Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Izka568 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 16 lipca, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Mam pytanie do Was, bo już sama nie wiem co mam myśleć. Mam długie cykle 32-38 dni.

    Staramy się o ciąże już dłuższy czas i w tym cyklu (pierwszy raz) ginekolog przepisał mi Ovitrele w 15 dniu cyklu.
    Od 18 dnia do 30 dnia cyklu miałam brać duphaston 2x1 oraz 1x1 utrogestan.
    W 30 dniu cyklu ginekolog kazał mi zrobić test na Betę - jeżeli wyjdzie negatywny to odstawić tabletki, a jeżeli pozytywny to brać dalej. Z ciekawości zrobiłam betę 27 dnia cyklu wyszła 4,48 (pomyslałam, że ten wynik to pozostałości po Ovitrelle?)

    Wczoraj był 30 dzień cyklu(15.07), beta wyszła <2,30. Wczoraj również dostałam plamień różowo, jasno brązowych, delikatnych i było tylko rano (nigdy nie mam plamień przed miesiączką). Początkowo pomyślałam, że może to plamienia implementacyjne?? Ale beta trochę niska... Czy beta może jednak wzrosnąć? Miesiączkę powinnam mieć w piątek. Nie wiem czy się łudzić...:(
    Czy powinnam powtórzyć mimo wszystko Betę czy te plamienia to normalne z duphastonem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 14:49

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ