X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_pi wrote:
    Mkl ale pytasz o cenę badań w novum, czy poza?
    Ja poza novum za pełną wirusologię zapłaciłam +/- 500 zł (bez wymazów). Poza tym trzeba doliczyć inne badania, które oni tam wymagają, jeśli masz przeterminowane, w stylu morfologia, mocz, cytologia, wyrazy odpowiednią metodą na chlamydię, inne wymazy baktetiologiczne, amh, hormony, usg cyców, etc.

    większość badań straci u mnie ważność, bo mam zamiar podejść do in vitro w lipcu, a badania robiłam w styczniu...może chociaż amh będzie akceptowane, mam nadzieję, wynik miałam dobry więc raczej w ciągu pół roku amh się nie zmienia.. nie ukrywam że patrze teraz tylko na cenę, bo jakościowo klinika w Gdyni jak i Novum są powiedzmy na równi, mieszkam w Toruniu więc odległość też podobna, nie wiem czy w Novum będą chcieli znów badać męża nasienie, miał badanie już 2 razy przed robieniem inseminacji, i 4 razy przed każdą inseminacją, każdy wynik bardzo dobry, pytanie czy w Novum akceptują wyniki z innej kliniki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 17:02

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W novum chcą posiew nasienia nie starszy niż 30 dni przed punkcją, jeśli dobrze pamiętam. Mój mąż nie robił tego badania w novum i nie było problemu. Seminogramu nie musiał powtarzać, ponieważ miał w miarę świeży.

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady a u kogo byłaś na wizycie ostatecznie, bo mi umknęło?

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio transfer robiła Sowińska. Też jej nie poznałam na korytarzu. To samo przeżyłam na wizycie u Wolskiego z moim mężem :-)

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Wolskiego poszliśmy raczej sami z siebie. Byliśmy wcześniej u innego urologa, który zaproponował mężowi biopsję, mimo obecności nasienia i chcieliśmy jeszcze jego zapytać o zdanie.
    Ekg zwykłe nie wymaga ruchu. Leży się wręcz. Nie trwa to długo. Ja miałam robione 3 razy i raz musiałam zdjąć z siebie wszystko, co ma metal, łącznie ze stanikiem. Pozostałe dwa razy tylko bez butów.

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie z Warszawy, z Krakowa.

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę urlop lub L4, a mąż ma działalność swoją, więc nie ma większych problemów. Mąż niby jest ze mną, ale gdy czekamy na wizytę to telefon, laptop i pracuje. Mi to nie przeszkadza.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja byłam wczoraj na wizycie wstępnej. Dostałam rozpiskę co jest wymagane do ivf i jaki okres ważności - gdyby ktoś był zainteresowany, to służę pomocą :)

    Dr wpisała mnie na 6 maja (20dc) na wizytę startową i dostane zastrzyki na wyciszenie, a potem właściwa stymulacja. Dzięki Waszym radom udało mi się błyskawicznie przygotować na tą wizytę i za to bardzo Wam dziękuję :* Nawet pani dr była w szoku i powiedziała,że bardzo rzadka zdarza się takie błyskawiczne tempo :)

    EDIT: literówki

    ja mam pytanie...czy będziesz miała długi protokół czy krótki??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady PInk fajnie, że wizyta poszła sprawnie :) a jak wrażenia dot. dr T?

    ja EKG robiłam u swojego rodzinnego lekarza

    a TY skąd dojeżdżasz do Warszawy?

  • kejra82 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja byłam wczoraj na wizycie wstępnej. Dostałam rozpiskę co jest wymagane do ivf i jaki okres ważności - gdyby ktoś był zainteresowany, to służę pomocą :)

    Dr wpisała mnie na 6 maja (20dc) na wizytę startową i dostane zastrzyki na wyciszenie, a potem właściwa stymulacja. Dzięki Waszym radom udało mi się błyskawicznie przygotować na tą wizytę i za to bardzo Wam dziękuję :* Nawet pani dr była w szoku i powiedziała,że bardzo rzadka zdarza się takie błyskawiczne tempo :)

    EDIT: literówki[/QUOTE
    Mogę prosić o wysłanie rozpiska co jest potrzebne do ivf?

    Kejra82
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:02

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:02

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:02

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam problem! czekam cały czas na okres który jak na złość spóźnia mi się już prawie 3 dzień. W 2 dc mam zrobić fsh i jeśli nie będzie za wysokie to rozpoczynam lekką stymulację do in vitro na cyklu własnym, ale dzisiaj wyjeżdżamy do rodziny męża a tam nie mam gdzie zrobić badania bo nie ma tam niestety ani diagnostyki ani ALAB, nie wiem kurcze co teraz robić. Jestem wściekła bo przeważnie po odstawieniu orgametrilu dostałam okres 2 dnia, a teraz jest już 4 albo i nawet 5 a tu dalej nic. Zwariuję!

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:02

    lady_pink lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 1 maja 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:02

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 1 maja 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki no wczoraj dostałam okres. Pojechałam rano do szpitala tu w mieście i zrobiły mi badanie :) doplacilsm tylko 5 zł za cito żebym miała na dzisiaj wynik. Denerwuje się ile mi to znowu wyjdzie. Fsh można zrobić w 2 lub 3 dc.tak mi nawet Dr. T napisała na karteczkę. Ja jutro już mam wziąć 1 zastrzyk jeśli Fsh będzie w miarę ok wiec musiałam zrobić dzisiaj żeby jakby co to jutro niepotrzebnie nie wstrztkiwac i marnować menopur.
    Dzisiaj już wzięłam pół tabletki clo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 13:05

    Asia_88 lubi tę wiadomość

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:02

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mojego męża wyniki są świetne, ale mimo wszystko chciałabym ICSI, chce podejść do in vitro w Novum, możliwe jest by się nie zgodzili na ICSI??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    dziewczyny u mojego męża wyniki są świetne, ale mimo wszystko chciałabym ICSI, chce podejść do in vitro w Novum, możliwe jest by się nie zgodzili na ICSI??

    Jak macie niepłodność idiopatyczną to się zgodzą

    gyxwtv73y2bcylsz.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ