X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o każdym preparacie mówiłam ginowi. Nawet się dongiem zainteresował i mu druknęłam info. Oczywiście podchodził do tegonz uśmiechem ale efekt jest:-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ dziewczyny. Ja po wizycie u gin. od wczoraj pobolewał mnie brzuch. Jest pęcherzyk ale nic więcej. W sumie dopiero 6 dni temu wyszedł test pozytywny, beta też niziutka była. Jednak martwię się czy pojawi się zarodek czy nie. Dzisiejsze zdjęcie usg http://fotoo.pl/show.php?img=813729_dscf1544-1-1.jpg.html

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie Sara, ja będąc w 34 dc poszłam do lekarza i nic nie zobaczyliśmy. Znaczy coś zaczynało się dziać ale lekarz powiedział że on mi nie powie że zarodek jest już zagnieżdżony bo jeszcze może się sporo wydarzyć. Dopiero jutro idę i też nie liczę na jakieś serduszko czy inne rzeczy.

    sara_nar lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski ja już 3 dzień biorę lutka na wywołanie @ i z nowym cyklem biorę donga :) trochę słabo u mnie bo nie mogę skontaktować się z moją lekarką

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź donga, a potem powiesz swojej gin.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta, ja mówiłam ginowi o tym dongu ale powiedział, że w takie rzeczy nie wierzy i oczywiście mogę brać bo to ziołowe ;)

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój lekarz też sceptycznie do takich rzeczy podchodził ale zezwalał stosować.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • esotiq Znajoma
    Postów: 27 22

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn po poronieniu, czy którejś z Was naprawiły się po poronieniu cykle? Ja nie miałam owulacji bez stymulacji (jedną tylko dziwną, bo pod koniec cyklu po odstawieniu dupka zamiast @ była owulacja), a dzisiaj po zmierzeniu temperatury osłupiałam. Jak temperatura się utrzyma to za 6 dni zbadam progesteron żeby sprawdzić, no ale u mnie to nie jest normalne. PCOS może zniknąć po ciąży?

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    5fd80e07ff5d2983c7232cdde19ff3a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też pcos. mnie wykres załamał że aż w takim dnie jestem ;( Ja podejrzewam że w pierwszej ciąży też owulację miałam późno, wtedy nie zwracałam uwagi na to zbytnio bo nie wiedziałam jeszcze że mam coś takiego jak PCOS

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela co u Ciebie? Kiedy a wizytę idziesz? Zapraszam do wątku na belly do lutówek.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ten ocet jabłkowy to można pić cały cykl ?

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara jestem w styczniu bo termin będzie 30 więc jak coś się zmieni to się przeniosę :)

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyn no mój wykres jest piękny i nie chce się skończyć hehe ovufriend 4 razy mi zmieniał datę owulacji z 9 na 18 i później z 18 na 9 i dalej nie mam ustalonej tej owulki moim zdaniem 30 cos mnie tam pikało i dziwnie się czułam ale i tak nie wierzę w to że ja mogłam mieć owulacje :(

    6865b8b0a68b7b6a2e462a9098da6f01.png

    Zwykle przy braniu lutki po 6 dniu już @ dostawałam i nie zdążyłam wybrać 10 tabl. chyba porządnie mnie przyblokowało strach przed laparoskopią :P

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta ale masz ten wykres w cały swiat oby szybko sie wszystko wyrównało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no :) Nawet Luteina nie daje rady :P a powiedzcie mi co z tym octem jabłkowym ??? jakie on ma działanie ??:)

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę końca cyklu! :) Ja jutro wkraczam w 115 dzień swojego ;P...

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę i tobie zakończenia. Bierzesz cos na wywołanie?

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 - teraz niestety nie. Mam co prawda w kuchni nieotwartą buteleczkę luteiny z czasów, kiedy ją brałam prawie rok, ale nie chcę nic zaczynać na własną rękę, więc czekam cierpliwie do wizyty za 2 tygodnie ;/.
    Zresztą lekarka nic mi nie przepisała, kazała mi tylko zrobić ponownie kilka badań + prolaktynę po obciążeniu. Potem sobie wyjechała, termin dostałam za półtora miesiąca i wszystko się tak ciągnie bez sensu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2014, 22:53

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina ci nie zaszkodzi wywoła tylko twoja nie chętną. @ ja wzięłam. Lutke bez konsultacji. Z lekarzem bo była na. Urlopie. I teraz mi przyznała ze dobrze. Zrobiłam

  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza wrote:
    Dzięki dziewczyny! Ja też się cieszę, chociaż nadal to umiarkowana radość. Większa będzie jak się pokaże zarodek i serce. No ale pierwszy etap zaliczony, więc jestem odrobinę spokojniejsza…

    Ale mogłyście powiedzieć brzuchatki, że stres podczas starań to nic w porównani do tego, który jest na początku ciąży, może bym się na to psychicznie przygotowała :)

    Zobaczysz co będzie później... Teraz to jeszcze pikuś ;) Ja też myślałam, że wystarczą mi 2 kreski i będzie już z górki...

    sebza lubi tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ