X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovitrelle

Oceń ten wątek:
 • Mango44 Autorytet
  Postów: 281 172

  Wysłany: 27 września 2021, 14:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej :)
  Mam pytanie. To pierwszy mój cykl z Clo i Ovitrelle. W 12 DC byłam na monitoringu który wskazał 3 pęcherzyki (niestety nie pamiętam wielkości, a nie mam przy sobie dokumentacji). Gin powiedział że na drugi dzień (13dc) mam wieczorem zrobić zastrzyk i powinny pęknąć wszystkie trzy (były już fajnej wielkości na USG).
  Zastrzyk zrobiłam, po 30h poczułam silny ból boku (taki typowo owulacyjny). Pomyślałam że chyba pękł pęcherzyk. Trwal ok. Pół godziny i przeszlo. Po kolejnych 7h ból ponowił się, jakby pękł kolejny pęcherzyk. Oczywiście to moje domniemania ;) monitoring mam dopiero jutro więc nie mam możliwości sprawdzić i lekarza.

  Moje pytanie jest takie. Czy przy stymulacji owulacji wszystko pęcherzyki pękają w jednym czasie czy może się zdarzyć że pękną z ilus godzinną przerwą?

  Syn 2018

  zi13vfxmy87wsevh.png
 • spona86 Przyjaciółka
  Postów: 120 23

  Wysłany: 7 października 2021, 09:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny mam pytanie w pon przyjęłam Ovitrelle ,czy robić progesteron ?czy ovitrelle nie fałszuje wyniku progesteronu?w sensie sztucznie do go nie podnosi?

 • spona86 Przyjaciółka
  Postów: 120 23

  Wysłany: 7 października 2021, 09:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mango pęknięcie 1 pęcherzyka blokuje pęknięcie kolejnych .chyba że trzasnął razem 2 pęcherzyki

  Mango44 lubi tę wiadomość

 • Kiki25 Przyjaciółka
  Postów: 129 47

  Wysłany: 23 listopada 2021, 10:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny, mam inne pytanko,
  W jakich dniach serduszkujecie podczas podania ovitrelle?
  Lekarz kazał nam serduszkowac w środę i w piątek a zastrzyk podać w czwartek. Będzie to mój 4 zastrzyk dlatego chcę rozważyć różne opcje.

  Starania od X 2020.
  IX-XII 2021 stymulacja clo+estrofem +duphaston + ovitrelle
  I-V 2022 przerwa 🙇‍♀️
  VI 2022 początek leczenia w invimed Poznań
  IX 2022 pierwsze IUI ❌️
  XI 2022 drugie IUI ❌️
  XII przerwa w stymulacji


  Drożność✅️
  Amh 4.86✅️
  Przeciwciala przeciwko oslonce przejrzystej jajnika 🙄
 • calistas Koleżanka
  Postów: 263 5

  Wysłany: 27 marca, 22:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzień dobry :),
  przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
  Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

  https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ