X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Oviklinika-nowa klinika niepłodności
Odpowiedz

Oviklinika-nowa klinika niepłodności

Oceń ten wątek:
  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fela37 wrote:
    Dziewczyny, na jaką inną klinikę / lekarza po niepowodzeniach w Ovi padł wasz wybór w Warszawie ?

    Zależy mi na dobrym zapleczu embriologicznym i lekarzach którzy biorą pod uwagę więcej badań niż podstawowe wyniki nasienia i hormony u kobiety.... Więcej wiem z forów i historii innych dziewczyn jakie badania mogą wykluczyć mój problem ....


    Polecam Novum. W Ovi robiłam 2 procedury. W pierwszej mieliśmy 2 zarodki 3 dniowe, w drugiej procedurze 3 blastocysty. W Novum mamy teraz 3 procedurę, która powinna być najsłabsza a wyhodowano dla nas ładnych 6 blastocyst. Opinie o Novum są różne, ale większość osób na forach dobrze wypowiada się o ich laboratorium, także mają dobrych embiorologów.

    W kwestii indywidualnego podejścia do pacjentów oraz brania pod uwagę szerszej diagnostyki, poszukiwania alternatywnych rozwiązać czy drążenia problemów, myślę że Novum nie odbiega w tym od innych klinik, także mają niestety standardowe podejście. Byłam w tej klinice u wielu lekarzy i zazwyczaj schemat jest taki sam: badanie nasienia, badanie hormonów, badanie zakaźne ect. Jeśli zmieniasz klinikę i jesteś po nieudanych transferach, to przed pierwszym transferem w Novum zazwyczaj jest histeroskopia, później transfer za transferem, następnie znowu histerioskopia i transfery. Większość lekarzy w Novum akceptuje zalecenia od immunologów i właściwie to wszystko. Novum też dosyć drogie w porównaniu z innym klinikami w Wawie.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2023, 09:23

    Fela37 lubi tę wiadomość

  • Leucyna Koleżanka
    Postów: 102 12

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    Hej dziewczyny. Staramy się od roku więc czas na wybór kliniki. Jestem dość zagubiona w tych wszystkich klinikach, ale po drodze mi do Ovikliniki i biję się z myślami czy iść właśnie tam.
    Nie polecam

  • Leucyna Koleżanka
    Postów: 102 12

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    Hej dziewczyny. Staramy się od roku więc czas na wybór kliniki. Jestem dość zagubiona w tych wszystkich klinikach, ale po drodze mi do Ovikliniki i biję się z myślami czy iść właśnie tam.
    Nie polecam ovi

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fela37 wrote:
    Dziewczyny, na jaką inną klinikę / lekarza po niepowodzeniach w Ovi padł wasz wybór w Warszawie ?

    Ja również nie polecam Ovi.

    Po 4 nieudanych procedurach, niemal identycznych do siebie, mój wybór padł na Invicta i dr Kunickiego. Pierwsza wizyta po niepowodzeniach może być u nich bezpłatna. Warunkiem jest dostarczenie dokumentacji z poprzednich nieudanych prób. Ja skorzystałam z tej możliwości. Doktor wzbudził moje zaufanie. Poglębił moją doagnostykę. Miał na mnie nowy, całkiem inny niż dotychczas plan.

    Dodam tylko, że obsługa klienta w moim przypadku była koszmarem. Natykałam się na problem za problemem: nie te badania zrobiono co zlecono, problem z wystawieniem L4, wzięłam procedurę z lekami a okazało się że nie mają tych leków, etc. Jednak liczy się efekt. Mój efekt ma właśnie 12 dni 😊

    Fela37 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • ONA 34 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Ja również nie polecam Ovi.

    Po 4 nieudanych procedurach, niemal identycznych do siebie, mój wybór padł na Invicta i dr Kunickiego. Pierwsza wizyta po niepowodzeniach może być u nich bezpłatna. Warunkiem jest dostarczenie dokumentacji z poprzednich nieudanych prób. Ja skorzystałam z tej możliwości. Doktor wzbudził moje zaufanie. Poglębił moją doagnostykę. Miał na mnie nowy, całkiem inny niż dotychczas plan.

    Dodam tylko, że obsługa klienta w moim przypadku była koszmarem. Natykałam się na problem za problemem: nie te badania zrobiono co zlecono, problem z wystawieniem L4, wzięłam procedurę z lekami a okazało się że nie mają tych leków, etc. Jednak liczy się efekt. Mój efekt ma właśnie 12 dni 😊
    Niestety, ale nam też sie w ovi nie udało... na 7 zarodków nie mieliśmy żadnej blastocysty... u nas też czynnik męski... Basniusia chciałabym z Tobą wymienić kilka wiadomości :) bo widzę po stopce, że się Wam udało :)

    Ona 35 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto

    On 35 l.
    Oligospermia ciężka

    listopad 2022 r. IVF bez zarodków
    sierpień 2023 r. IVF bez zarodków
    listopad 2023 r. AID ❌
    styczeń 2024 r. AID ❌
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ONA 34 wrote:
    Niestety, ale nam też sie w ovi nie udało... na 7 zarodków nie mieliśmy żadnej blastocysty... u nas też czynnik męski... Basniusia chciałabym z Tobą wymienić kilka wiadomości :) bo widzę po stopce, że się Wam udało :)

    Oczywiście. Przyjmij zaproszenie i pytaj o co chcesz 🙂

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny,
    pracuję nad pracą badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Ja również nie polecam Ovi.

    Po 4 nieudanych procedurach, niemal identycznych do siebie, mój wybór padł na Invicta i dr Kunickiego. Pierwsza wizyta po niepowodzeniach może być u nich bezpłatna. Warunkiem jest dostarczenie dokumentacji z poprzednich nieudanych prób. Ja skorzystałam z tej możliwości. Doktor wzbudził moje zaufanie. Poglębił moją doagnostykę. Miał na mnie nowy, całkiem inny niż dotychczas plan.

    Dodam tylko, że obsługa klienta w moim przypadku była koszmarem. Natykałam się na problem za problemem: nie te badania zrobiono co zlecono, problem z wystawieniem L4, wzięłam procedurę z lekami a okazało się że nie mają tych leków, etc. Jednak liczy się efekt. Mój efekt ma właśnie 12 dni 😊

    Baniusia a czym Cię stymulowało, że tak dobre efekty?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wronka wrote:
    Baniusia a czym Cię stymulowało, że tak dobre efekty?

    Standard: Mensinorm i Gonal, ale jakies delikatne ilosci. Doktor K mówił , że w Ovi bralam zaporowe ilości leków do stymulacji, wiec pewnie chodzilo o jak największa ilość komorek jajowych a nie o ich jakosć.
    W Invicta, przed stymulacją bardzo dużo suplementów łykalam zleconych przez doktora K w celu podrasowania moich komórek jajowych. W nowej klinice doktor od razu zaznaczył, że idziemy na jakość nie na ilość.

    Jak pobrali tylko 6 to się popłakałam, że tak mało. Z 6 tylko 3 były dojrzałe. Wszystkie zapłodniono. Zaplodnil się 1 i on stał się 2BB (2.2.2.).

    Dziś skończyła 4 tygodnie 😊.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Standard: Mensinorm i Gonal, ale jakies delikatne ilosci. Doktor K mówił , że w Ovi bralam zaporowe ilości leków do stymulacji, wiec pewnie chodzilo o jak największa ilość komorek jajowych a nie o ich jakosć.
    W Invicta, przed stymulacją bardzo dużo suplementów łykalam zleconych przez doktora K w celu podrasowania moich komórek jajowych. W nowej klinice doktor od razu zaznaczył, że idziemy na jakość nie na ilość.

    Jak pobrali tylko 6 to się popłakałam, że tak mało. Z 6 tylko 3 były dojrzałe. Wszystkie zapłodniono. Zaplodnil się 1 i on stał się 2BB (2.2.2.).

    Dziś skończyła 4 tygodnie 😊.

    Orgalutran albo cetrotide też czy na cyklu naturalnym?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wronka wrote:
    Orgalutran albo cetrotide też czy na cyklu naturalnym?

    Nic z powyższych. Transfer miałam na sztucznym. Estrofem dowcipnie. Na 2 tygodnie przed transferem zaczęłam brać Encorton, bo w immunologii wyszlo mi dodatnie ANA1 w mianie 1:320.

    W dniu transferu pół Ovitrelle, Relanium i Neoparin.

    Relanium brałam przez kilka dni. Encorton I Neoparin przez I trymestrze.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Arieen Autorytet
    Postów: 2057 2301

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leucyna wrote:
    Nie polecam ovi
    Szkoda :(
    Byłam u nich na monitoringu, mam już założona kartę i myślałam żeby tam się diagnozować razem z lubym. Teraz już sama nie wiem.

    Starania od 01.2022
    Oboje po 30tce

    02.03.2023 - ⏸️ i beta 17.20🍀
    10.03.2023 - beta 1173.00
    24.03.2023 - jest ❤️ i 7,55mm malucha
    26.04.2023 - I prenatalne, 5,45cm, zdrowy bobas 🩷
    12.05.2023 - SANCO zdrowa dziewczynka 🩷
    26.06.2023 - II prenatalne, 360g córeczki🩷
    06.09.2023 - III prenatalne, 1540g dziewczynki 🩷
    04.11.2023 - Natalia 2780g, 55cm szczęścia 🩷
    age.png
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    Szkoda :(
    Byłam u nich na monitoringu, mam już założona kartę i myślałam żeby tam się diagnozować razem z lubym. Teraz już sama nie wiem.

    Możesz próbować. Niektórym się w Ovi udało. Jeśli jednak jedna czy dwie procedury się nie powiodą to zwolnijcie i przemyślcie sytuację.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Katikat Ekspertka
    Postów: 230 144

    Wysłany: 1 lutego 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fela37 wrote:
    Dziewczyny, na jaką inną klinikę / lekarza po niepowodzeniach w Ovi padł wasz wybór w Warszawie ?

    Zależy mi na dobrym zapleczu embriologicznym i lekarzach którzy biorą pod uwagę więcej badań niż podstawowe wyniki nasienia i hormony u kobiety.... Więcej wiem z forów i historii innych dziewczyn jakie badania mogą wykluczyć mój problem ....

    Gameta 4 blastocysty z 6 komórek

    Ew bralam pod uwagę Novum jeszcze ale dojazd i refundacja zdecydowała o Gamecie

    Hsg niedroznosc 1 jajowodu
    Mutacje acard
    Dr J. błędna diagnoza pcos I cała apteka suplementow które nic nie daly
    2 iui nieudane
    1 transfer swierzy ❌
    Histeroskopia i wykryty stan zapalny I dużo kom NK
    2 transfer ❄️ encorton neoparin
    11dpt beta 308
    25dpt pęcherzyk
    34dpt serduszko ledwo zipie
    42dpt ❌
  • Arieen Autorytet
    Postów: 2057 2301

    Wysłany: 1 lutego 2023, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Możesz próbować. Niektórym się w Ovi udało. Jeśli jednak jedna czy dwie procedury się nie powiodą to zwolnijcie i przemyślcie sytuację.
    Jeszcze nie myślę o in vitro, ale potrzebuje lekarza, który zdiagnozuje dlaczego od roku nam się nie udaje. Na razie byłam u dr Warzechy i wrażenia pozytywne. Oczywiście nie wykluczam in vitro jeśli się do 2 lat nam nie uda.

    Starania od 01.2022
    Oboje po 30tce

    02.03.2023 - ⏸️ i beta 17.20🍀
    10.03.2023 - beta 1173.00
    24.03.2023 - jest ❤️ i 7,55mm malucha
    26.04.2023 - I prenatalne, 5,45cm, zdrowy bobas 🩷
    12.05.2023 - SANCO zdrowa dziewczynka 🩷
    26.06.2023 - II prenatalne, 360g córeczki🩷
    06.09.2023 - III prenatalne, 1540g dziewczynki 🩷
    04.11.2023 - Natalia 2780g, 55cm szczęścia 🩷
    age.png
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 1 lutego 2023, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    Jeszcze nie myślę o in vitro, ale potrzebuje lekarza, który zdiagnozuje dlaczego od roku nam się nie udaje. Na razie byłam u dr Warzechy i wrażenia pozytywne. Oczywiście nie wykluczam in vitro jeśli się do 2 lat nam nie uda.

    No to ja bym się zdecydowała chyba na inną klinikę. Mi w Ovi zrobiono podstawowe hormony. No i to chyba tyle.

    Po 4 nieudanych procedurach, gdzie nie pogłębiono mi diagnostyki nic a nic, sama poszłam do immunologa . Kiedy wspomniałam o tym na ostatniej wizycie w Ovi to lekarz wygladał jakby się obraził a wyszły mi nieprawidłowości.

    Kiedy przeniosłam się do innej kliniki to nowy lekarz od razu pogłębił mi diagnostykę o inne badania, w których też znalazły się nieprawidłowości.

    Dostałam leki na problem na te wszystkie nieprawidłowości. Być może przyczyniły się one do sukcesu, który pojawił się już przy 1 próbie w innej klinice.

    Arieen, Fela37 lubią tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 1 lutego 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Nic z powyższych. Transfer miałam na sztucznym. Estrofem dowcipnie. Na 2 tygodnie przed transferem zaczęłam brać Encorton, bo w immunologii wyszlo mi dodatnie ANA1 w mianie 1:320.

    W dniu transferu pół Ovitrelle, Relanium i Neoparin.

    Relanium brałam przez kilka dni. Encorton I Neoparin przez I trymestrze.

    Basiunia pytałam czy przy stymulacji brałaś coś żeby pęcherzyki nie pękły przed punkcją.

  • Arieen Autorytet
    Postów: 2057 2301

    Wysłany: 1 lutego 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No to ja bym się zdecydowała chyba na inną klinikę. Mi w Ovi zrobiono podstawowe hormony. No i to chyba tyle.

    Po 4 nieudanych procedurach, gdzie nie pogłębiono mi diagnostyki nic a nic, sama poszłam do immunologa . Kiedy wspomniałam o tym na ostatniej wizycie w Ovi to lekarz wygladał jakby się obraził a wyszły mi nieprawidłowości.

    Kiedy przeniosłam się do innej kliniki to nowy lekarz od razu pogłębił mi diagnostykę o inne badania, w których też znalazły się nieprawidłowości.

    Dostałam leki na problem na te wszystkie nieprawidłowości. Być może przyczyniły się one do sukcesu, który pojawił się już przy 1 próbie w innej klinice.
    Gratulacje ❤️

    Baniusia lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022
    Oboje po 30tce

    02.03.2023 - ⏸️ i beta 17.20🍀
    10.03.2023 - beta 1173.00
    24.03.2023 - jest ❤️ i 7,55mm malucha
    26.04.2023 - I prenatalne, 5,45cm, zdrowy bobas 🩷
    12.05.2023 - SANCO zdrowa dziewczynka 🩷
    26.06.2023 - II prenatalne, 360g córeczki🩷
    06.09.2023 - III prenatalne, 1540g dziewczynki 🩷
    04.11.2023 - Natalia 2780g, 55cm szczęścia 🩷
    age.png
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 2 lutego 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wronka wrote:
    Basiunia pytałam czy przy stymulacji brałaś coś żeby pęcherzyki nie pękły przed punkcją.

    Nie. Nic takiego nie brałam.

    Wronka lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 2 lutego 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Nie. Nic takiego nie brałam.

    Już znalazłam. Miałaś gonapeptyl a to długi protokół chyba i wtedy chyba się nic nie bierze żeby nie pękły pęcherzyki. Dziękuję za odpowiedź.

‹‹ 89 90 91 92 93
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ