X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka87 my też nie mieliśmy iui, od razu podchodzimy do icsi. Nie kombinowała i nie traciła czasu.

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    Przed 1 in vitro w 2013 roku miałam 9,77. Przed 2 podejściem w 2014 miałam 4.
    Teraz 13 i jestem przerażona.

    A do kogo Ty chodzisz? Bo juz mi się miesza kto u kogo się leczy :)
    Aaaa ile komoteczek udało się zapłodnienia? ??


    Ja chodzę do doktor Langner. Miałam 7 komórek z czego 5 dojrzałych. W sobotę zadzwonili do mnie z informacją, że zapłodniły się 3 a te 2 nie ale nie obumarły. Dzisiaj jak dzwoniłam to te 3 (2 pięciokomórkowe i 1 czterokomórkowa) a te 2 tez ruszyły (czterokomórkowa i trzykomórkowa). Mam nadzieje, że te 2 dogonią resztę:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca to trzymamy kciuki za komórki niech się pięknie dzielą :) kiedy transfer?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po transferze 2 zarodków (jeden 7-komórkowy, drugi 8-komórkowy). :)

    Ktoś może brał acard? Mam zarzyć dopiero po 2 dniach od transferu. Myślałam, że acard się bierze wcześniej.

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuszzka wrote:
    Ja dzisiaj po transferze 2 zarodków (jeden 7-komórkowy, drugi 8-komórkowy). :)

    Ktoś może brał acard? Mam zarzyć dopiero po 2 dniach od transferu. Myślałam, że acard się bierze wcześniej.

    Najlepiej zrobić tak, jak powiedział lekarz.
    Nie zaleca się acardu przed transferem, żeby nie było krwawień przy zabiegu. Gdy ktoś stara się naturalnie i nie ma przed sobą punkcji l/lub transferów, to bierze acard nawet całe cykle.

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okresu ciągle brak. Pobieglam rano na betę i oczywiście 0.1 :( nie wiem co może być tego powodem :( ?

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:17


  • anouk11 Autorytet
    Postów: 259 196

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytologia, posiew z kanału szyjki, vdrl, HBs antygen, anty HBc, anty HCV, HIV, Toksoplazmoza, CMV, Chlamydia

    Novum od września 2015
    40 lat, wysokie FSH (10,7), spadające AMH (1,7), mąż nasienie w dolnej granicy normy
    27.01.2016 1 IUI :(
    18.03.2016 2 IUI :(
    10.02.2017 1 iVf cb :(
    7.04.2017 crio :(
    29.05.2017 crio jest mały człowiek z wielkim sercem...TP 16.02.18
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, a jaki masz udokumentowany czas leczenia niepłodności?
    Bo teraz, wg nowej ustawy trzeba mieć 1 roku udokumentowany lub w wyjątkowych przypadkach krócej, jeżeli wszystkie zastosowane metody leczenia nie przyniosły skutku.

    Więc ja się wczoraj dowiedziałam, że albo rok albo 6 IUI. Ale to IUI jeszcze muszę potwierdzić drugą opinią. Bo trafiłam do nowej lekarki i łudzę się jeszcze, że może jest inaczej.

    Poza tym powiedziała mi też, że jak się czwarta IUI nie uda to następne raczej też nie i żeby myśleć o IVF.

    [QUOTE=milka87
    Dzięki za informację, wizyta za miesiąc.16 marca jak dobrze pamiętam. Mam nadzieję że wszystko sprawnie pójdzie. Nie podchodzilismy w ogóle do inseminacji i boję się że Pani dr najpierw zasugeruje inseminacje zanim podejmiemy decyzję o in vitro, a Dla mnie to poprostu szkoda czasu i pieniędzy.[/QUOTE]

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • milka87 Autorytet
    Postów: 295 175

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 5 lat chodzę po lekarzach, mam ksero całej dokumentacji ale oprócz badań ogólnych hormonów, obserwacji cyklu, Jednej stymulacji lekarze nic nie zalecali. Miałam też hsg i w zeszłym roku laparoskopie w celu usunięcia torbieli i niewielkich ognisk endometriozy. Poza tym nic więcej przez te 5 lat. Dlatego liczę na to że nie będziemy już więcej tracić czasu

    1usaanliq3y1w40k.png

    nzjdk0s3aly9bpvj.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:17


  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciągle nie wiem kiedy zacznę stymulacje bo okresu wciąż brak. W sumie badania hormonów miałam robione, posiewy itd... Nie wiem co jest powodem??? Leki kupione i czekają na uzycie. Chyba nikomu się nie zdarzyło, już mam doła bo czy to możliwe żebym tylko ja była jakimś dziwnym przypadkiem ???

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse, może to ze stresu.

    Popróbuj może gorących kąpieli, sauna, albo termofor na brzuch, ćwiczenia intensywne - kardio, brzuszki, napinanie i rozkurczanie dolnych partii brzucha.
    A może jakieś ziółka na to są...?
    Tylko nie wiem, czy przed stymulacją ziółka wskazane...

    Marse lubi tę wiadomość

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie chce eksperymentować :( kąpiele już próbuje . Nic zostało czekać. Boję się tylko że jeśli trzeba będzie wywoływać okres to nie będę mogła się stymulować i znowu czekanie :'( ... A może to przez mogę niskie Amh nie mam okresu? Jezu już chyba wariuje :o

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse a ciążę wykluczasz? ile dni już ten okres CI się spóźnia?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobiłam betę wczoraj. Jeszcze też krew mi z nosa leci??? Hydraulika nie wiem co mi???

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    * jakaś hydraulika mi wskoczyła :D

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie zostały zamrozone tylko 3 zarodki ( te 2 opóxnione zatrzymały się). tak więc mam zamrożone 7 AB, 5AB i 4 BC. Liczyłam na więcej ale trzeba się ciszyć z tego co jest. Dzisiaj już śniło mi się, że się nie rozmroziły:(

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca wrote:
    Hej, u mnie zostały zamrozone tylko 3 zarodki ( te 2 opóxnione zatrzymały się). tak więc mam zamrożone 7 AB, 5AB i 4 BC. Liczyłam na więcej ale trzeba się ciszyć z tego co jest. Dzisiaj już śniło mi się, że się nie rozmroziły:(
    Walcząca 3 zarodki to piękny wynik... trzymam kciuki <3

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca to dobry znak :D sny zawsze sprawdzają się na odwrót. Poza tym ja mam co do Ciebie przeczucia a te jeszcze mnie nie zawiodły :)

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ