X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki,a ja tam lubię te gluty:-) Uwielbiam len mielony :-)
    A daje radę jeśli chodzi o nawilżanie.

    Ja jak mnie męczył kaszel to zawsze stosowałam len mielony - rozrzedza wydzielinę :-)

    Zaraz sobie zrobię :-) Mniam!

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, laskie mega sie boje w piatek mam zrobic AMH :(


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 19 lutego 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka!

    Spokojnie jak na wojnie! Co ma być to będzie - wyniku AMH nie zmienisz. Jest taki jaki posiadasz i nie masz się czym stresować.

    Pamiętaj nawet niski wynik nie oznacza wyroku!
    WALCZYMY!

    aja, natt lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 19 lutego 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytałam, że siemię to mielone, można używać do zagęszczenia sosów. Robię dziś pulpety na obiad (w końcu się je gotuje a nie smaży) i sos (woda z tartś marchewką i pomidorami) właśnie tak zwgęszczam. Może tym sposobem je przemycę? Rano dodałam soku z cytryny do tego siemienia i było lepsze. Więc dzięki za rady.

    Dziś 8dc. I w myślach już mam- będzie owu czy nie. Ale kurcze- musi, musi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 19:31

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 19 lutego 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka, spokojnie. Tak jak pisze Doris, co ma być to będzie. Jedynie co, to jeśli idziesz prywatnie, to się przygotuj na wydatek. Ja za badanie AMH po rabacie zapłaciłam ponad 140zł. Panie się nade mną zlitowały jak przyszłam z całą listą hormonów i rzeczy do zbadania :)wybieram się w jeszcze w tym tygodniu żeby zbadać swoje tsh. mam nadzieje, że oscyluje w okolicach upragnionego 1,5. u mnie niestety chyba nie było owulki,(choć test był pozytywny), bo temperatura stoi w miejscu. coś mi się wydaje, ze jeszcze muszę sobie nowy termometr kupić, bo ten co mam, to raz piknie, że temperatura zmierzona, innym razem nie.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie oglądam Wasze wykresy i kminię co z czym się je bo muszę przyznać, że ja nigdy nie prowadziłam i słabo to ogarniam ale może zacznę. :)

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 19 lutego 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:57

    Marzec x 2 <3 <3
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 19 lutego 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matt ja też dopiero zaczynam :) na szczęście to nie jest trudne, no i jest intuicyjnie Ci znane, choć może nie jest uświadomione- tak ja miałam. Na tej stronie masz fajna i prostą instrukcję

    http://rodzina.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2011/05/zeszyt_obserwacji_cyklu_2011.pdf

    Liczę, że szybko się nauczę :) To forum i te pomiary pomagają mi ogarnąć to wszystko co się dzieje :)

    No i są fajne aplikacje. Ja używam ovuview. Poza tym co tu jest, ona codziennie przypomina o tym by zrobić pomiar, by zwrócić na coś szczególną uwagę.

    Podobno 3 miesiące kobieta się uczy tego jak działa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 22:43

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo Idia dziękuję Ci dobra kobieto, poczytam jak będę miała chwilę wolnego czasu i może w końcu się zabiorę. ;)

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 20 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Podobno 3 miesiące kobieta się uczy tego jak działa ;)

    Ja po pół roku jestem w stanie po tym jak się czuję, jak wygląda śluz i szyjka przewidzieć kiedy będzie skok.
    Ale początki były dla mnie bardzo ciężkie, nie wiedziałam czego się spodziewać, ovu wyznaczało mi kilka razy w cyklu, przesuwało co doprowadzało mnie do łez nie raz. Swoją drogą miałam tak strasznie rozregulowane cykle, że szok mnie bierze jak dzisiaj na to patrzę.
    Ale troszkę leczenia i ten jest już tak piękny, że nie mogę się na niego napatrzeć :)

    Abstrahując od tematu to nowy koleżankom ze zdiagnozowanym PCO (ale tym, które już mają jakąś drogę leczenia za sobą również :) ) polecam spróbowanie infolicu. Po 40 dniach stosowanie mam książkowy cykl, bez wahań temperatury, z pięknym płodnym śluzem i widocznym skokiem. Na pewno nie pomoże każdej, jak można zresztą się przekonać czytając wątek jemu poświęcony, ale moim zdaniem niektórym z nas na pewno a ja jestem na to żywym przykładem :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADK ja stosuje inozytol i kwas wiec cos podobnego..ale teraz czekam na przesylke d-chiroinositolu to jeszcze lepszy lek na pcos ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też stosuję inozytol+kwas foliowy. D-chiro-inozytol już prawie zamówiłam, ale w końcu wystraszyłam się, że to takie jeszcze niepewne i drogie...;) Z jednej strony w wielu miejscach różne badania wskazujące na skuteczność tego suplementu, ale z drugiej mój mężczyzna przeanalizował te artykuły i okazuje się, że wszystkie byłe oparte na tych samych badaniach. Dane liczbowe też były te same, tylko raz podane w liczbach osób, raz w procentach... I trochę zwątpiłam... Ale mam nadzieję, że to faktycznie działa, kapturnico daj znać jaki będzie efekt:) Trzymam kciuki!

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na przesyłkę ifolicu.Mam nadzieję,że na mnie pozytywnie zadziała.
    A tym czasem czekam na ovu :-)
    Woda z sokiem z cytryny.
    Marchewka.
    Len.
    Grejpfrut.
    Kwas foliowy+żelazo.
    B6.
    Herbatka z aronii(działa jak czerwone winko).
    Dieta + orzechy(na lepsze endo.

    Stosowanie diety i specyfików daje mi super samopoczucie i cykle mam ładne :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arlenka wrote:
    Dziewczyny, ja też stosuję inozytol+kwas foliowy. D-chiro-inozytol już prawie zamówiłam, ale w końcu wystraszyłam się, że to takie jeszcze niepewne i drogie...;) Z jednej strony w wielu miejscach różne badania wskazujące na skuteczność tego suplementu, ale z drugiej mój mężczyzna przeanalizował te artykuły i okazuje się, że wszystkie byłe oparte na tych samych badaniach. Dane liczbowe też były te same, tylko raz podane w liczbach osób, raz w procentach... I trochę zwątpiłam... Ale mam nadzieję, że to faktycznie działa, kapturnico daj znać jaki będzie efekt:) Trzymam kciuki!
    No ja czekam az sis mi z Anglii przysle bo i znacznie tanszy tam wychodzi kolo55zl za zakup z tego co pamietam jak kupowala...wiec mam nadzieje ze bedzie dzialal ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zamowilam ten http://www.amazon.co.uk/dp/B004TZWAK0/ref=pe_385721_37986871_TE_item ..widze ze juz po promocji na niego ale i tak w sumie nei ejst jeszcze cena strasznie wygorowana...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://bliskaapteka.pl/dla-kobiet/2128-inofolic-20-saszetek.html

    Dobra cena na inofolic.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie to cholerstwo widze a to dawka na 20dni tylko

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale w normalnej aptece Pani krzyknęła 75.90 za 20 saszetek!
    Czyli ta cena jest super ceną :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no to roznica jest i to niezla..swoja droga czemu te leki tyle kosztuja :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 10:19

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 20 lutego 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małżonek stwierdził,że apteki stacjonarne zarabiają na lekach OTC(bez recept)i przywalają niekiedy 200% marżę.

    Np.Magnez dla mężczyzn w normalnej aptece kosztował 12.89, a w internetowej PROMOCJA i kosztuje 7.89! Przepaść cenowa.

    PS.Kapturnica jestem w 6 dniu cyklu,a piersi mnie tak napierdzielą jak byłam w ciąży...czy to objaw hormonów i zbliżającej się ovu? Masz jakiś pomysł?

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ