Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy czy można o tej porze z kimś z Novum się skontaktować? Okazało się przed momentem odebrałam wyniki że mam e coli w wynikach z wymazow więc chyba nie mogę podejść do transferu? A mam go mieć w poniedziałek

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy czy można o tej porze z kimś z Novum się skontaktować? Okazało się przed momentem odebrałam wyniki że mam e coli w wynikach z wymazow więc chyba nie mogę podejść do transferu? A mam go mieć w poniedziałek
    Antybiotyk trzydniowy załatwiaj sobie szybko. W dzienniczu masz tel alarmowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 14:28

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy czy można o tej porze z kimś z Novum się skontaktować? Okazało się przed momentem odebrałam wyniki że mam e coli w wynikach z wymazow więc chyba nie mogę podejść do transferu? A mam go mieć w poniedziałek
    A ile masz tych e.coli? Ja miałam pojedyncze przed punkcja i na punkcje i transfer miałam osłonę atybiotykowa.

    ty0qs6r.png
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    A ile masz tych e.coli? Ja miałam pojedyncze przed punkcja i na punkcje i transfer miałam osłonę atybiotykowa.
    ... Liczne... Macie może jakiś numer dyzurujacy?

    Madagaskar lubi tę wiadomość

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    ... Liczne... Macie może jakiś numer dyzurujacy?
    Wyslalam Ci zaproszenie wysle na prv

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madagaskar wrote:
    Wyslalam Ci zaproszenie wysle na prv
    OK przykryłam wyślij proszę

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    OK przykryłam wyślij proszę
    Wysłałam

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się dodzwonić nie wiem co robić :(

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Nie mogę się dodzwonić nie wiem co robić :(
    Kurcze nie wiem co Tobie doradzić. Moze dziewczyny na ivf cos poradza :/

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Szukać lekarza na miejscu.
    Ale lekarz z mojej miejscowości nie powie mi czy mogę podejść do transferu i co mam robić żeby nie zaszkodzić

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Może probuj dzwonić na ten tel..do bani te weekendy..
    Taka duża klinika, tyle kobiet i pacjentów i żeby nie można było uzyskać porady :( a mogłabym zacząć już brać antybiotyk albo dowiedzieć się czy odbędzie się transfer :(

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 19 maja 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Ja mialam kontakt mailowy ze swoja dr.
    Ja nie mam żadnego emaila do nich :( a podejrzewam że jakbym napisała to i tak mogę nie otrzymać wiadomości odrazu od tej Twojej doktor???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę zrobić w Novum histeroskopię. Czy którejś z Was udało się zapisac i zrobić badania w jednym cyklu? Dużo ich jest i posiewy...

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 19 maja 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Chcę zrobić w Novum histeroskopię. Czy którejś z Was udało się zapisac i zrobić badania w jednym cyklu? Dużo ich jest i posiewy...

    Dzwonisz pierwszego dnia cyklu i umawiasz sie na histeriskopie do 12 dc. Posiewy robiłam w cyklu poprzednim bo sa miesiac wazne.

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madagaskar wrote:
    Dzwonisz pierwszego dnia cyklu i umawiasz sie na histeriskopie do 12 dc. Posiewy robiłam w cyklu poprzednim bo sa miesiac wazne.

    To wiem. Dumam czy się zapisywać i liczyć, że zdążą wyniki przyjść czy odpuścić ten cykl, zrobić badania i w następnym się zapisać.

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    To wiem. Dumam czy się zapisywać i liczyć, że zdążą wyniki przyjść czy odpuścić ten cykl, zrobić badania i w następnym się zapisać.

    Na jakie wyniki czekasz? U nich robione?
    Z krwi wirusowka jest na drugi dzien
    Chlamydia pcr cytologia i wymazy kilka dni sie czeka

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Chcę zrobić w Novum histeroskopię. Czy którejś z Was udało się zapisac i zrobić badania w jednym cyklu? Dużo ich jest i posiewy...
    Raczej nie dasz rady, bo dzwonisz i umawiasz się 1dc, robią do maksymalnie 12dc, ja miałam 10. I już wtedy sprawdzili, że wszystkie badania mam ok. Zrobiłam w poprzedzającym w 2 połowie cyklu żeby były ważne.
    Madagaskar, posiewy trzeba mieć i muszą wyjść dobrze, poza tym aktualna wirusówka, glukoza i jonogram, ale to jest w 1 dzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 20:00

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 19 maja 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam badania u siebie i dopiero przywoziłam na histeroskopie.

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 19 maja 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    japonka wrote:
    Raczej nie dasz rady, bo dzwonisz i umawiasz się 1dc, robią do maksymalnie 12dc, ja miałam 10. I już wtedy sprawdzili, że wszystkie badania mam ok. Zrobiłam w poprzedzającym w 2 połowie cyklu żeby były ważne.
    Madagaskar, posiewy trzeba mieć i muszą wyjść dobrze, poza tym aktualna wirusówka, glukoza i jonogram, ale to jest w 1 dzien.
    Tak pisałam że aktualne posiewy ktore sa wazne miesiac :) ja robiłam w cylku poprzedzajacym histeroskopie.

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 19 maja 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ale ciężko się z tym wyrobić w max 12 dni, gdzie zakładam że 5-6 nie zrobić badań bo masz okres a potem trzeba czekać 3-4 aż się coś wyhoduje. Jak nic nie wyjdzie to i tak jest mocno na styk :) dlatego koleżance odradzam w tym samym.

    Mi w ogóle lekarka powiedziała żebym zrobiła histero jak byłam w 12dc więc się nie zgodzili już, a owu miałam jakoś wyjątkowo pozno, koło 20 dnia więc się wkurzyłam, spokojnie dałoby radę :) wyniki już miałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 20:07

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ