X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 16 października 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Magg, jak sie czujesz po punkcji?

    Szczerze to najgorzej ze wszystkich razy. Lece na duzej dawce przeciwbolowych.

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 16 października 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Magg85 kciuki za bezproblemowa punkcję! Daj znać jaki efekt:) wszystkie będą zapladniac?

    Tak, wszystkie odpowiednie. Pani dr juz studzila moj entuzjazm na wszelki wypadek.

    amica lubi tę wiadomość

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 16 października 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asienka30 wrote:
    Aś jak tam Twoje wyniki? Czekamy na dobre wieści &&&&
    64,39 niby jest przyrost ale bez szału. Powtórka wskazana.... Zobaczymy. Tak czy inaczej zarodek walczy.

    Niki2803, Wiki03, Sofia2019, Asiulka84, magg85, Marmis, amica, asienka30, carola12, Asiula86 lubią tę wiadomość

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Niki2803 Autorytet
    Postów: 765 643

    Wysłany: 16 października 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś najważniejsze że jest przyrost, cały czas trzymam za Ciebie i kropka kciuki ✊✊✊

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    iv09sg18eb4gszsc.png
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 16 października 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    64,39 niby jest przyrost ale bez szału. Powtórka wskazana.... Zobaczymy. Tak czy inaczej zarodek walczy.

    As kochana, ale rosnie i jest to przyrost porzadny. Bardzo bardzo sie ciesze dla Ciebie, dzielny zarodek!!

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 16 października 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    As kochana, ale rosnie i jest to przyrost porzadny. Bardzo bardzo sie ciesze dla Ciebie, dzielny zarodek!!
    Magg Ty dzisiaj biedaku po punkcji. Odpoczywaj. Mam nadzieje ze się dużo jajek zapłodni, albo może być i mało byle tylko był ten jeden właściwy....

    magg85 lubi tę wiadomość

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 16 października 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    U mnie po punkcji, z 13 pecherzykow - 13 komorek. Cieszy mnie to, bo w przeszlosci mialam puste kumulusy. Jutro info co do ich dojrzalosci i prawidlowych zaplodnien.

    Bardzo dziekuje za kciuki i dobra energie dziewczyny 💛
    Trzymam mocno kciuki!!!!

    magg85 lubi tę wiadomość

    Marmis
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 16 października 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    Dziewczyny mam pytanie o crio transfer i obecność partnera. Czy jest ona wymagana na 100%? Mój musi niestety wyjechać i mala szansa że bedzie. Nie mam co prawda jeszcze daty crio ale jak pojdzie wszystko dobrze to najprawdopodobniej zbiegnie się to z jego wyjazdem.
    Czy wiecie jak to jest w novum? Mam jeszcze w sobotę podgląd do crio to bede miala okazję to zweryfikować ale chciałbym już wiedzieć na co się nastawic.
    Arcola, partner nie musi być przy crio. Miałam dwa sama ale partner musi wcześniej u lekarza podpisać zgody.

    Arcola, Sylv33 lubią tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 16 października 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    Tak, wszystkie odpowiednie. Pani dr juz studzila moj entuzjazm na wszelki wypadek.
    Magg masz 100% skuteczność! Teraz czekamy na dobre wieści ile się zaplodnilo :)

    magg85 lubi tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 16 października 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś przyrost jest, to najważniejsze! Pewnie piątkowe kłucie Cie nie ominie! Także no stress!

    Marmis, kochana, to nie tylko 4 a aż! 4 szanse. Więcej wiary w swoje dzieciaczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 17:53

    Aś2018, Marmis lubią tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 16 października 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Hej Dziewczynki. mam wieści z kliniki. Niestety mój dobry wynik z punkcji nie przełożył się na wynik zarodków. Z 12 dojrzałych komórek zapłodniły się tylko 4. Laboratorium tez mówi, ze to kiepsko. Szczerze - jestem załamana. Przy poprzedniej procedurze z 7 pobranych komórek było 6 zarodków. Zgodziłam się na transfer jutro, bo trochę mnie nastraszyli, ze do soboty (tak, jak chciałam) mogą nie dotrwać. Chociaż teraz myślę, że to i tak nic z tego nie będzie. To była moja 3 procedura , a będzie 7 transfer. Wiem, ze to o mnie źle świadczy, że nie wierzę w swoje zarodki - ale kompletnie opadłam z sił i wiary, że się w końcu uda. Myslałam, ze Lewandowski to cudotwórca....
    Marmis tak czasami bywa. Ja ostatnio miałam 10 pobranych komórek i tyko 3 były dojrzałe a 2 zarodki zostały, tak wiec słabo na maksa. Powiem Ci tylko tyle, ze pomimo ze jest Ci bardzo smutno, to Ty zrobiłaś wszystko, aby było jak najlepiej. Czy mam Ci przypomnieć ile wzięłaś tabletek i ile wbiłaś sobie zastrzyków ??? Przypomnij sobie czerwone pełne pudełeczko.... Ja przy stymulacji u słynnego L. miałam tylko 1 komórkę wiec u Ciebie i tak jest 4 razy lepiej....
    Tutaj nie ma dobrych rozwiązań. Jak robisz ICSI po raz trzeci albo piąty jak ja, to niestety jesteś mega ciężkim przypadkiem i potrzeba naprawdę cudu żeby się udało. Teraz poczekaj na dalsze wyniki... i betę. Bez względu na wszystko jesteś bardzo bardzo dzielna. Możesz z podniesioną głową popatrzeć w lustro, i powiedzieć że walczyłas ze wszystkich sil.
    A to jak zareaguje Twój organizm jest niestety bez Twojego wpływu ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 18:11

    magg85, Marmis, amica, Wiki03 lubią tę wiadomość

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 16 października 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    Marmis, wspolczuje smutku, ale tez wydaje mi sie, ze 4 prawidlowe zaplodnione komorki to bardzo dobry wynik! Ja im bede mocno kibicowac. Transfer w piatek?
    Dziekuje . transfer jutro. Czyli jutro mamy obie ważny dzien😀😀

    Arcola, Asiulka84, Gaguś, magg85, Niki2803 lubią tę wiadomość

    Marmis
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 16 października 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Marmis tak czasami bywa. Ja ostatnio miałam 10 pobranych komórek i tyko 3 były dojrzałe a 2 zarodki zostały, tak wiec słabo na maksa. Powiem Ci tylko tyle, ze pomimo ze jest Ci bardzo smutno, to Ty zrobiłaś wszystko, aby było jak najlepiej. Czy mam Ci przypomnieć ile wzięłaś tabletek i ile wbiłaś sobie zastrzyków ??? Przypomnij sobie czerwone pełne pudełeczko.... Ja przy stymulacji u słynnego L. miałam tylko 1 komórkę wiec u Ciebie i tak jest 4 razy lepiej....
    Tutaj nie ma dobrych rozwiązań. Jak robisz ICSI po raz trzeci albo piąty jak ja, to niestety jesteś mega ciężkim przypadkiem i potrzeba naprawdę cudu żeby się udało. Teraz poczekaj na dalsze wyniki... i betę. Bez względu na wszystko jesteś bardzo bardzo dzielna. Możesz z podniesioną głową popatrzeć w lustro, i powiedzieć że walczyłas ze wszystkich sil.
    A to jak zareaguje Twój organizm jest niestety bez Twojego wpływu ✊✊✊
    Dziękuję za dobre slowa . Juz teraz mi lepiej. Rano jak do.mnie zadzwonili to był szok.. Na dodatek komentarz Pani z laboratorium"No niestety nie jest to dobry wynik" jakoś mnie totalnie dobił. Teraz myślę, że dobre to co jest . I śmiać mi się chce- bo jak.mi wczoraj powiedzieli - że jest 14 komorek- to sobie głupia pomyślałam " co ja zrobię z tyloma zarodkami?" . Co te hormony robią z mozgiem😀

    Marmis
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 16 października 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziękuję za dobre slowa . Juz teraz mi lepiej. Rano jak do.mnie zadzwonili to był szok.. Na dodatek komentarz Pani z laboratorium"No niestety nie jest to dobry wynik" jakoś mnie totalnie dobił. Teraz myślę, że dobre to co jest . I śmiać mi się chce- bo jak.mi wczoraj powiedzieli - że jest 14 komorek- to sobie głupia pomyślałam " co ja zrobię z tyloma zarodkami?" . Co te hormony robią z mozgiem😀
    No 😊 już lepiej. Za chwile będziesz zadowolona ze tyle się tylko ostało 🤪 Trzymam kciuki za jutrzejszy transfer ✊✊✊
    A tak na poważnie to wiecie ze jeżeli chyba w ciągu 20 lat nie zabierzemy zarodka to z „automatu” idzie do adopcji?? To trochę dziwne uczucie jak na przykład nasze dziecko spotkałoby „brata” albo „siostrę”.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 19:11

    Marmis lubi tę wiadomość

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 16 października 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    No 😊 już lepiej. Za chwile będziesz zadowolona ze tyle się tylko ostało 🤪 Trzymam kciuki za jutrzejszy transfer ✊✊✊
    A tak na poważnie to wiecie ze jeżeli chyba w ciągu 20 lat nie zabierzemy zarodka to z „automatu” idzie do adopcji?? To trochę dziwne uczucie jak na przykład nasze dziecko spotkałoby „brata” albo „siostrę”.

    I beda w stanie sie odnalezc po ogolnodostepnych testach genetycznych. Rodzicow zreszta tez!

    Juz sa takie historie w Stanach, przedwczoraj ogladalam filmik o kobiecie, ktora odkryla przez te testy, ze jej „ojcem” jest tak naprawde lekarz, ktory prowadzil jej matce in vitro. Matka korzystala z nasienia dawcy, bo maz mial nieodpowiednie nasienie, a lekarz zamiast uzyc material od wybranego dawcy wykorzystal swoje 😳

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 16 października 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    I beda w stanie sie odnalezc po ogolnodostepnych testach genetycznych. Rodzicow zreszta tez!

    Juz sa takie historie w Stanach, przedwczoraj ogladalam filmik o kobiecie, ktora odkryla przez te testy, ze jej „ojcem” jest tak naprawde lekarz, ktory prowadzil jej matce in vitro. Matka korzystala z nasienia dawcy, bo maz mial nieodpowiednie nasienie, a lekarz zamiast uzyc material od wybranego dawcy wykorzystal swoje 😳
    Książka „Wszystkie dzieci Louisa” - bez komentarza.

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 16 października 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    64,39 niby jest przyrost ale bez szału. Powtórka wskazana.... Zobaczymy. Tak czy inaczej zarodek walczy.

    Aś, trzymam dalej kciuki! A o przyrostach już Ci pisałam ;) :*

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 17 października 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! Słuchajcie dziewczęta, ponieważ zrobiliśmy przerwę w staraniach na diagnostykę dzisiaj rano byłam na usg ginekologicznym. Okazuje się że najprawdopodobniej do wszystkich innych przeszkód jeszcze dochodzi adenomioza. No i wygląda na to że mam jakiegoś miesniaczka jeszcze 1.5cm.

    Macie jakieś rady co w tej sytuacji? Atosiban i scratching endometrium?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 07:58

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 17 października 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Hejo! Słuchajcie dziewczęta, ponieważ zrobiliśmy przerwę w staraniach na diagnostykę dzisiaj rano byłam na usg ginekologicznym. Okazuje się że najprawdopodobniej do wszystkich innych przeszkód jeszcze dochodzi adenomioza. No i wygląda na to że mam jakiegoś miesniaczka jeszcze 1.5cm.

    Macie jakieś rady co w tej sytuacji? Atosiban i scratching endometrium?
    A miałaś histeroskopie? Nie wiem, czy ten miesniak to nie przeszkoda. Ja jak miałam polipy- to najpierw mi usuwali- żebym mogła cos zacząć.

    Marmis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Hejo! Słuchajcie dziewczęta, ponieważ zrobiliśmy przerwę w staraniach na diagnostykę dzisiaj rano byłam na usg ginekologicznym. Okazuje się że najprawdopodobniej do wszystkich innych przeszkód jeszcze dochodzi adenomioza. No i wygląda na to że mam jakiegoś miesniaczka jeszcze 1.5cm.

    Macie jakieś rady co w tej sytuacji? Atosiban i scratching endometrium?

    Amica co do miesniaka to najważniejsze żeby ocenić gdzie jest zlokalizowany, czy wczodzi w endometrium. Generalnie takich małych się nie usuwa. Jednak tak jak ja miałam mięśniaka 2 cm i uwypuklał endometrium to mi go usunęli podczas histero. Dodam, że jeden lekarz stwierdził , że to adenomioza, a na szczęście się okazało, że tylko mięśniak

‹‹ 886 887 888 889 890 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ