X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz... Poczytaj o tym bo myślę, że to coś podobnego a w cenie jednego opakowania w Es masz cztery opakowania w Pl. To jednak duża oszczędność.

  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 21:19

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee no pewnie, możesz robić. Nie bronię, tylko mówię bo nie wiedziałam czy wiesz. ;)
    Dużo siły Ci życzę na dalszą drogę walki z tym dziadostwem pcos. :)

    Doris-83 lubi tę wiadomość

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie robię testy, kiedy mnie coś dziuka i boli, aby sprawdzić, czy pokaże owulację. Niestety jeszcze ani razu nie trafiłam :D.

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu idealnie wyszedł test owulacyjny, a też mam pco. Do tego byłam na monitoringu dwa dni po pozytywnym i faktycznie owulacja była. Także nie zawsze jest tak, że nie wychodzą.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zakupilam clear blue digital dual hormone
    http://www.amazon.co.uk/Clearblue-Digital-Ovulation-Hormone-Indicator/dp/B00BSNL77I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1403385152&sr=8- ...one wykrywaja nie tylko pik lhale takze drugi hormon estradiol ..Uzywala moze ktoras z Was te testy??

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt ogólnie dobrze się czuję. Poza tym, że chce mi się spać, ale zwalam to na tarczycę bo mi strasznie wysoko skoczyła. Dopiero w przyszłym tygodniu się dowiem czy zwiększenie dawki przyniosło pożądany efekt.

    natt lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na ten przykład testy na okrągło wychodziły pozytywnie cały cykl.. ale AMH mam bardzo wysokie 22 więc pewnie dlatego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 19:49

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izik akurat amh nie ma nic do rzeczy..jezeli testy lh wychodza ci caly czas pozytywnie to z tego wzgl ze hormon lh jest u ciebie caly czas podwyzszony,,,Tak czesto bywa przy pcos.....Ale rowniez wiele kobiet robi tetsy owulacyjne i wychodza im prawidlowo w dobrych dniach cyklu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 19:55

    Izik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł Kochane :-)

    Ja testy owulacyjne robiłam , wychodziły pozytywne i była dupa czyli nic.
    Lepszy efekt to obserwowanie swojego ciała, temperatury.

    WALCZCIE Kochane bo warto.
    Ja jutro ważny dzień. USG prenatalne. Trzymajcie kciuki.

    Izik, Chanela, natt, HANA, aja lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez robiłam testy i przy PCO nie warto. Pozytywne byly nawet jak owulacji brak. Paski pokrywały sie z mikroskopem, nawet wstawialam (na temat o mikroskopach) ladne zdjecia paprotek owulacyjnych, a owulki i tak bylo.

    Chcialabym sie czyms z Wami podzielic, jako że kiedys mieszkalam na tym forum i żyłam tylko nim i dziewczynami które tutaj walczyly ;) Spisywalam w pamietniku emocje jakie towarzyszyly mi przez ten koszmar walki z PCO.
    Spiełam sie do zlepienia tego w całosc bo kiedys takie teksty mnie budowaly troche. Jezeli miałybyście ochotę do poczytania to zapraszam.


    <edit: pozwolę sobie zrobić update dla potomnych, ponieważ link już nie jest aktywny>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2023, 22:24

    kapturnica, kis, Chanela, gosia81, sebza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego prz pcos nie warto robic testow? Ja nie robie ich regularnie, ale od kilku miesiecy w roznych dniach cyklu probuje wyniki mialam rozne....

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris jak po USG ?

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hana świetny blog, zabieram się z czytanie :)

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet chodzi o to, że nie każdej z PCO te testy wychodzą, są dziewczyny które zawsze będą miały test pozytywny nieważne czy będzie owulacja czy nie.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, ja na razie widze u siebie tendencje odwrotna. Dawno nie widzialam pozytywnego. Moze teraz po clo sie to zmieni..,

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po usg super:-) Dokładne wyniki z krwi dostanę za około dwa tygodnie.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HANA - wlasnie przeczytałam Twój blog, bardzo mi sie podoba i sadze, ze odzwierciedla on historie niejednej kobietki z Pcos, ja to cholerstwo rownież posiadam, zapewne miałam je dużo wczesniej, a niestety dowiedziałam sie moze z pól roku temu i to jak zaczęłam sie starać o dziecko, od lat miałam jednego gina i jak mu sie skarzylam, ze mam @ od zawsze co 2 miesiace, ze tradzik i nadmierne owlosienie, to on uspil moja czujność i zawsze twierdził że taka juz moja uroda. Dopóki ja sama na własna rękę nie zrobiłam badań i jak pokazalam mu swoje wyniki, nagle w ten sam dzień postawił diagnozę. A wczesniej to co, nie widzial tego na USG? Z ciekawości przejrzałam USG zdjęcia z przed 2 lat i tam juz było widać caly sznur pecherzykow... Brak słów, gina oczywiście zmienilam, biore Bromka na PRL, tsh w porządku i nieco podwyższony testosteron. Oczywiście biore clo, a chłopak witaminki na nasienie, ze stymulacja staramy sie od lutego 2014, jednak nadal bezskutecznie... Zobaczymy co przyniosą kolejne miesiace... Trzymam kciuki za wszystkie staraczki ! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 21:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie znikam...
    Czekają mnie teraz cztery pozytywnie zakręcone tygodnie z siostrą pod jednym dachem a potem dwa tygodnie totalnego luzu na wakacjach także odpuszczam temperatury i inne bajery. :)

    Teraz tylko bzykanie na spontanie w ukryciu przed siostrą, rodzicami i teściami więc nie lada wyczyn! :D
    Do obserwacji wrócę w sierpniu ze zdwojoną siłą!

    Wam życzę pięknych zielonych kropeczek a już zaciążonym dużo zdrowia dla Was i Maluszków! <3

    sebza, Izik, weronika86, Doris-83, HANA lubią tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna255, to tak jak moja wcześniejsza gin . Przez rok czasu nie powiedziała mi o pco, z powietrza przytyłam 12kg a ona mi mówiła, że to po clo tak reaguję .. dopiero jak poszłam do innego gin i do kolejnego powiedzieli od razu o pco . Od razu metformax, wtedy zmienił mi sie apetyt nie miałam ciągątek na słodkie itp...

‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ