X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovarin

Oceń ten wątek:
  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 08:51

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ovarin ma jakiś wpływ na endometrium? Jak się go bierze? Przez cały cykl?

  • Domi_Poznan Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 26 maja 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina13 wrote:
    Dziewczyny a czy ovarin ma jakiś wpływ na endometrium? Jak się go bierze? Przez cały cykl?
    Nie jestem lekarzem, więc nie wyłapię "haczyka" w pytaniu - ale możesz poczytać o wit. B8 (Inozytol), hormonach płciowych, które wpływają na endometrium.
    Bierze się 2 tabletki (ja biorę na raz, nikt mi nie mówił, że 2x dziennie po jednej, poza tym, szkoda czasu :P), nie ma (przeciw)wskazań co do faz cyklu, po prostu suplementujesz go cały miesiąc(-e). To jest po prostu mix kilku witamin, których niedobór można sobie własnie Ovarinem uzupełnić. Opis dawkowania masz też na ulotce lub farmaceuta Ci powie w aptece co i jak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2018, 13:31

    Nina13 lubi tę wiadomość

  • Ilijan Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 września 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    a czy można Ovarin razem z Pregna Start zażywać?

  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 21 września 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. To mój drugi cykl z ovarinem. Po pierwszym opakowaniu jestem z niego bardzo zadowolona. Skrócil mi mój długi cykl z 60 dni na 37. Niestety ale nie zakończył się Zielona kropką :/ A jest taka możliwość że w tym cyklu jeszcze bardziej mi skróci?

  • justka90.90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 listopada 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem dziewczyny biorę OVARIN on 11 miesięcy i nic ...
    Byłam już na sprawdzeniu drożności jajowodów i lekarz powiedział,że są drożne ,moja ginekolog przed zabiegiem prawdopodobnie podejrzewała ,że nie pęka mi pęchęrzyk graffa , jeżeli będę miała drożne jajowody, idę do niej w grudniu,zobaczymy co mi teraz powie ,trochę jestem tym zmęczona bo ciągle próbujemy a tu co miesiąc okres no nie wiem :(

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy suplementy tego typu jak Ovarin Miovarian itd. można brać jeszcze na początu ciąży? Chyba nie powinno zaszkodzić co? W końcu to witaminy nie hormony.
    Nie jestem w ciąży, ale tak pytam na przyszłość, może któraś z was pytała o to lekarza?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre pytanie ... gdy bedzie realna szansa na ciaze u mnie to zapytam Lekarza.

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z Was Ovarin wydłużył cykl ?

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
  • virgo Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Chciałam się podzielić opinia o Ovarinie. Staramy się od ok. 4 lat o drugie dziecko. Byłam już 5 m-cy na Clo i Luteinie, potem badanie drożności jajowodów. Nic nie pomagało. Diagnoza: Bezpłodność idiopatyczna, czyli bez przyczyny. Zalecane InVitro. Nie chciałam. Postanowiłam, że co będzie to będzie. Jedno dziecko mam. Ale mój problem był nie tylko w niepłodności. Miałam mega nierówne cykle, wydłużały mi się i skracały, praktycznie nie wiedziałam, kiedy dokładnie dostane okres. Męczyło mnie to strasznie, ponieważ od tej huśtawki hormonalnej miałam mega zawroty głowy. Znalazłam na necie Ovarin, poczytałam, kupiłam i jakoś tak te wielkie kapsuły nie wchodziły mi regularnie, zapomniałam o nich. Dopóki zawroty głowy nie zaczęły mi dokuczać do tego stopnia, że miałam rzucić pracę , nie umiałam funkcjonować. Poczytałam jeszcze, że tabletki bez recepty o nazwie Castagnus są dobre w regulowaniu cyklu. Miesiąc temu skupiłam się już konkretnie i brałam jedna Ovarinu i jedną Castagnus, przez miesiąc. Dwa dni temu test pozytywny!!!! Prawie zawału dostałam, nie spodziewałam się takiego rezultatu. Myślałam tym razem o regulacje cyklu niż o ciąży, którą postanowiłam odpuszczać, bo wykończyło mnie to emocjonalnie i zdrowotnie.
    Dlatego dziewczyny, próbujcie. To dobre leki, są bez recepty, spróbujcie, może i Wam pomogą!
    Za tydzień idę potwierdzić do gin czy serduszko bije. Trzymajcie kciuki :)

    virgo
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania Ovarin 21 tabletek.
    4 testy owulacyjne i jeden test ciążowy.
    Folik 21 tabletek.
    Sprzedam za 20 zł wszystko.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinye wrote:
    Czy którejś z Was Ovarin wydłużył cykl ?
    MI wydłużył ale dopiero przy dawce 2x1 tabl. :/

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przeczytałam cały Wasz wątek bo również dostałam od swojej gin Ovarin. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie zespół policystycznych jajników, dostałam euthyrox dodatkowo. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia i mam nadzieję, że w końcu poszczęści się nam... :) W międzyczasie oczekuje na wizytę w Klinice leczenia niepłodności w Poznaniu ale liczę, że do tego czasu wszystko się już "rozwiąże".
    Mam pytanie odnośnie Ovarinu ( biorę już drugie opakowanie) mój cykl dalej wynosi 30 dni ( w terminie dostałam okres podobnie jak miesiąc temu ale tym razem bardzo skąpy, wręcz przypomina plamienie i jakby miał się skończyć lada moment, przed okresem miałam bardzo dużo gęstego kremowego śluzu, którego nigdy wcześniej u siebie nie zauważyłam. Od kilku dni też biegam co chwilę do ubikacji bo czuje takie parcie na pęcherz). Czy również tak macie?

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 8 maja 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguska Nie zauważyłam dodatkowego parcia na pęcherz i śluz też był bez zmian. Nadal bierzesz? Jak się czujesz? Jakieś nowe objawy ?

    Aguska lubi tę wiadomość

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 8 maja 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    Aguska Nie zauważyłam dodatkowego parcia na pęcherz i śluz też był bez zmian. Nadal bierzesz? Jak się czujesz? Jakieś nowe objawy ?

    Parcie na pęcherz ustało, gęsty kremowy śluz przerodził się w plamienie a potem w @. Z tym, że okres ciągnie mi się już 12 dzień i dalej leci.. Nie wiem czy to wynika z kwestii, że biorę ovarin czy coś się dzieje nie tak. Mam w piątek wizytę u gin to dopytam się co jest grane (kiedyś miałam takie obfite, długie miesiączki ale to było z 10 lat temu i potem zdiagnozowano u mnie anemię)

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 9 maja 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde To faktycznie jakoś długo. Mi przedłużył cykl Odstawiłam całkiem Może wrócę do niego ale 1x1 Daj znać co powie gin

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    O kurde To faktycznie jakoś długo. Mi przedłużył cykl Odstawiłam całkiem Może wrócę do niego ale 1x1 Daj znać co powie gin
    Bylam u gin - powiedziała że przy pcos to może być kwestia normowania się cyklu. Wcześniej nie miałam przez 2 miesiące okresu a jedynie plamienie więc powiedziała że to już coś, że w końcu pojawił się normalny @. Co prawda długo, ale ważne, że się pojawił.
    Zobaczymy kiedy minie... Kazała dalej przyjmować codziennie 2 tabl. Ovarinu

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguska No to niech się unormuje w końcu i trzeba działać. Ja teraz jem witaminie D i Kw foliowy. Gin powiedział że wystarczy 😊

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 11 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    Aguska No to niech się unormuje w końcu i trzeba działać. Ja teraz jem witaminie D i Kw foliowy. Gin powiedział że wystarczy 😊


    Czekam aż się unormuje - też biorę witaminki i dodatkwo żelazo z uwagi na anemie przeklęcą :)

    No chciałabym już działać w pełni - plus taki, że w końcu pojawił się ten okres, pytanie kiedy się skończy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ovarin może wydlużyć cykl , zaczelam go brać od 12 dc

‹‹ 14 15 16 17 18
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ