X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko wpadam z info, że jest pęcherzyk prawidłowo zagnieżdżony w macicy. Następna wizyta 13.06.

    Powodzenia dla staraczek! :)

    natt, kapturnica, Doris-83, Topola, HANA, gosia81, Nina, sara_nar, Chanela, natalinka, aja lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Sebza! :)
    Trzymam kciuki za dalsze pozytywne wieści. :)

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza, to super :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis zamowilam dong-a jestem 37 dc czekam na@ kiedy mam zaczac brac donga i po ile?

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta wejdź na zielary. Ja brałam donga 2 razy po jednej tabletce po całkowitym ustaniu krwawenia. U mnie to wypadło od 6 dc i brałam do 12. Dziewczyny na zielarach podpowiedzą Ci jak dongiem wywołać @.


    Sebza ależ się cieszę:-) Ja mam wizytę 12.06 :-)

    gosia81 lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Ja też się cieszę, chociaż nadal to umiarkowana radość. Większa będzie jak się pokaże zarodek i serce. No ale pierwszy etap zaliczony, więc jestem odrobinę spokojniejsza…

    Ale mogłyście powiedzieć brzuchatki, że stres podczas starań to nic w porównani do tego, który jest na początku ciąży, może bym się na to psychicznie przygotowała :)

    gosia81 lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wizytę umówioną na następny wtorek (10.06). Mam nadzieję, że będzie wszystko ok.

    gosia81 lubi tę wiadomość

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być :) Trzymam kciuki :)

    Topola lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje mamusią i pękam z zazdrosci kiedy mnie ten zaszczyt kopnie, teraz antyki i juto lece na badanka/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta zacznij najlepiej od dwóch tabletek dziennie. Ja też tak zaczynałam w pierwszym cyklu a teraz w drugim postanowiłam brać cztery bo po dwóch czułam się zupełnie normalnie.

    Po dwóch dniach brania donqa już dziś od mniej więcej dwóch godzin zaczęłam czuć lewy jajnik. Dobry znak. :)

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki
    LH 11,13 (2,4 - 12,6)
    FSH 12,33 - ( 3,5 -12,5)
    Estradiol 55,72 (12,5 -166)

    Wysokie LH i FSH może tabsy zbiją. ,marti mnie to
    co myslicie i tak 2 miechy na antykach ale wynik jest martwiacy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny u mnie okresu nie ma co ja mam zrobić aby był ??? donga mi nie pomoze ?? dzis ide do apteki odebrać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy że najpierw muszę dostać @ a po zakończeniu brać donga ??
    natt wrote:
    Hiacynta zacznij najlepiej od dwóch tabletek dziennie. Ja też tak zaczynałam w pierwszym cyklu a teraz w drugim postanowiłam brać cztery bo po dwóch czułam się zupełnie normalnie.

    Po dwóch dniach brania donqa już dziś od mniej więcej dwóch godzin zaczęłam czuć lewy jajnik. Dobry znak. :)

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Hiacynta, jak się skończy krwawienie. Na wywołanie @ możesz wziąć jakiś progesteron (luteina, duphaston, utrogestan) No ale lepiej nic nie robić na własną rękę, tylko kontaktować się z lekarzem.
    Poza tym spokojnie możesz jeszcze poczekać kilka dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 12:30

    atdci09k89ytpjkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa tyg temu umówić się na laparoskopię ale okresu nie dostałam i tak czekałam ale nie doczekałam się.

    Dziś kupiłam ten dong... 100 kap za 38 to nawet przyjazna cena :) mam nadzieje że po laparo.. da mi na stymulację i ten dong coś pomogą bo ja już nie wytrzymam psychicznie ...;/

    A w pracy też już mdli mnie na widok tych operacji tych zestawów operacyjnych .... już chce być na L4 i tak za 2 lata kończy mi się umowa i chce jeszcze wykorzystać :)
    pozdrawiam

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta powtarzałaś betę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo temp mi spadla to chyba nie ma sensu 36.2 mam :/

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a informujecie swoich lekarzy o dongu? Tak czytam i czytam, mam ochotę też użyć bo czuję się zrezygnowana wiecznym brakiem @ :(. Tylko zastanawiam się czy zaczekać z tym do wizyty u lekarza, aby nie rozregulować obecnego stanu po drogich badaniach.

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie sie tez nad tym zastanawiam czy mowic ginowi o dongu, czy w ogole bedzie wiedzial co to :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja donga juz kupiłam raczej powiem

‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ