X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Oviklinika-nowa klinika niepłodności
Odpowiedz

Oviklinika-nowa klinika niepłodności

Oceń ten wątek:
  • Pola0702 Przyjaciółka
    Postów: 111 51

    Wysłany: 6 września 2022, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro kolejna beta i wizyta…mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze. Aż trudno mi w to wszystko uwierzyć.

    Emily0723, Emzet92 lubią tę wiadomość

  • Pola0702 Przyjaciółka
    Postów: 111 51

    Wysłany: 7 września 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jyz po wizycie. Lekarz stwierdził w wewnątrz macicy pęcherzyk ciążowy o wymiarach 10,0 mm x 7,9 mm. 19 września kolejna wizyta. Dzisiaj zrobiłam jeszcze rano betę zobaczymy jaki będzie wynik

    Emily0723, Emzet92, GorzkoGorzko, Mokosza lubią tę wiadomość

  • Pola0702 Przyjaciółka
    Postów: 111 51

    Wysłany: 7 września 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Gratulacje :) byłaś na wizycie w ovi ?
    Nie nie byłam. Byłam u dr Bartosz Godek który przyjmuje na Kobielskiej 23 w Warszawie. Teraz boję się, że nie było widać zarodka i może być puste jajo płodowe…nic trzeba czekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2022, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola0702 wrote:
    Nie nie byłam. Byłam u dr Bartosz Godek który przyjmuje na Kobielskiej 23 w Warszawie. Teraz boję się, że nie było widać zarodka i może być puste jajo płodowe…nic trzeba czekać

    Ooo doktor Godek jest bardzo fajny. Trzymam kciuki

  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 438 422

    Wysłany: 7 września 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola0702 wrote:
    Dziewczyny ja jyz po wizycie. Lekarz stwierdził w wewnątrz macicy pęcherzyk ciążowy o wymiarach 10,0 mm x 7,9 mm. 19 września kolejna wizyta. Dzisiaj zrobiłam jeszcze rano betę zobaczymy jaki będzie wynik
    Super! Bardzo się cieszę! Odmelduj się czasami z pięknym usg :)

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    listopad 2023 - SZOK, naturalny cud
    preg.png
  • Pola0702 Przyjaciółka
    Postów: 111 51

    Wysłany: 7 września 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Super! Bardzo się cieszę! Odmelduj się czasami z pięknym usg :)
    Teraz nerwówka przez te 1,5 tyg czy pojawi się zarodek w pęcherzyku ciążowym 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2022, 13:15

  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 438 422

    Wysłany: 7 września 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola0702 wrote:
    Teraz nerwówka przez te 1,5 tyg czy pojawi się zarodek w pęcherzyku ciążowym 🙈
    No chyba jest za wcześnie, a jaki jest wiek ciąży wg usg? Idź małymi kroczkami, zobacz CP wykluczona, jest pęcherzyk w macicy, trzeba po prostu czekać :)

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    listopad 2023 - SZOK, naturalny cud
    preg.png
  • Pola0702 Przyjaciółka
    Postów: 111 51

    Wysłany: 7 września 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    No chyba jest za wcześnie, a jaki jest wiek ciąży wg usg? Idź małymi kroczkami, zobacz CP wykluczona, jest pęcherzyk w macicy, trzeba po prostu czekać :)
    Wedłu wyliczenia od ostatniej miesiączki to 6 tydzień a wedłu lekarza, że prawdopodobny 5 tydzień. Ja miałam pierwszy okres po 4 miesuąca po wyciszeniu macicy wiec cykl mogł być dłuższy. Zobaczymy 19 września

  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 438 422

    Wysłany: 7 września 2022, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola0702 wrote:
    Wedłu wyliczenia od ostatniej miesiączki to 6 tydzień a wedłu lekarza, że prawdopodobny 5 tydzień. Ja miałam pierwszy okres po 4 miesuąca po wyciszeniu macicy wiec cykl mogł być dłuższy. Zobaczymy 19 września
    Oczywiście, pęcherzyk musi jeszcze urosnąć, żeby mógł pokazać się zarodek. To normalne przy naturalsach. To sobie wyciszyłaś macicę :D ohohoho :):):)

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    listopad 2023 - SZOK, naturalny cud
    preg.png
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 8 września 2022, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Dziewczyny,
    Czy możecie coś powiedzieć na temat dr Moniki Szymańskiej? Pod nieobecność moich 2 lekarzy prowadzących mam iść do niej na wizytę gdzie ustalamy stymulację, b. ważne dla mnie bo od roku się leczymy tam i do tego czasu nie mieliśmy ani jednej komórki która można by pobrać. Tracę siły już czasem naprawdę 😔

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 8 września 2022, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Drogie Dziewczyny,
    Czy możecie coś powiedzieć na temat dr Moniki Szymańskiej? Pod nieobecność moich 2 lekarzy prowadzących mam iść do niej na wizytę gdzie ustalamy stymulację, b. ważne dla mnie bo od roku się leczymy tam i do tego czasu nie mieliśmy ani jednej komórki która można by pobrać. Tracę siły już czasem naprawdę 😔
    Ja u niej prowadzę ciążę. Jest bardzo fajna lekarką. Myślę że zmiana lekarza może wyjść Ci na dobre a na poprawę efektów stymulacji polecam akupunkturę. Najlepiej te trzy miesiące jak się jajka robią w jajnikach.

    happilyeverafter lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Pola0702 Przyjaciółka
    Postów: 111 51

    Wysłany: 9 września 2022, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bo naczytałam się głupot w internecie…jakiej wielkości u Was był pęcherzyk ciążowy w którym już był widoczny zarodek? Mój pęcherzyk miał w środę niecałe 10 mm i nie było w nim widać ani zarodka ani pęcherzyka żółtkowego. Martwię się, że będzie puste jajo płodowe. Wizyta dopiero 19 września

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 9 września 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ja u niej prowadzę ciążę. Jest bardzo fajna lekarką. Myślę że zmiana lekarza może wyjść Ci na dobre a na poprawę efektów stymulacji polecam akupunkturę. Najlepiej te trzy miesiące jak się jajka robią w jajnikach.

    Dziękuję pięknie za odpowiedź 😊 Tez jestem mega fanką akupunktury, raz że relaksuje (wiem, nie wszystkich, mój mąż był przerażony jak wbijali mu igły 😂) a dwa że mega pomaga przy słabych jajnikach, zaszłam w I ciążę ivf po pół roku chodzenia na aku (na pewno masa innych rzeczy również pomogła ale wiadomo). Niestety teraz nie mam za bardzo czasu na bieganie na aku, mamy malutka córeczkę, mega żywa i absorbująca, mąż do późna w pracy i nie mam niestety z kim zostawić maluszka.

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 9 września 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola0702 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie bo naczytałam się głupot w internecie…jakiej wielkości u Was był pęcherzyk ciążowy w którym już był widoczny zarodek? Mój pęcherzyk miał w środę niecałe 10 mm i nie było w nim widać ani zarodka ani pęcherzyka żółtkowego. Martwię się, że będzie puste jajo płodowe. Wizyta dopiero 19 września

    Ja powiem szczerze że przy I ciąży nawet tego nie sprawdzałam. Myślę że im mniej czytasz i sprawdzasz czy wszystko dobrze tym lepiej i spokojniej dla Ciebie i maluszka w brzuszku 😊 Trzymam mocno kciuki i bądź dobrej myśli, to naprawdę czyni cuda ❤️

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 10 września 2022, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może gdybym w zesniej poczytała o aku to bym zaszła i bez ivf:) no ale trudno,mam nadzieję że moje młode mimo dużego zagrożenia wad genetycznych i tak urodzi się zdrowe:)


    u5cvp2.png
  • Pola0702 Przyjaciółka
    Postów: 111 51

    Wysłany: 19 września 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest serduszko i człowiek 7,3 mm 😍

  • Żyrafa Koleżanka
    Postów: 36 8

    Wysłany: 20 września 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczy!
    Podczytuje to forum już od dłuższego czasu, ale nie miałam odwagi napisać.
    Do ovikilkini trafiłam z powodu niedużej odległości od domu, mamy dosłownie 5 minut. Z zamiarem zbadania się kontrolnie. W lutym poroniłam - ciąża naturalna. W sierpniu zdecydowaliśmy się przepadać kontrolnie. Maz 36 lat, ja 35. Wszystkie badania w normie, cykle regularne, owulacje potwierdzone, badanie nasienia Ok, moje hormony Ok, oprócz AMH, które jest malutkie - 1. Docent Pierzynski zalecił dwa cykle stymulowane - lametta i duphaston. Następnie w razie niepowodzenia invitro.
    Wcześniej niespecjalnie zastanawialiśmy się nad wyborem kliniki, bo nie sądziliśmy ze będziemy potrzebować invitro :) teraz jestem w trakcie drugiego cyklu stymulowanego. Zastanawiam się nad wyborem kliniki do invitro - czy zostać w Ovi czy szukać czegoś z większym doświadczeniem, bardziej znana marka. Jakie są Wasze wrażenia? Ja nie mam porównania z innymi klinikami, a chciałabym podjąć najlepsza decyzje. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze rady.

    👱‍♀️36 lat, AMH 1, reszta w normie
    👱‍♂️37, badania nasienia w normie
    1 ciąża biochemiczna - naturalna,

    Oviklinika Warszawa
    -2 cykle stymulowane lametta, duphaston
    -10/11. '22- I procedura IVF, rekovelle, mensinorm, orgalutan 🙏- 2 zarodki, obydwa padły po 5/6 dobie
    -02.'23 - II proedura IVF, mensinorm, puregon, orgalutran - 8 komórek, 7 zapłodnionych ❄️❄️ 3 doba❄️ 7 doba
    - 17.04 pierwszy transfer 2 ❄️ trzydniowe - biochem
    - 20.05 drugi transfer - blastocysta 7 doba BC ❌
  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 20 września 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wybrałam ovi przez wzgląd na bliskość domu. Tez miałam 2x cykl stymulowany (plus dwie inseminacje) i podeszłam u nich do invitro. Nie miałam żadnego porównania z innymi klinikami, mi po prostu podpasowal doc P jako lekarz i zdecydowałam się dać mu szanse. Jeśli Tobie coś nie będzie odpowiadało w pracy kliniki czy lekarza to po prostu poszukaj innej. Każdy jest inny i może mieć inne odczucia.

    Żyrafa lubi tę wiadomość

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyrafa wrote:
    Cześć Dziewczy!
    Podczytuje to forum już od dłuższego czasu, ale nie miałam odwagi napisać.
    Do ovikilkini trafiłam z powodu niedużej odległości od domu, mamy dosłownie 5 minut. Z zamiarem zbadania się kontrolnie. W lutym poroniłam - ciąża naturalna. W sierpniu zdecydowaliśmy się przepadać kontrolnie. Maz 36 lat, ja 35. Wszystkie badania w normie, cykle regularne, owulacje potwierdzone, badanie nasienia Ok, moje hormony Ok, oprócz AMH, które jest malutkie - 1. Docent Pierzynski zalecił dwa cykle stymulowane - lametta i duphaston. Następnie w razie niepowodzenia invitro.
    Wcześniej niespecjalnie zastanawialiśmy się nad wyborem kliniki, bo nie sądziliśmy ze będziemy potrzebować invitro :) teraz jestem w trakcie drugiego cyklu stymulowanego. Zastanawiam się nad wyborem kliniki do invitro - czy zostać w Ovi czy szukać czegoś z większym doświadczeniem, bardziej znana marka. Jakie są Wasze wrażenia? Ja nie mam porównania z innymi klinikami, a chciałabym podjąć najlepsza decyzje. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze rady.
    Cześć

    dlaczego invitro skoro zaszłaś w ciąże naturalnie ?
    Wiem, że niskie AMH, ale jednak powyże 0. 7 i zaszłąś w ciąże naturalnie.
    Czy nie lepiej jest poszukać przyczyny nie utrzymania ciąży ?

    Żyrafa lubi tę wiadomość

  • Żyrafa Koleżanka
    Postów: 36 8

    Wysłany: 20 września 2022, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fela37 wrote:
    Cześć

    dlaczego invitro skoro zaszłaś w ciąże naturalnie ?
    Wiem, że niskie AMH, ale jednak powyże 0. 7 i zaszłąś w ciąże naturalnie.
    Czy nie lepiej jest poszukać przyczyny nie utrzymania ciąży ?
    Hej dziękuje za odpowiedz :) uwierz, ze zrobiłam wszystkie możliwe badanie poszukując przyczyny - według lekarzy wszystko jest w porządku. Po prostu statystycznie ileś kobiet, szczególnie w moimi wieku, przy pierwszej ciąży przez to przechodzi. Tez byliśmy zaskoczeni, ze od razu invitro, ale moje AMH nie rokuje dobrze, czas u nas odgrywa duża rolę wiec podjęliśmy decyzje ze warto spróbować. Od lutego nic sie nie zadziało mimo ze regularnie próbujemy. Boje sie, ze zwlekanie z decyzja o invitro będzie strata czasu.

    👱‍♀️36 lat, AMH 1, reszta w normie
    👱‍♂️37, badania nasienia w normie
    1 ciąża biochemiczna - naturalna,

    Oviklinika Warszawa
    -2 cykle stymulowane lametta, duphaston
    -10/11. '22- I procedura IVF, rekovelle, mensinorm, orgalutan 🙏- 2 zarodki, obydwa padły po 5/6 dobie
    -02.'23 - II proedura IVF, mensinorm, puregon, orgalutran - 8 komórek, 7 zapłodnionych ❄️❄️ 3 doba❄️ 7 doba
    - 17.04 pierwszy transfer 2 ❄️ trzydniowe - biochem
    - 20.05 drugi transfer - blastocysta 7 doba BC ❌
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ