X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na wynik IUI, trzeciej, prawdopodobnie przedostatniej.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu to trzymam kciuki w takim razie! oby się udało!

  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT kochana trzymam kciuki za kolejny cykl starań.
    Proponuję zmienić lekarza na dr Taszycką, dr Zygler coś ostatnio popełnia błędy...

    A ja moje kochane pragnę poinformować, że w dniu wczorajszym, tj. 12 dpt moja beta wyniosła wspaniałe 222.7. w czwartek powtórka. Mam nadzieje, że wszystko idzie we właściwym kierunku.... :)

    Asiula86, rudi, Mallina, Asia_88, lady_pink, ma_pi lubią tę wiadomość

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejn wrote:
    AniaT kochana trzymam kciuki za kolejny cykl starań.
    Proponuję zmienić lekarza na dr Taszycką, dr Zygler coś ostatnio popełnia błędy...

    A ja moje kochane pragnę poinformować, że w dniu wczorajszym, tj. 12 dpt moja beta wyniosła wspaniałe 222.7. w czwartek powtórka. Mam nadzieje, że wszystko idzie we właściwym kierunku.... :)

    Trzymam kciuki za prawidłowe przyrosty!!! :)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek a ja za Twój romans z Novum. Oby jak najszybciej przyniósł efekty :*

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejn wrote:
    AniaT kochana trzymam kciuki za kolejny cykl starań.
    Proponuję zmienić lekarza na dr Taszycką, dr Zygler coś ostatnio popełnia błędy...

    A ja moje kochane pragnę poinformować, że w dniu wczorajszym, tj. 12 dpt moja beta wyniosła wspaniałe 222.7. w czwartek powtórka. Mam nadzieje, że wszystko idzie we właściwym kierunku.... :)

    Ooo gratulacje!!!! :) cudownie! Trzymam kciuki żeby beta pięknie przyrastala :)

    A odnośnie lekarza, to dr taszycka hazala mi się do niej zapisywać na kolejne wizyty, tylko jeszcze problem w tym żeby akurat były miejsca na dany dzień. ..

    Dżejn lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejn wrote:
    Asiulek a ja za Twój romans z Novum. Oby jak najszybciej przyniósł efekty :*

    I tak "na poważnie" poromansuję z Novum na jesieni ;) Póki co czeka nas okres zapoznawczy ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Ja jutro mam kolejny kriotransfer, tym razem dwóch blastek. Jeszcze bez paniki, ponieważ zostaną mi dwa zarodeczki na kolejne krio, które jeśli będzie potrzebne, odbędzie się na jesień. Zrobię sobie ewentualną przerwą wakacyjną.
    Tym razem jestem po endometrial scratching, które chyba coś wniosło. Zasadniczo nie mam wielkich problemów z endometrium, ale przeważnie przy transferach miało max 9 mm. Tym razem w dniu owulacji było 12mm. No i jestem po kroplówkach z intralipidu. Już więcej nie da się zrobić ;)

    Elmirka, Anatolka, lady_pink lubią tę wiadomość

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intralipid jest na problemy immunologiczne.
    Możesz sobie zapłacić i chcieć w niektórych klinikach. W novum taka opcja podobno nie jest możliwa, przynajmniej tak mi powiedziała dr Starosławska. Trzeba mieć skierowanie od immunologa.
    Ja intralipid biorę na śląsku i tam można bez skierowania, ale ja i tak była u lekarki wcześniej. Dobrze w sumie zrobiłam, że się przebadałam. Okazało się, że mam małe przekroczenie na komórkach NK i u mnie nie wystarczy przyjąć jeden raz intralipid przy transferze, a tak najczęściej robią nieprzebadane laski. Ja brałam intralipid 3 tyg. przed transferem, teraz drugi blisko transferu i jak się uda, to mam brać raz w miesiącu do końca 7 miesiąca ciąży, aby ciąża się utrzymała.

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zbadałam tzw. immunofenotyp. Są tam nie tylko komórki NK badane, ale taż jakieś inne wskaźniki, na których ja się kompletnie nie znam. Zrobiłam to w klinice na Śląsku. Badanie jest robione z krwi.

  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejn wrote:
    AniaT kochana trzymam kciuki za kolejny cykl starań.
    Proponuję zmienić lekarza na dr Taszycką, dr Zygler coś ostatnio popełnia błędy...

    A ja moje kochane pragnę poinformować, że w dniu wczorajszym, tj. 12 dpt moja beta wyniosła wspaniałe 222.7. w czwartek powtórka. Mam nadzieje, że wszystko idzie we właściwym kierunku.... :)
    Piękny wynik :) Gratuluję

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny :)
    Tak, to nasze pierwsze podejście.
    Tylko martwie sie bakterią coli, która wyszła w posiewie. dr Obuchowska kazała poczekać i powtórzyć przed usg, a znowu dr zygler z jakiegoś powodu przysłała mi maila z informacją, że ma dla mnie recepte.

    Powodzenia na crio!

    Anatolka lubi tę wiadomość

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest sporo miejsc przed i za kliniką, w ostateczności można zaparkować w bocznej uliczce

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady pink my zawsze parkujemy na placu przy głównym wejściu :)

    Kurcze a ja mam problem, bo jak byłam w no um to nie wykupiła sobie odrazu menopuru w aptece obok a okazało się ze u mnie w Rzeszowie jest dwa razy droższy :( dzwoniłam tam i pytałam czy mogą wysłać ale niestety tego nie robią :( bezsensu żebym teraz za 3 zastrzyki po 75j płaciła prawie 700 zl! Ale jestem zła :(

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:02

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    To kiedy betowanie? :)

    Jeszcze długo :-) Najlepiej byłoby ją zrobić po długim weekendzie majowy, ale ja tyle nie wytrzymam.
    Wszystko zależy od mojej silnej woli, która nie jest siłaczem niestety.

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:02

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie mam pytanie do was dziewczyny, obecnie miałam przeprowadzone 4 inseminację w Gamecie w Gdyni, mam zamiar podejść do in vitro, w Gamecie Gdyni cena in vitro bez leków to 9 tyś, w Novum jest dużo taniej z tego co czytałam, mam pytanie czy pamiętacie może ile płaciłyście za badania niezbędne do in vitro?? całą wirusologię itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 13:38

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl ale pytasz o cenę badań w novum, czy poza?
    Ja poza novum za pełną wirusologię zapłaciłam +/- 500 zł (bez wymazów). Poza tym trzeba doliczyć inne badania, które oni tam wymagają, jeśli masz przeterminowane, w stylu morfologia, mocz, cytologia, wyrazy odpowiednią metodą na chlamydię, inne wymazy baktetiologiczne, amh, hormony, usg cyców, etc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 14:39

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejn wrote:
    Dziękuje dziewczyny :)
    Tak, to nasze pierwsze podejście.
    Tylko martwie sie bakterią coli, która wyszła w posiewie. dr Obuchowska kazała poczekać i powtórzyć przed usg, a znowu dr zygler z jakiegoś powodu przysłała mi maila z informacją, że ma dla mnie recepte.

    Powodzenia na crio!

    Leczyć jeśli jest w kanale szyjki macicy/pochwie wzrost większy niż na 1+. U mnie ta bakteria była przyczyną skrócenia się szyjki w ciąży. Dostałam pessar i nakaz leżenia w związku z tym.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ