitro jesteśmy zieleni bo wogole nie interesowalismy sie tematem..
    Przeraża nas to pod każdym względem ale może po prostu potrzebujemy czasu żeby sie z tym oswoić..
    Wczoraj wieczorem bylam u swojego lekarza bo mialam akurat umowiona wizyte.. oczywiście nic mu nie mowilam o Novum ale zaczęłam go gnebic jak dlugo mysli mnie jeszcze stymulowac. Kiedys z nim rozmawiałam o laparoskopii ze wzgledu na wyciety wyrostek i zrosty pod cieciem ktore mogą utrudniać zajscie w ciążę, no i zdecydował że jeżeli w tym cyklu sie nie uda naturalnie to w grudniu zrobi mi laparoskopie..
    Rozmawiałam z nim o inseminacji i powiedział że to nie ma sensu i lepiej isc w in vitro jesli sie zdecydujemy..
    Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wszystkie wpisy i trzymam za Was mocno kciuki 👍😍😘💪
    To super z ta laparoskopią.Będziesz wiedziałą, jak tam w srodku w macicy wygląda.Powodzenia!!

    Ewelka87 lubi tę wiadomość

    Marmis
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 20 listopada 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia jak sie czujesz? Masz jakie dolegliwości odczucia. I jak po tym accofilu?
    Arcola kciuki za transfer!!!!

    Marmis
  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 20 listopada 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do dziewczyn które miały transfery. Jestem na cyklu sztucznym estrofen 3x1 cykle 30 dniowe wizyta będzie w 14 dniu cyklu, zarodki zamrożone 3 dniowe. Jak myślicie kiedy transfer? Czy będę miala jeszcze jakieś zastrzyk na wywołanie owulacji czy coś w tym stylu? Czy teraz tylko na wizycie sprawdzenie endometrium i umówienie na transfer? Jakieś rady? Co zrobić żeby się udało jakoś zwiększyć szanse? Co później po transferze żeby zarodek się zagnieździł?Jem dużo nabiału i ryb i w sumie to kwas foliowy D3+K2 i olej z wiesiołka i to tyle moich dodatków. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2103 3332

    Wysłany: 20 listopada 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nn14a wrote:
    Mam pytanko do dziewczyn które miały transfery. Jestem na cyklu sztucznym estrofen 3x1 cykle 30 dniowe wizyta będzie w 14 dniu cyklu, zarodki zamrożone 3 dniowe. Jak myślicie kiedy transfer? Czy będę miala jeszcze jakieś zastrzyk na wywołanie owulacji czy coś w tym stylu? Czy teraz tylko na wizycie sprawdzenie endometrium i umówienie na transfer? Jakieś rady? Co zrobić żeby się udało jakoś zwiększyć szanse? Co później po transferze żeby zarodek się zagnieździł?Jem dużo nabiału i ryb i w sumie to kwas foliowy D3+K2 i olej z wiesiołka i to tyle moich dodatków. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

    Estrofem hamuje owulacje wiec ona nie wystąpi, wiec jesli Twoje endometrium bedzie gotowe tego 14 dnia na wizycie to ustalacie termin transferu i zaczynasz brac progesteron.
    Po transferze jedz ananasa 5-6 dni lub tabletki z monokoncentratem ananasa.

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 20 listopada 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jusia jak sie czujesz? Masz jakie dolegliwości odczucia. I jak po tym accofilu?
    Arcola kciuki za transfer!!!!

    Słabo... 3dpt dopadły mnie w nocy bole okresowe- czyli standard przy nieudanych transferach😞 już planuje co dalej.
    Jeśli chodzi o accofil i reszte lekow to nie mam zadnych skutkow ubocznych poki co.

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 20 listopada 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    Słabo... 3dpt dopadły mnie w nocy bole okresowe- czyli standard przy nieudanych transferach😞 już planuje co dalej.
    Jeśli chodzi o accofil i reszte lekow to nie mam zadnych skutkow ubocznych poki co.
    kurcze - może jednak tym razem będzie inaczej (wiem, wiem - sama tez doskonale wiem jak reaguje mój organizm). A brałas jakies nospy, magnez? Mo Paliga kazała brać 3x1 magnez i nospę max i przez 3 dni 2x1 relanium. I rzeczywiście tym razem nic nie miałam. A zawsze też mnie jakie skurcze, bądz sny erotyczne męczyły i potem skurcze- zarówno przy udanych, jak i nieudanych transferach. Myślę, ze to relanium mnie tak znieczuliło:) Chociaz na mnie działo tylko na spokojny sen, a tak to w ogóle - awanturki robiłam, jak zawsze :D. Trzymam nieustająco kciuki - jeszcze kilka dni. No kurde komuś musi się w tym roku udać!! Betujesz w poniedziałek?

    Marmis
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1235

    Wysłany: 20 listopada 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jusia jak sie czujesz? Masz jakie dolegliwości odczucia. I jak po tym accofilu?
    Arcola kciuki za transfer!!!!

    Dzieki ja w sobotę dopiero. Zaczynam się stresować.

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 20 listopada 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis- tak biorę nospę max i magnez 3x dziennie. Trochę jestem zła bo we wtorek się trochę sforsowałam i teraz biję się z myslami czy sobie nie zaszkodzilam.... pewnie nie bo jak we wczesniejszych lezalam to bylo to samo ale wiecie jak jest😞
    Może te relanium by pomogło... ale w sumie niewiadomo.

    Arcola- jutro kciuki od rana.

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 20 listopada 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    Dzieki ja w sobotę dopiero. Zaczynam się stresować.
    Arcola kciuki zacisnięte. Może pykniesz relanium?:)

    Marmis
‹‹ 1271 1272 1273 1274 1275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ