X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Zenula Autorytet
    Postów: 1373 1670

    Wysłany: 8 listopada 2022, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Podbijam pytanie Dziewczyny. Co jeśli transfer wypadnie na niedzielę? Mialyscie transfery blastek w innym dniu nic 5dpo?
    Będą Ci ściemniać że w poniedziałek tez będzie dobry czas na transfer. W novum nikt nie pracuje w niedziele czy święta. Podchodziłam do transferu w okolicach świąt bozego narodzenia i to był koszmar. Część osób na urlopach, częśc na zwolnieniach a reszta pracuje jak za kare i robi ci łache że przyjmuje...

    age.png
  • Zenula Autorytet
    Postów: 1373 1670

    Wysłany: 8 listopada 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizela wrote:
    Zdecydowanie odradzam dr P. Lewandowskiego i klinikę Novum, zwłaszcza dla trudnych przypadków, dziewczyn po 30. Być może pomogli wielu parom, ale aktualnie to jest jak fabryka i czuć tylko wyłudzanie kasy. Obiecywanie jakie to wspaniałe zarodki u nich można uzyskać, oczywiście za dopłatą - opieka dr Kozioł ponad 2 tyś. A czy naprawdę ona to nadzoruje...nie wiem. Nie mieliśmy osobistego spotkania z Panią dr. Transfer wykonywany przez dr Lewandowskiego 700 zł dodatkowo płatne.
    Oczywiście jestem świadoma swojego wieku i endometriozy, która wpływa na jakość komórek, ale to jak zostaliśmy potraktowani przez klinikę...straszny niesmak. Żerowanie na zdeterminowanych parach. Potraktowanie nas, jako kolejnego trybika, który napędzi fabrykę, oczywiście finansowo. Brak indywidualnego podejścia. Pierwsza wizyta oczywiście u dr P. Lewandowskiego i dr Ajdackiej. Sugestia dr Lewandowskiego, że zarodkami powinna zająć się dr Kozioł - już wywarcie presji. Żadnych uwag dotyczących tego, że nie jesteśmy zaszczepieni przeciw COVID. Ale oczywiście już wyciągnięcie kasy sugerując wykonanie histeroskopii, mimo, że wcześniej była wykonana niedawno w poprzedniej klinice. Po podpisaniu Umowy już nie było za przyjemnie. Totalny chaos. Po odejściu dr Ajdackiej na L4, zostajemy bez lekarza prowadzącego. Nikt, oprócz pań położnych, które sugerują, do kogo można by się zapisać, nie wskazuje, kto ma nas prowadzić. Ale kasa oczywiście już zebrana. Umowa podpisana. Na wizycie u dr Leandowskiego czujemy się jak intruzi, bo nie zaszczepieni. W końcu trafiam do dr Taszyckiej, której udało się mnie uspokoić. Ale to przecież dr Lewandowski miał mnie prowadzić...jakaś jeszcze jedna wizyta się pojawia u niego, ale ewidentnie nie chce nas widzieć. To jaki stres został mi zafundowany, wiem tylko ja. Zagryzam zęby, bo mamy cel. Ale oczywiście nie zrobiono nic ponad to co było w poprzedniej klinice. Nic innowacyjnego. Ten sam krótki protokół. I to przechwalanie dr Lewandowskiego i porównywanie, jak to lepiej u nich. A co w tamtej klinice nie pokazywali zarodków...a u nas proszę. I co z tego. I jeszcze naiwna dopłacam za transfer u dr Lewandowskiego. Daję się nabrać. Pewnie nie tylko ja w prosty sposób wrzucam 700 zł do kieszeni doktora. W poprzedniej klinice miałam zawsze podawane blastocysty. W tej transfer wypadłby w niedzielę...więc zostaje mi podany 3-dniowy. Transfer nieudany. Dzwonię do dr Lewandowskiego roztrzęsiona. Rozmowa oczywiście płatna. Trwa może z 5 minut. Nic nie wyjaśnia. Trzeba szybko znów transferować kolejny zarodek. Tyle. No to jadę znów te ponad 250 km...i okazuje się, że jednak tak szybko nie pójdzie. Pada pomysł dr Lewandowskiego do podania mi Diphereline. Ten sam pomysł był w poprzedniej klinice i nic nie przyniósł. Ale w poprzedniej klinice przy słabszych zarodkach była choć krótka ciąża 6 tygodniowa i ciąża biochemiczna...a tu miały być takie wspaniałe zarodki. I znów nie wiem, u jakiego lekarza mam być dalej. W międzyczasie dla świętego spokoju przyjmuję szczepionkę przeciw Covid. Po tym kiepskim pomyśle podania mi zarodka 3-dniowego, rezygnuję z dr Taszyckiej. Zapisuję się do dr Zamory, choć wiem, że nie jest chętny do przyjmowania nowych pacjentek, ale upieram się. Choć sama, też myślę, że nie chciałabym sprzątać po innych kolegach...Wizyty u dr Zamory pasują mi, choć na początku ta komunikacja może nie jest zbyt rozwinięta. Drugi transfer - blastocysty - nieudany. Zostaje ostatnia blastocysta. Piękna owulacja. Jestem przygotowana przez dr Zamorę. Mam podaną pierwszą część Atosiban. Niestety zarodek przestaje się rozwijać i transfer odwołany. Z 3 zarodków, które miały być takie wspaniałe, był chyba 1 - blastocysta. Jedyne na plus, że koszt za Atosiban anulowany. Niemniej czuję wielki niesmak, czego absolutnie nie czułam do poprzedniej kliniki Angelius, gdzie mieliśmy 2 procedury i inseminację. To jak wyłudzają pieniądze w Novum czuć na każdym kroku. Zmiana cennika. Chaos. Nie wiesz, do którego lekarza masz należeć. Zdecydowanie odradzamy, zwłaszcza dla trudnych przypadków, endometrioza, zaawansowany wiek po 30. Boski wcale nie jest taki boski, no chyba, że bosko wyłudza kasę.
    Zgadzam się w 100 % z tą opinią. Zmarnowałam w novum pare lat. Miałam 5 procedur, naście transferów i 0 ciąż. Nikogo w zasadzie nie interesowało dlaczego te transfery nie wychodza. Sama szukałam pomocy na mieście-u innych lekarzy a tu tylko podchodziłam do transferów. Jezszcze pare lat temu było znośnie, ale po ciąży szanownej gwiazdy Rozenek to Lewemu juz calkowicie woda sodowa do glowy uderzyla-wywindował ceny z kosmosu a niestety jakość usług spada na łeb na szyję. Mnie osobiście najbardziej dobijał fakt że praktycznie każda wizyta odbywa się u innego lekarza i choćbym chciała i sie dopasowywała to nie da rady być u jednego. A wiadomo że jak się jest u wszystkich to się jest u nikogo i sukces gwarantowany. Każdy leci z góry narzuconym schematem, 0 indywidualnego podejścia. Może przy pierwszej procedurze to nie przeszkadza, ale nie przy kolejnych tym bardziej 5.!!!
    Od pewnego czasu strasznie widać naciąganie, wyciąganie kasy. trzeba płacić za wszystko i to dwa razy więcej niż gdziekolwiek indziej. Nie dajcie się mamić że u nich jakość usług jest wyższa. Ja zwątpiłam w to że mi ktoś tu pomoże. mając 40 lat chciałam wybrać swoje zarodki i jeszcze spróbować gdzieś indziej. Poprosiłam o podanie dwóch blastocyst na raz to mi odmówiono bo ZA DUŻE RYZYKO CIĄŻY MNOGIEJ!!!! parsknęłam śmiechem i zapytałam jakie ja w ogóle mam prawdopodobieństwo ciąży, nie pytając o mnogą ?!!! ale 2x3850 to jest więcej niż 1x3850 !!!!! żenujące!!!!

    Byłam akurat w novum gdy podchodziła do ivf pani rozenek-widziałam jak za nią latali i jej w dooope wchodzili. Gdyby mną się ktoś tak zajmował też już dawno bym tam zaciążyła .....

    ODRADZAM !!!!

    Jusia 82, Durkapa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 8 listopada 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenula- mogę się tylko podpisać !!!! Niestety... kilka lat za długo :(

    Zenula lubi tę wiadomość

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Zenula Autorytet
    Postów: 1373 1670

    Wysłany: 8 listopada 2022, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    Zenula- mogę się tylko podpisać !!!! Niestety... kilka lat za długo :(

    Zaliczyłam tu wszystkich lekarzy, nie ma znaczenia u kogo się jest...wszyscy lecą schematem i stosują socjotechniki. Lekarz prowadzący w mojej opinii jest tylko po to aby naciągnąć na kolejna procedurę, gdy widzi że ktoś chce rezygnować.... a na brak ciąży-jedna odpowiedź jak mantra-nie trafiła pani na ten zarodek...

    Pamiętam czasy jak nie było gdzie zaparkować, jak nie było miejsc pod zabiegowym i pół h trzeba było stać w kolejce do pobrania krwi!!! te czasy już chyba minęły, bo jak tam byłam ostatnio to raczej wiatr hulał wszędzie niemniej jednak uciekajcie z NOVUM nie warto przepłacać za ich usługi!!!Lewy odbija sobie cenami to że większość wieje stąd 😑😑😑😑😑

    age.png
  • mika2 Przyjaciółka
    Postów: 146 35

    Wysłany: 8 listopada 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenula wrote:
    Będą Ci ściemniać że w poniedziałek tez będzie dobry czas na transfer. W novum nikt nie pracuje w niedziele czy święta. Podchodziłam do transferu w okolicach świąt bozego narodzenia i to był koszmar. Część osób na urlopach, częśc na zwolnieniach a reszta pracuje jak za kare i robi ci łache że przyjmuje...
    No właśnie takiej sytuacji się obawiam, szkoda nerwów, chyba lepiej się umówić po świętach od razu.

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 transfer udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1163 1027

    Wysłany: 8 listopada 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziewczyny mam podobne odczucia. Miało być tak pięknie. Sama namówiłam męża na tą klinikę, chociaż dojeżdżamy ponad 300km. On był niechętny. Ja wówczas przekonana dobrymi opiniami ciągnęłam do Novum. Przeszliśmy 2 procedury, 3 transfery. Może nie jesteśmy łatwym przypadkiem, ale za każdym razem jak mój mąż mi mówił, że ma dość tej kliniki, bo podejście lekarze mają do du.. to ja ich tłumaczyłam, wierząc chyba najbardziej w ich embriologów. Wydaliśmy przez 2 procedury prawie 60 tys. Dzisiaj oddałam krew, czekam na wynik bety. Boję się bo to nasz jedyny 3 dniowy zarodek z tej procedury. Niby ładny, ale... właśnie jest ale. Po rozmrożeniu zarodek żył, ale nie zdążył się podzielić, pomimo że minęło kilka lub kilkanaście godzin. Pani embriolog z lekarzem stwierdzili, że takie są procedury, że jak żyje to podają, bo może nadgonić w brzuszku u mamy. Znowu zaufałam... nie wiem czy dobrze. Jeżeli chodzi o ceny, to uważam, że przeginają. Za chwilę parkingi będą świeciły pustkami, bo dość, że ceny mają wygórowane, w ogóle nie adekwatne do jakości usług, to i opnie niestety lecą na łeb i szyję.

    👱‍♀️ 40lat
    Cienkie endometrium
    Mięśniak ( w niczym nie przeszkadza?)
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx

    👦38 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Maj 2021- I wizyta w klinice NOVUM
    Lipiec 2021 -biopsja - pojedyncze plemniki
    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    luty 2023 rozpoczęcie stymulacji- decyzja o dawcy
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava- transfer- 2024
  • Mnika Przyjaciółka
    Postów: 67 22

    Wysłany: 8 listopada 2022, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was . W niedziele wieczorem został rozmrożony 3 dniowy zarodek 6cio blastomerowy ale do dziś jest lekko kontablilujacy chyba tak jutro 6 doba i pani z laboratorium mowi ze jutro musi być blastocysta jakas tam. Miałyście doczynienia ?

  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2871 2267

    Wysłany: 8 listopada 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką klinikę polecacie w Warszawie?
    Byliśmy raz w novum, ale odesłali nas że za wcześnie natomiast w nowym roku jeśli się nie uda iui będziemy szukać kliniki w Warszawie.. novum jednak dla nas za drogie i po tych opiniach nie wrócę tam.
    Będziemy dojeżdżać z Lublina. Zastanawiałam się tez nad Białymstokiem, ale jednak to sporo dalej..

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Zenula Autorytet
    Postów: 1373 1670

    Wysłany: 8 listopada 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    A jaką klinikę polecacie w Warszawie?
    Byliśmy raz w novum, ale odesłali nas że za wcześnie natomiast w nowym roku jeśli się nie uda iui będziemy szukać kliniki w Warszawie.. novum jednak dla nas za drogie i po tych opiniach nie wrócę tam.
    Będziemy dojeżdżać z Lublina. Zastanawiałam się tez nad Białymstokiem, ale jednak to sporo dalej..
    Nie mam osobistego doświadczenia z inną klinika. Ze slyszenia wiem że w miare ok jest Gameta.
    Ja od razu uderzyłam w Czechy i to niebo a ziemia. Z wawy to 3 h drogi. Kończę 23 tc 😍😍😍

    Sesyjka, Emily0723, Durkapa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2871 2267

    Wysłany: 8 listopada 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenula wrote:
    Nie mam osobistego doświadczenia z inną klinika. Ze slyszenia wiem że w miare ok jest Gameta.
    Ja od razu uderzyłam w Czechy i to niebo a ziemia. Z wawy to 3 h drogi. Kończę 23 tc 😍😍😍
    Z Lublina do Czech kawał drogi..U nas wchodzi w grę tylko Warszawa (1,5h) ewentualnie Białystok (3,5h).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2022, 11:56

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 8 listopada 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej leczyłam sie w Invimed Warszawa i w mojej opinii dużo słabiej wypada niz Novum. A w Novum moim zdaniem wazne żeby wybrać sobie lekarza prowadzącego na pierwszą wizytę i jego się trzymać.

  • Zenula Autorytet
    Postów: 1373 1670

    Wysłany: 8 listopada 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybrać mam wybranego i nic z tego nie wynika. Może na pierwszą wizytę się do niego dostawalam a potem już każda u kogoś innego bo do "mojego"nie ma miejsc...
    Kiedyś tak było- chodziło się do tego samego-on podczas jednej wizyty zapisywał na kolejną. Teraz zapisujesz sie w recepcji albo niedaj Bóg u tej niemiłej baby na infolini 😠😠 i po prostu nie ma jak wcisnąć...
    Ja za długo trzymałam się novum.bo mieszkam obok i logistycznie to było super...nic poza tym.

    Dodatkowo wciskanie kitu z transferowaniem zarodków w 3 dobie...że niby mają najlepiej w macicy. Prawda jest taka że najlepsze kliniki transferują i mrożą tylko najwyższej klasy blastocysty. Ale przecież ileż mniej zarobku by miał Pan Lewy gdyby transferował tylko blastocysty? 🤣🤣🤣
    Ściema na całego. Jak chcesz blastocysty to dopłacaj jakieś horrendalne pieniądze za hodowle...

    age.png
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2871 2267

    Wysłany: 8 listopada 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Ja wcześniej leczyłam sie w Invimed Warszawa i w mojej opinii dużo słabiej wypada niz Novum. A w Novum moim zdaniem wazne żeby wybrać sobie lekarza prowadzącego na pierwszą wizytę i jego się trzymać.
    Byłam u Zygler, ale sama nie wiem czy przypadła mi do gustu. A w novum patrzą na immunologię?

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1163 1027

    Wysłany: 8 listopada 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak jak czułam, beta >0,5. Niestety z Novum się żegnamy.

    👱‍♀️ 40lat
    Cienkie endometrium
    Mięśniak ( w niczym nie przeszkadza?)
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx

    👦38 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Maj 2021- I wizyta w klinice NOVUM
    Lipiec 2021 -biopsja - pojedyncze plemniki
    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    luty 2023 rozpoczęcie stymulacji- decyzja o dawcy
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava- transfer- 2024
  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 8 listopada 2022, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    Byłam u Zygler, ale sama nie wiem czy przypadła mi do gustu. A w novum patrzą na immunologię?

    Uważają, że to strata kasy, ale od doc Paśnika uwzględniają zalecenia.

    Dziewczyny czy któraś z Was miała transfer w 6dpo, bo transfer blastki wypadł na niedzielę i transfer się udał?

  • Kkbb Koleżanka
    Postów: 75 1

    Wysłany: 8 listopada 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenula wrote:
    Nie mam osobistego doświadczenia z inną klinika. Ze slyszenia wiem że w miare ok jest Gameta.
    Ja od razu uderzyłam w Czechy i to niebo a ziemia. Z wawy to 3 h drogi. Kończę 23 tc 😍😍😍
    A która klinikę w Czechach i u kogo się leczyłaś? Ile wyniósł Cię koszt leczenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2022, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny jestem przerażona tymi wiadomościami o tych źle rozmrażanych zarodkach🙄 mamy jeszcze dwa i po histeroskopii będziemy się po nie wybierać. Na razie czekam na okres po zabiegu. Ja aż takich akcji jak zmiany lekarzy nie miałam. Miałam inną panią doktor na w wizycie w dniu transferu ale tak dr. L. mi zarodek podawał. Potem miałam usg u dr. Z. kiedy była stwierdzona ciąża obumarła ale tylko ze względu na to, że dzień wcześniej miałam tel od dr.L żeby przyjechać do kliniki sprawdzić co się dzieje bo beta mi zaczęła spadać a akurat dr. L. w ten dzień nie było.

  • Letks Ekspertka
    Postów: 186 92

    Wysłany: 8 listopada 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnika wrote:
    Witam was . W niedziele wieczorem został rozmrożony 3 dniowy zarodek 6cio blastomerowy ale do dziś jest lekko kontablilujacy chyba tak jutro 6 doba i pani z laboratorium mowi ze jutro musi być blastocysta jakas tam. Miałyście doczynienia ?
    Tak, nie podadzą, jeśli jutro nie będzie blastocystą.

    Letka
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 1465 2936

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2022, 14:58

    4,5 roku starań
    Endometrioza, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    34+6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙
    age.png
  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 10 listopada 2022, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jestem umówiona ma scratching endometrium przed transferem i wczoraj tak na zasady zrobiłam betę, tylko po to aby czystości sumienia iść na ten zabieg z przekonaniem, że na 100% nie jestem w ciąży. Wynik bety to 2,30. Dodam, że badanie było robione w 24 dniu cyklu. Moja beta od zawsze wynosiła 0 i betę zawsze robiłam w tym samym laboratorium. Nie wiem co o tym myśleć, narazie nie udało mi się dodzwonić do Novum ale może Wy wiecie czy w Novum mogę zrobić szybka betę z wynikiem do godziny?

‹‹ 1613 1614 1615 1616 1617 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ