X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 31 maja 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza wrote:
    Na brzuch jak balonik i zaparcia proponuję ocet jabłkowy.
    Sebza, jak go stosować?

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 31 maja 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pić z wodą. Wlewać do szklanki jedną płaską łyżeczkę, albo dwie duże łyżki do butelki wody. Trzeba popróbować, bo to jest specyficzny smak, więc warto zacząć od mniejszych ilości a później trochę zwiększyć, jak się przyzwyczaicie. Ja się przyzwyczaiłam szybko, chociaż na początku myślałam,że nie dam rady tego pić. Super się sprawdził przy wzdęciach właśnie, pomagał schudnąć, odkwasza organizm a dodatkowo śluz po nim też jest lepszy. Ja piłam z polecenia Weroniki, ale sama na sobie się przekonałam o jego super działaniu.

    aja lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 31 maja 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też piję od tygodnia ten ocet, dokładnie tak jak napisała sebza.

  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 31 maja 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza wrote:
    Pić z wodą. Wlewać do szklanki jedną płaską łyżeczkę, albo dwie duże łyżki do butelki wody. Trzeba popróbować, bo to jest specyficzny smak, więc warto zacząć od mniejszych ilości a później trochę zwiększyć, jak się przyzwyczaicie. Ja się przyzwyczaiłam szybko, chociaż na początku myślałam,że nie dam rady tego pić. Super się sprawdził przy wzdęciach właśnie, pomagał schudnąć, odkwasza organizm a dodatkowo śluz po nim też jest lepszy. Ja piłam z polecenia Weroniki, ale sama na sobie się przekonałam o jego super działaniu.
    mnie strasznie męcza wzdęcia, zaparcia i w ogole przez ostatnich kilka dni strasznie boli mnie brzuch, okropne burczenie w jelitach... jedna wielka masakra :( dawno mnie już tak nie męczyło. czy szklanka dziennie wystarcza czy trzeba więcej? wiem, że nie zadziała od razu, ale chodzi mi o dzienną dawkę :)

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 31 maja 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być za mało, chociaż mi często pomagała jedna szklanka jak np. miałam jakąś niestrawność albo wzdęcia i to pomagała w miarę od razu, w ciągu kilku godzin. Jak jakaś grubsza sprawa, to trzeba trochę popić. Powiedziałabym, że tak 3 szklanki dziennie przed posiłkami większymi.
    Także spróbuj.

    aja lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 31 maja 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja powracam żeby się pochwalić. Dziś zobaczyłam dwie krechy!!! Piękne są!

    Another, sebza, sara_nar, Izik, gosia81, Miu95, natt, aja, HANA lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 31 maja 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola grauluję, ja wczoraj ujrzałam ten piękny widok :)

    Izik, Miu95, Topola, aja lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ależ się dzieje na tym forum! Co za piękne statystyki - ostatnio dosłownie w kilka dni Chanela, Sebza, sara_nar i TOPOLA!

    Topola, wielkie gratulacje!!!!
    Jak tego dokonałaś? Pisz tu szybko co i jak, bo ostatnio nie za dużo pisałaś, więc nie wiem co porabiałaś.

    Super :) Cieszę się!

    sebza, Topola, HANA lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie się dzieje, to prawda :D No i cóż to jest to pcos?? Nic to…. :D

    gosia81, natt, aja lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny! Od razu robi się tak optymistycznie :))

    natt lubi tę wiadomość

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak tu nie wierzyć, że się uda jak tu się dzieją takie cuda!? :)

    Gratuluję Wam z całego serca! <3

    I kocham te piękne suwaczki, serce mi przez nie mięknie! :)

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia81, nie pisałam ostatnio bo się skupiłam na leczeniu i działaniu. Otóż po kolejnym cyklu zakończonym wywoływaną @ (od ok 8 lat nie miałam naturalnego cyklu, najpierw anty,a potem brak @ totalny) postanowiłyśmg z moją ginekolog zacząć sty,ulację z Clo (czy też jego norweskim odpowiednikiem). Brałam od 5 do 9 dnia, w 11dc monitoring i nie było nic, nic nie rosło, miałam strasznego doła. Ginekolog kazała uzbroić się w cierpliwość i wrócic w następnym tygodniu. Jedyna pozytywna informacja była wtedy że endo wyglądało ładnie i gotowe. 19dc kolejny monitoring i był pęcherzyk 17mm, gin powiedziała, że sama jest w szoku :) 20dc rano przyszłam znowu, szybkie usg, pęcherzyk idealny i zastrzyk z pregnylu. Od tego dnia włącznie działaliśmy co drugi dzień przez niecały tydzień bo potem wyjeżdżaliśmy na weekend do teściowej :) i w 36dc, czyli wczoraj zrobiłam test i był pozytywny. Dziś rano jeszcze powtórzyłam i też śliczne dwie kreseczki :D

    Teraz tylko mam wielką nadzieję, że wszystko będzie dobrze i robaczek się wygodnie usadowił i rośnie zdrowo.

    natt, gosia81, aja, Izik, HANA lubią tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola, czyli udało Ci się w pierwszym cyklu z clo? gratulacje :) ile się staraliście?

    Topola lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w pierwszym cyklu. A w sumie starania trwały rok, z tym że przez większość czasu nie było wogóle szansy na powodzenie, bo cykle były całkowicue zablokowane.

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miałaś to tego luteinę lub dupka w tym cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2014, 18:57

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam. Tylko Clo plus pregnyl. Myślicie że mogą mi dać coś teraz ewentualnie czy jak nie miałam wcześniej to teraz nie ma sensu?

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola, to wszystko zależy od Twojego progesteronu. Ja też nic nie brałam, a jak zadzwoniłam do gin, że jest pozytywny test, to powiedziała, żebym brała asekuracyjnie progesteron. Ale też nie wiem, czy jest taka potrzeba. Na pewno nie zaszkodzi, a ja się jakoś lepiej z nim czuję :)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaję mi się, że progesteron powinno się brać w razie żeby nie poronić tylko żeby podtrzymywało ciążę .

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam zamiar się skontaktować z moją ginekolog to mam nadzieję, że wszystko mi powie i zrobi tak, że będzie dobrze.

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łykam tego donga 3 tabletki, mam nadzieję, że mi pomoże :) na razie 10dc

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ