X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovarin

Oceń ten wątek:
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 19 marca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam mocno kciuki :D i pisz tu koniecznie będę zaglądać co tam u Ciebie

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję żeby nie zapeszyć :) ale jeśli nam się udało to zasługa wyłącznie Ovarinu.

    Dam znać. :* trzymaj się ciepło. Miłego dnia.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziś popołudniu przyszedł @. Ovarin skrócił mój cykl z 50 dni na 34. :) jestem zaskoczona tym produktem. Będę stosować i polecam :) zobaczymy jak będzie w przyszłym miesiącu.

    Pozdrawiam :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 20 marca 2018, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ErBe szkoda, że to nie ciąża :( ale z drugiej strony to, że tak ładnie cykl się skrócił to też dobra wiadomość :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 20 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ErBe wrote:
    Witam. Dziś popołudniu przyszedł @. Ovarin skrócił mój cykl z 50 dni na 34. :) jestem zaskoczona tym produktem. Będę stosować i polecam :) zobaczymy jak będzie w przyszłym miesiącu.

    Pozdrawiam :)

    kurde super :D tzn szkoda że nie ciąża, ale kurde super skrócił ovarin cykl... niesamowite... mam nadzieję ze kolejny cykl będzie szczęśliwy :D

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 20 marca 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś poza ovarinem zaczęłam brać wg zaleceń lekarza duphaston... ciekawe co z tego będzie :D

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :D musi byc dobrze. Ja też brałam duphaston przez pewien czas ale u mnie nie dał żadnego efektu. :) dla mnie muszą być takie dawki jak dla konia hahaha. Tak samo jak znieczulenie np u dentysty.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    ja dziś poza ovarinem zaczęłam brać wg zaleceń lekarza duphaston... ciekawe co z tego będzie :D

    Też się zastanawiam nad dupkiem, bo mam plamienia przed @, a i ostatni progesteron był bez szału i mówiłam o tym lekarzowi, ale póki co nie wziął tego pod uwagę.
    Ale może w sumie i racja, najpierw lepiej zrobić chyba HSG, sprawdzić czy wszystko drożne, a później zająć się wdrażaniem leków.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się :) dla mnie ostatnia jest zawsze farmakologia. Najpierw musiałam upewnić się, że jest wszystko ok.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :0 witam już chyba światecznie... jak tam ten nasz ovarin... jakieś efekty?
    powiem Wam że u mnei na początku było mega... już widziałm więcej śluzu... i jarałam się ogromnie... jednak gdy zaczęłam brać dupka... jakby zanikł... czułam wilgoć ale widać nic nei było... więc nie wiem już sama... zakończyłam dupka... czekam na okres... i teraz się zastanawiam czy przyjdzie wczesniej... skróci mi się ten cykl czy nie... a u Was jakieś obserwacje :) pocieszcie mnie troszkę... :D

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się. To pewnie wina duphastonu, który silnie działa na organizm. Z mojej strony powiem, że wszystkie inne leki zaburzaja mi działanie Ovarinu. Teraz jestem chora, więc nie obserwuje tak cyklu ale na pewno odczuwam pracę jajników. :)

    Pozdrawiam.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ErBe... dziś u mnie 35 dc, i chyba zwyczajnie masz racje...jakoś się nie martwie tym szczególnie mocno... ale jednak nadzieję miałam, że ovarin zadziała... wkurzają mnie te długie cykle... ;/
    też mi się wydaje że jajniki czuję bardziej niż wcześniej i chyba nawet dłużej w tym miesiącu... może to ovarin... kto to wie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 06:31

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit: i na tych 35 dniach mój cykl się zakończył dziś od rana @ jak sie masz :) przykro ale i nowy cykl nowe nadzieje i starania... kurde musi w końcu kiedys byc już dobrze ...

    pozdrawiam...

    ps czyli trochę cykl krótszy - zawsze dobre i 3 dni :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teraz atakuje grypa, wcześniej zapalenie ucha, więc wciąż jakieś leki. Nie wiem jak to będzie w tym cyklu, ale może się już mój organizm ogarnie :). Ovarinu nie mogę brać z antybiotykiem, bo okropnie się czuję po tej mieszance. W tym cyklu biorę w kratkę.Póki co odpuszczam narwane starania. Robi się ciepło, a według mojego endokrynologa wakacje to najlepszy czas na poczęcie hahaha. :D więc... Byle do wakacji!

  • iwcia92 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem tutaj nowa. Staramy się od 3 miesięcy. Pierwsze dwa rozpoczęłam solidnie - mierzyłam tempertury, robiłam testy owu - z tego wychodziło mi, że owu mam 15 dc. W trzecim miesiącu odpuścilam te obserwacje, bo tylko nie stresowały. Potem płakałam z dniu @. U mnie w sumie jest odwrotnie, z każdym nieudanym miesiącem mniej przeżywam, bardziej się godzę, że musimy jeszcze poczekać. Wczoraj byłam u ginekologa, pani dr robiła mi usg 7 dc a pęcherzyk już 12 mm, czyli podobno owulacja może być już w 12 dc. Endometrium 6mm, ale niec nie mówiła, ze to mało. Przeczytałam ten wątek, ponieważ dr poleciła mi Ovarin (podobno wielu jej pacjentkom pomógł), ciekawe jestem czy u mnie będzie podobnie. Cykle mam regularne, długość 27 dni. Zaiteresowały mnie wasze obserwacje co do śluzu, u mnie był zawsze słabo widoczny, nigdy nie miał konsytencji białka jaja, o ktorej się pisze.
    Przede mną jeszcze badania krwii (w tym tsh), ale zapisałam się dopiero na 15 maja (terminy nfz...). Do gina akurat chodzę prywatnie. Na razie lekarka mowi, że wygląda na to, że wszystko ok. Zobaczymy na wyniki z krwi.

  • Er_Be Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Tu ErBe. Wróciłam, chociaż konto miałam usunąć raz na zawsze po ostatniej nieudanej próbie z Ovarinem. Wczoraj coś tknelo mnie, by zrobić test ciążowy... 4 dni do miesiączki, popołudniem, bo o 18:00. Znalazłam cień, cienia, który cien pogania. Powtórzyłam dziś rano i oto wynik:

    https://m.fotosik.pl/zdjecie/21caf64dc66771df

    Dajcie znać, czy Wy też to widzicie, czy ja mam jakieś omamy. Stwierdzona niepłodność, tsh i prolaktyna, które co prawda skaczą, ale nie myślałam, że coś takiego ujrze. Czuję się inaczej, nie umiem tego opisać. Może jak się ogarnę i pójdę na bete, która to potwierdzi to opiszę jakie są objawy po Ovarinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 13:02

    Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy.

    Parlodel, Euthyrox, Ovarin/kwas foliowy, Wit. D3, Magnez.

    20.04.2018 <3 hcg 101,37. (33dc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Biorę od poprzedniego cyklu Ovarin i zauważyłam teraz w 4dc że moja @ jest dużo skromniejsza i mniej krwawię. Normalnie trwa 6 dni i 4tego mocno leciało a dzisiaj tak jakby się kończyła. Pierwszy raz w życiu tak mam, myślicie, że to może być zasługa Ovarinu ?

  • Er_Be Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ja też miałam skrócony okres, a do tego był lżejszy. :) skrócił mi się też cały cykl.

    Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy.

    Parlodel, Euthyrox, Ovarin/kwas foliowy, Wit. D3, Magnez.

    20.04.2018 <3 hcg 101,37. (33dc)
  • Er_Be Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Beta z dziś 101,37. :) jednak Ovarin ma to coś. Przy pierwszym opakowaniu już zaskoczyło :D

    Skarpeta, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy.

    Parlodel, Euthyrox, Ovarin/kwas foliowy, Wit. D3, Magnez.

    20.04.2018 <3 hcg 101,37. (33dc)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Er_Be wrote:
    Hej. Beta z dziś 101,37. :) jednak Ovarin ma to coś. Przy pierwszym opakowaniu już zaskoczyło :D

    GRATULAAACJE :) PIĘKNIEEEE :) NO NO NO WSPANIALE :* ŚCISKAM MOCNO PISZ CZASAMI CO I JAK :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ